Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Himnas menstruacinei taurelei!
Atsakyti
thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiuo metu renkuosi taurele. ir iškilo keli klausima. tikiuosi kas nors atsakys.
visu temu neperskaiciau, tad atleiskit, jei klausimai kartosis.

1. apie dydzius. dauguma gamintoju siulo 2 dydzius. nors 1 ir 2 dydis skiriasi nelabai daug. ar imanoma labai apsirikti su dydziu?
ar jauna negimdziusi mergaite negaletu naudoti 2 dydzio?
ar vyresnei, gimdziusiai moteriai, butu neimanoma naudoti 1 dydzio?
ar tai tik del taureles turio?


2. kotelis. kam jis reikalingas?
vienos turi pakankamai ilga, kitos visai be jo g.gif

Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2011 06 23, 20:59)
Himnas menstruacinei taurelei!

lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(Felisė @ 2011 06 24, 16:11)
2. kotelis. kam jis reikalingas?


Mane irgi domina šis klausimas, kai kurios jį nukerpą, tai nepaprasčiau be jo pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2011 06 24, 16:11)
Šiuo metu renkuosi taurele. ir iškilo keli klausima. tikiuosi kas nors atsakys.
visu temu neperskaiciau, tad atleiskit, jei klausimai kartosis.

1. apie dydzius. dauguma gamintoju siulo 2 dydzius. nors 1 ir 2 dydis skiriasi nelabai daug. ar imanoma labai apsirikti su dydziu?
ar jauna negimdziusi mergaite negaletu naudoti 2 dydzio?
ar vyresnei, gimdziusiai moteriai, butu neimanoma naudoti 1 dydzio?
ar tai tik del taureles turio?
2. kotelis. kam jis reikalingas?
vienos turi pakankamai ilga, kitos visai be jo  g.gif

Nieks neatsako, tai aš pabandysiu 4u.gif

1. Dydis tikrai skiriasi. Tai priklauso nuo gamintojo. Pvz. Meluna gamintojo Large taurelė yra mažesnė nei Lunette Small. Labai skirtingai. Todėl siūlau čia palyginti visas taureles http://menstrualcups...omparison-chart o čia nuotraukos http://menstrualcups...s-photo-library
1 dydis rekomenduojamas negimdžiusioms, nes tiesiog makštis yra siauresnė ir raumenukai tvirti. Bet jaunos merginos, turinčios aukštą kaklelį ir aktyvų seksualinį gyvenimą, tikrai galėtų naudoti 2 dydį. Taipogi vyresnė moteris gali naudoti 1 dydį. Pasitaiko, bet labai retai, jog gimdžiusioms moterims 1 dydis yra "per laisvas" ir taurelė nusileidžia žemai, išlenda truputį ir moteriai nepatogu, taurelė jaučiasi ir trinasi į kelnaites. Bet tai tikrai būna gan retai. Šiaip tai taurelės renkamos labai individualiai. Svarbiausia yra dydis ir tūris. Reikia atsižvelgti ar kaklelis žemai nusileidžia ar ne, ir kokio gausumo menstruacijos. Bet irgi kartais labai sunku apsispręsti. Nes pavyzdžiui kaklelis nusileidžia labai žemai(3-4 cm), o menstruacijos gausios. Ką tada daryti? Ar imti patį mažiausią dydį ir tuštinti taurelę kas 2 valandas? Nepatogu...
2. Kotelis yra tam, kad pasiekti taurelė ir patraukti žemyn, jeigu ji stovi aukštai (moterims kurių kakleilis aukštas) Bet dažniausiai taurelė stovi gan žemai, pasiekiama pirštais, todėl ir nukerpamas kotelis, tiesiog patogumui.

Siūlyčiau visoms moterims ir merginoms prieš perkant taurelę "pasimatuoti" save per mėnesines ir nustatyti mm gausumą. Vienas tamponas Normal berods sugeria 5 ml (pilnas) tai galite maždaug paskaičiuoti kiek pilnų tamponų sunaudojate per 12 val ir žinosite kiek ml kraujo pašalinate. Toje lentelėje pasižiūrėkite "Capacity" kiek ml kiekviena taurelė gali laikyti ir maždaug žinosite ar per mažas talpumas ar geras smile.gif

Na tikiuosi nenusibodo skaityti ir viskas suprantama. Sėkmės renkantis taurelę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 25, 12:22)
Siūlyčiau visoms moterims ir merginoms prieš perkant taurelę "pasimatuoti" save per mėnesines ir nustatyti mm gausumą. Vienas tamponas Normal berods sugeria 5 ml (pilnas) tai galite maždaug paskaičiuoti kiek pilnų tamponų sunaudojate per 12 val ir žinosite kiek ml kraujo pašalinate. Toje lentelėje pasižiūrėkite "Capacity" kiek ml kiekviena taurelė gali laikyti ir maždaug žinosite ar per mažas talpumas ar geras  smile.gif

