Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikos, planuoju pradėt naudoti taurelę, sakykit ar vienos jos pakanka ar reikia turėt keleta pasikeitimui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiviuke: 21 birželio 2011 - 11:01
QUOTE(Pamaiviuke @ 2011 06 21, 12:01)
Sveikos, planuoju pradėt naudoti taurelę, sakykit ar vienos jos pakanka ar reikia turėt keleta pasikeitimui?

Tikrai užtenka vienos, bet girdėjau, kad kai kurios moterys ir merginos turi po dvi, tai yra: viena didesnė - gausesnėms išskyroms, pirmom dienom, o kita - maža, paskutinėm mm dienom. Gal ir visai patogu.. Nes kuo taurelė mažiau pripildyta, tuo sunkiau ją ištraukti. Bet aš manau, kad vienos užtenka tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas nors naudoja Yuuki firmos taurelę? Kokie atsiliepimai?
Arba Meluna medium?

Aš jau išprotėju su tom taurelėm doh.gif Norisi visas užsisakyti ir išbandyti, kuri geresnė lotuliukas.gif

Ieškau dabar trumpesnės taurelės nei Diva... ir negaliu apsispręst kurią rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2011 06 21, 11:01)
Sveikos, planuoju pradėt naudoti taurelę, sakykit ar vienos jos pakanka ar reikia turėt keleta pasikeitimui?

man užtenka vienos taurelės, kol nesusidevės antros pirkt nesiruošiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fija* @ 2011 06 21, 10:38)
O beje gal yra daugiau tokiu merginų, kurios nedidukės ir naudoja taureles, būtų įdomu ar kam nors dar Diva Cup yra per ilgos.

Aš nedidukė, bet naudoju mooncup ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 21, 15:10)

Ieškau dabar trumpesnės taurelės nei Diva... ir negaliu apsispręst kurią rinktis  doh.gif

aš turiu Diva ir Lady cup, tai Lady trumpesne cool.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 06 21, 23:07)
aš turiu Diva ir Lady cup, tai Lady trumpesne  cool.gif

Bet girdėjau ją sunku išimt, nes labai slidi. Kalbant apie Lady.. O Lady turit mažą ar didelę?
Atsakyti
QUOTE(Fija* @ 2011 06 21, 10:38)
O beje gal yra daugiau tokiu merginų, kurios nedidukės ir naudoja taureles, būtų įdomu ar kam nors dar Diva Cup yra per ilgos.

as 180 ugio, bet nuo to kaklelis mano nei kiek ne auksciau biggrin.gif MAno kaklelis labai zemai, Diva didoka, bet kai ismoksti taisyklingai isidet - sutelpa ir tokia rolleyes.gif Koteli visiskai nukirpau, man jis trukde
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 06 22, 00:34)
as 180 ugio, bet nuo to kaklelis mano nei kiek ne auksciau biggrin.gif MAno kaklelis labai zemai, Diva didoka, bet kai ismoksti taisyklingai isidet - sutelpa ir tokia rolleyes.gif Koteli visiskai nukirpau, man jis trukde

Norėjau paklaust ar neskauda išsiimant ir ar kaklelis nebūna įlendęs į vidų? Nes sutilpt tai man gerai sutelpa Diva, bet kaklelis į vidų įlenda ir labai skausmingas išėmimas tada... doh.gif verysad.gif Pasidalinkit išėmimo technika ax.gif
Atsakyti
kaklelis nebuna taurelej isiurbtas, kaklelis buna virs taureles, bet ne joje, gal negerai isidedat.
Uzkisi is sono pirsta arba suspaudziu dugna, kad vakumas iseitu ir viskas - trauki, jokio skausmo. Jei tempiat neisleidusi vakumo - aisku, kad skaudes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 22 birželio 2011 - 08:03
Oj kaip sunku išsirinkti... Kažkodėl traukia lunette, bet kai palyginu kainas tai viena 108lt kainuoja kita 70lt. Tai bijau permokėti su ta lunette... doh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, antra diena skaitau Jūsų pasisakymus smile.gif Mane sudomino ši taurelė, tik aišku dabar išliko šimtai klausimų ir manau niekas kitas neatsakys taip gerai kaip Jūs smile.gif Taigi pradedu...

Ar susidraugaučiau aš su šia taurele, jei man net su tamponais būna pakankamai sunku nors ir su mini? Na kažkaip sunku man ten ką įsidėti :/ Todėl bijau kad nepavyks niekaip taurelės patalpinti ten :/

Ir dar dėl firmos daug neaiškumų, dauguma giria Diva Cup, bet kaip yra iš tikrūjų, ar jos tikrai vienos geriausių ar tiesiog kitų nelabai kas yra bandę? Žiūrinėjau mažesnės yra Lady Cup, Lunette, Meluna, FemmeCup. Kokie atsiliepimai palyginimui apie šias.

Atsiprašau jei kartojuosi savo klausimais, bet lauksiu atsakymų. smile.gif
Atsakyti