Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Jau kurį laiką naudojančios taureles - ar galite pasidalinti patirtimi, ar nėra padažnėjusių uždegimų ar pienligės? O gal kaip tik taurelė "išgydo" visokias moteriškas ligas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 06 22, 12:04)
Ir dar dėl firmos daug neaiškumų, dauguma giria Diva Cup, bet kaip yra iš tikrūjų, ar jos tikrai vienos geriausių ar tiesiog kitų nelabai kas yra bandę? Žiūrinėjau mažesnės yra Lady Cup, Lunette, Meluna, FemmeCup. Kokie atsiliepimai palyginimui apie šias.


giria nes turi jas. Nemanau kad kurios yra geriausios ar blogiausios - funkcija savo visos puikiai atlieka - o visa kita itariu tik marketingas...
Turiu mooncup - nematau nei trukumu, nei privalumu. Noriu antros - siaip idomumo delei kitokios - bet matyt nesubrendau ir nesusikaupiau nusipirkt doh.gif
Atsakyti
isstudijavau dabar nuotraukas, dydzius, labiausiai sudomino femmecup smile.gif reik dabar skaityt komentarus, žiūrėti ką būtent apie šią atsiliepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 06 22, 09:02)
kaklelis nebuna taurelej isiurbtas, kaklelis buna virs taureles, bet ne joje, gal negerai isidedat.
Uzkisi is sono pirsta arba suspaudziu dugna, kad vakumas iseitu ir viskas - trauki, jokio skausmo. Jei tempiat neisleidusi vakumo - aisku, kad skaudes mirksiukas.gif

Mano kaklelis nusileidžia žemai per mm, įkišus pirštą, aš jį jaučiu, todėl jis ir įlenda į taurelę, nes Diva gan ilga yra. Kai jis yra įlendęs, beveik neįmanoma įlesti oro. Ieškau kur tos skylutės, kad per skylutę patektų oro ir kaklelis išlįstų lauk doh.gif Žodžiu, supratau jau, kad reikia man kitos daug trumpesnės taurelės arba iš vis teks jos atsisakyti... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 21, 23:47)
Norėjau paklaust ar neskauda išsiimant ir ar kaklelis nebūna įlendęs į vidų? Nes sutilpt tai man gerai sutelpa Diva, bet kaklelis į vidų įlenda ir labai skausmingas išėmimas tada...  doh.gif  verysad.gif Pasidalinkit išėmimo technika  ax.gif

Kartais skauda išimant, tada reikia pirštą giliau įkišt, kraštelį palenkt, kad įeitų oro ir vakuumas atsidarytų, tada kaklelis atkibs. O kraštelė lenkti reikia taurelės vidun, tada kartu apsaugos, kad neišbėgtų viskas.

QUOTE(Varėnė @ 2011 06 22, 11:19)
Jau kurį laiką naudojančios taureles - ar galite pasidalinti patirtimi, ar nėra padažnėjusių uždegimų ar pienligės? O gal kaip tik taurelė "išgydo" visokias moteriškas ligas?  4u.gif

Man anksčiau dažnai kartodavosi, o su taurele nebe. Silikonas tikrai nesukelia uždegimų.

Beje, kurios čia rašėt, kad esat labai mažutės, tai nesusijęs makšties ilgis (ar plotis) ir ūgis ar sudėjimas. O kėgelio pratimai su taurele tikrai labai 'draugauja', pasitreniravus keletą mėnesių niekas neprateka ir taurelė visai nesislenka viduje, kur įdėjai, ten ir liks. Iš pradžių ji man į viršų keliaudavo, dabar jau nebe.

Vienintelė išlikus bėda, tai keistis taurelę viešuosiuose tualetuose. Jeigu nėra tokių, kur kriauklė kabinoje, tai aš tada ir nesikeičiu. Turiu drėgnų servetėlių, bet nepakanka jų taurelei gerai nuvalyt, nebent pusę pakelio išnaudočiau, vis tiek reikia ją po tekančiu vandeniu plaut.
Papildyta:
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 22, 14:04)
Mano kaklelis nusileidžia žemai per mm, įkišus pirštą, aš jį jaučiu, todėl jis ir įlenda į taurelę, nes Diva gan ilga yra. Kai jis yra įlendęs, beveik neįmanoma įlesti oro. Ieškau kur tos skylutės, kad per skylutę patektų oro ir kaklelis išlįstų lauk  doh.gif  Žodžiu, supratau jau, kad reikia man kitos daug trumpesnės taurelės arba iš vis teks jos atsisakyti...  cry.gif

Kaip jau rašiau, galima patreniruot raumenis, tada neužlips taurelė į viršų tiek.
Atsakyti

Kaip jau rašiau, galima patreniruot raumenis, tada neužlips taurelė į viršų tiek.
[/quote]

Ne, ne. Man ne taurelė į viršų pasislenka, o kaklelis stumia taurelę iš makšties taip atsiremdamas į taurelę įlenda į vidų.
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 21, 23:28)
Bet girdėjau ją sunku išimt, nes labai slidi. Kalbant apie Lady.. O Lady turit mažą ar didelę?