Tai aš kaip supratau, taurė turi kuo daugiau prisipildyti? O dėl ko?
Atsakyti
Jūs blogai supratote smile.gif Siūlau pamatuoti gausumą, kad taurelė nebūtų per mažo talpumo, nes reikės keistis dažniau. Čia tiesiog patogumui. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 26 birželio 2011 - 10:30
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 26, 11:29)
Jūs blogai supratote  smile.gif

O čia kažkas rašė, kad lygtais, kai tuščia sunkiai išsiima ar kažkas panašaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2011 06 26, 11:50)
O čia kažkas rašė, kad lygtais, kai tuščia sunkiai išsiima ar kažkas panašaus  ax.gif

Taip, tai tiesa mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 26, 12:09)
Taip, tai tiesa  mirksiukas.gif

nu man idomus jusu tvirtinimai doh.gif , nei tuscia nei pilna - bent jau man tikrai neissima sunkiai - apskritai nejauciu jokio skirtumo schmoll.gif Ir jokio skirtumo koks dydis, ilgis ar plotis - svarbu kad TINKA ir NEPRABEGA - o kiekvienos moters makstis, gimdos kaklelis individualus dalykas - ir jokie patarimai renkantis - nereiksmingi - kas labai gerai vienai - gali visai netikt kitai... Nors renkantis pagal gamintojo rekomendacijas tu, kurims netinka tikrai yra mazai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 06 26, 12:18)
nu man idomus jusu tvirtinimai doh.gif , nei tuscia nei pilna - bent jau man tikrai neissima sunkiai - apskritai nejauciu jokio skirtumo schmoll.gif  Ir jokio skirtumo koks dydis, ilgis ar plotis - svarbu kad TINKA ir NEPRABEGA - o kiekvienos moters makstis, gimdos kaklelis individualus dalykas - ir jokie patarimai renkantis - nereiksmingi - kas labai gerai vienai - gali visai netikt kitai... Nors renkantis pagal gamintojo rekomendacijas tu, kurims netinka tikrai yra mazai 4u.gif

Bet galbūt Jūs ir busite ta, kuriai netiks. Juk manau, nesunku išmatuoti save bei pasižiūrėti koks gausumas, ar Jums tai atrodo per daug problematiška? Visiškai nesutinku su tokiu neatsakingu taurelės pasirinkimu. Sutinku, kad kiekviena moteris skirtinga ir individualiai viskas, ir būtent dėl to ir reikia truputį atsakingiau pasirinkti taurelę, vis tiek ne kapeikas kainuoja, o 100 lt į balą po to nesinori mesti.

Tiesiog aš susidūriau su problema, kad taurelė netinka ir dabar labai gaila, kad anksčiau savęs neišstudijavau ir išmečiau pinigus į balą. Pasidaliju patirtimi, kad kitoms moterims taip pat neatsitiktų. Nes aš pvz, prieš taurelės pirkimą niekad gyvenime negalvojau, kad kaklelis gali taip žemai nusileisti, o nusipirkus taurelę pajutau. Todėl perspėju , kad taip gali atsitikti ir kitoms, tad kodėl nepasirinkus taurelės truputį atsakingiau, pasidomėjus daugiau apie jas ir išstudijavus savęs? Nematau tame jokios problemos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 26 birželio 2011 - 13:03
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 26, 14:02)
Bet galbūt Jūs ir busite ta, kuriai netiks. Juk manau, nesunku išmatuoti save bei pasižiūrėti koks gausumas, ar Jums tai atrodo per daug problematiška? Visiškai nesutinku su tokiu neatsakingu taurelės pasirinkimu. Sutinku, kad kiekviena moteris skirtinga ir individualiai viskas, ir būtent dėl to ir reikia truputį atsakingiau pasirinkti taurelę, vis tiek ne kapeikas kainuoja, o 100 lt į balą po to nesinori mesti.

as esu ta - kuriai tinka bigsmile.gif Man gana sunku ismatuoti - kazkaip nejauciu malonumo ciupinedama ten per mmm, o tamponu negalejau niekad naudot, be to gausumas neturi jokios itakos taureles pasirinkimui - nes naudoju ir per gausiasias dienas ir per negausias (pabaigoje) - ir absoliuciai jokio skirtumo nejauciu (kaip jus kad teigiat apie pustustes isemimo sudetinguma). Ir ne visos taureles kainuoja 100 lt mirksiukas.gif
Atsakyti