Aš turiu Lady, visai ji man neslidi, gerai išsiima, pas mane didesnė, tai man ji super ir ilgiu ir dydžiu, nejaučiu kai būnu su ja. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 21, 22:28)
Bet girdėjau ją sunku išimt, nes labai slidi. Kalbant apie Lady.. O Lady turit mažą ar didelę?

ne, nesunku. turiu ir maža ir didele, tai didele Lady ir maža Diva naudoju per pirmas trys dienas mmm, o maža Lady jau per paskutinius

QUOTE(Varėnė @ 2011 06 22, 11:19)
Jau kurį laiką naudojančios taureles - ar galite pasidalinti patirtimi, ar nėra padažnėjusių uždegimų ar pienligės? O gal kaip tik taurelė "išgydo" visokias moteriškas ligas?  4u.gif

atvirkščiai, jei laikytis visu normos taisyklių, pas mane nei pienligės, nei uždegimų nebuvo thumbup.gif

QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2011 06 22, 17:36)
Aš turiu Lady, visai ji man neslidi, gerai išsiima, pas mane didesnė, tai man ji super ir ilgiu ir dydžiu, nejaučiu kai būnu su ja. smile.gif

drinks_cheers.gif didesne Lady beveik tokia pat kaip maža Diva
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2011 06 22, 12:19)
Jau kurį laiką naudojančios taureles - ar galite pasidalinti patirtimi, ar nėra padažnėjusių uždegimų ar pienligės? O gal kaip tik taurelė "išgydo" visokias moteriškas ligas?  4u.gif

per pusmeti nebuvo jokiu uzdegimu ar pienligiu, nors anksciau jos buvo daznas svecias rolleyes.gif

QUOTE(monkey-love @ 2011 06 22, 15:04)
Mano kaklelis nusileidžia žemai per mm, įkišus pirštą, aš jį jaučiu, todėl jis ir įlenda į taurelę, nes Diva gan ilga yra. Kai jis yra įlendęs, beveik neįmanoma įlesti oro. Ieškau kur tos skylutės, kad per skylutę patektų oro ir kaklelis išlįstų lauk  doh.gif  Žodžiu, supratau jau, kad reikia man kitos daug trumpesnės taurelės arba iš vis teks jos atsisakyti...  cry.gif

as taip pat uzciupiu pirstu, taureles toks pats ilgis, kaip ir atstumas iki kaklelio, nu gal keli milimetrai lieka laisvi, bet jei teisingai isidedi - taurele netrukdo ir jos nejauciu, teisingai isidejau berods tik sulig 4-5 ciklu biggrin.gif
Nukirpkit koteli.
Ora tikrai imanoma ileist, suspauskit stipriau dugna, jei jau uzciuopiat taurele, galu gale uzkiskit is sono pirsta. Man geriausias budas - suspaudus dugna.
Skyluciu ieskot Jums tikrai nereikia schmoll.gif
Manau beda, kad dar nemokat taisyklingai isidet rolleyes.gif As net ir su zemai esanciu kakleliu naudoju Diva 2

QUOTE(monkey-love @ 2011 06 22, 17:03)
Žodžiu, parduodu aš savo Diva Cup 1 dydžio. Jei kas susidomės, rašykite  4u.gif

Jus parduodat deveta ? blink.gif

QUOTE(Antithesis @ 2011 06 22, 17:35)

Vienintelė išlikus bėda, tai keistis taurelę viešuosiuose tualetuose. Jeigu nėra tokių, kur kriauklė kabinoje, tai aš tada ir nesikeičiu. Turiu drėgnų servetėlių, bet nepakanka jų taurelei gerai nuvalyt, nebent  pusę pakelio išnaudočiau, vis tiek reikia ją po tekančiu vandeniu plaut.

man neiskilo problemu kely, grizdinejant nuo juros i dzukija pasikeiciant uz krumo - tad nematau bedos ir viesuose tualetuose ax.gif
Buteliuka turejau vandens, isskalavau taurele, apsiprausiau ir dar uzteko rankom nusiplaut

QUOTE(monkey-love @ 2011 06 22, 17:50)

Ne, ne. Man ne taurelė į viršų pasislenka, o kaklelis stumia taurelę iš makšties taip atsiremdamas į taurelę įlenda į vidų.

kaklelis taureles nestumia, teisingai ideta ji niekur nesileidzia, matyt neuzvakuminat. O jei ilenda i vidu - gal ne tuo kampu dedat, taurele buna po kakleliu g.gif
Atsakyti
Ačiū už paaiškinimus smile.gif Dabar viskas daug aiškiau ir nereikia mėtytis tarp firmų, svarbiausia tinkamai įsidėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Antithesis @ 2011 06 22, 17:35)
Vienintelė išlikus bėda, tai keistis taurelę viešuosiuose tualetuose. Jeigu nėra tokių, kur kriauklė kabinoje, tai aš tada ir nesikeičiu. Turiu drėgnų servetėlių, bet nepakanka jų taurelei gerai nuvalyt, nebent  pusę pakelio išnaudočiau, vis tiek reikia ją po tekančiu vandeniu plaut.

teko keist viesuose WC - ir tikrai jokiu nepatogumu schmoll.gif Su viena dregna servetele nusivalau rankas, tada issiimu taurele, ispilu, su antra servetele isvalau ja ir isidedu atgal, o trecia servetele apsivalau pati (nu nebunu gi apsibuzojus kaip su paketu) ir psio... Isejus is WC rankas nusiplaunu blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už atsiliepimus, apsiprendžiau smile.gif
Gal kas turit kokį koduką užsakinėjant iš Feminine wear? ax.gif
Atsakyti