Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Satyr @ 2011 06 13, 14:19)
1.Na as padariau tokias isvadas perskaiciusi sita tema, kad reikia deti link nugaros istrizai, kad ji butu ar teisingai manau?
2.Tik man va pratekojo pimasias dienas kai gausesnes buvo tai skaiciau ir sakau gal per giliai idedu arba reikia dar priprasti. Jau buvaus susinervavus zadejau nebesinaudot, bet dar tas smalsumas o gal iseis smile.gif
3.ir dar toki klausima turiu kaip virinate idedate i verdanti vandeni ir pavirinat 2-5 min ar is salta ir tada virinate tiek laiko? bijau sugadinti.
4.Uzsisakiau lunette bet kaip ziuriu cia labai populiari diva cup smile.gif

1.taip, tik l. nepersistengt, nes gali apsisukt(man pradžioj apsisuko, ir taip skaudėjo nugaros apačia doh.gif galvojau jau kažkas tai blogai atsitiko, vos į ligoninę vyras neišvežė, bet laiku nuėjau į WC ir kai pagaliau ištraukiau...skausmas dingo)
pakartosiu paveiklelį, kur l.gražiai parodyta reikiama padėtisuser posted image
2.jus per giliai įsidėjot taurele dėl to taip ir atsitiko
3.reikia dėt į verdantį vandenį
4. smile.gif čia tik skonio reikalas, nes šiaip, jos beveik vienodos, tik kiek skiriasi minkštumas ir diametras/ilgis, o savo paskirti atlieka visos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 13 birželio 2011 - 16:00
QUOTE(nataliuncik @ 2011 06 13, 16:57)
1.taip, tik l. nepersistengt, nes gali apsisukt(man pradžioj apsisuko, ir taip skaudėjo nugaros apačia  doh.gif galvojau jau kažkas tai blogai atsitiko, vos į ligoninę vyras neišvežė, bet laiku nuėjau į WC ir kai pagaliau ištraukiau...skausmas dingo)
pakartosiu paveiklelį, kur l.gražiai parodyta reikiama padėtisuser posted image
2.jus per giliai  įsidėjot taurele dėl to taip ir atsitiko
3.reikia dėt į verdantį vandenį
4. smile.gif čia tik skonio reikalas, nes šiaip, jos beveik vienodos, tik kiek skiriasi minkštumas ir diametras/ilgis, o savo paskirti atlieka visos  smile.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti
Satyr,nemesk i sona dar taureles-man va ziurek kiek reikejo laiko,kad neprateketu 4u.gif
Atsakyti
Na perskaiciusi visa foruma supratau, kad ne viskas eina kaip sviestu patepta, ir kad ne man cia vienai taip,gaila kad dienos i pabaiga tai reiks laukt su nerimu nauju kol vel naujas technologijas bandysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2011 06 13, 21:36)
Na perskaiciusi visa foruma supratau, kad ne viskas eina kaip sviestu patepta, ir kad ne man cia vienai taip,gaila kad dienos i pabaiga tai reiks laukt su nerimu nauju kol vel naujas technologijas bandysiu  lotuliukas.gif

vieniem gaunasi iš pirmo karto, kitiem iš antro-trečio ir net iš ketvirto ciklo, svarbu nenuleist rankas, sėkmes 4u.gif
Atsakyti
Mano ispudziai apie si atradima superiniai thumbup.gif negaliu atsidziaugti, naudoju taurele dar tik antra cikla be jokiu nesklandumu thumbup.gif per virma cikla siek tiek kartais tepliojo, per si viskas puikiai: ir maudziausi, ir pirti buvau, net pasimirsta kad raudonosios dienos rolleyes.gif nu zodziu , bais patenkinta, dabar si geri reklamuoju visoms pazistamoms biggrin.gif
Atsakyti
iki pastojimo apie pusmetį naudojau LUNETE taurelę, tai liuks dalykas thumbup.gif
ir įsidėti iš karto išmokau, ir jokio pašalinio pojūčio nebuvo, tik aš nusikirpau visą kotelį, nes man su juo nepatogu būdavo.
Bet galiu pasakyti, kad tamponai yra žymiai patogiau, dėl pasikeitimo, bet kadangi aš jų negaliu naudoti dėl visokių uždegimų, tai šita taurelė man labai patiko.
Atsakyti
Merginos, ateinu truputį su siaubo istorija, silpnų nervų neskaityti! blink.gif

Taigis, su taurele trečios mm, jau buvau laiminga, kad šįkart viskas neblogai, kad atsitūpus iš tiesų viskas kaip reikia įsideda. BET jau antrą ciklą pastebėjau, kad trečią mm dieną, kai jau būna labai nebegausu, mano ir taip žemas kaklelis pasidaro labai žemas, tiesiog nebetelpa iš ilgio taurelė. Bet baisiausia, kad kai trauki taurelę (aš to nedarau per prievartą), tas kaklelis kartu su ja išsitraukia vos ne iki angos blink.gif Tada padarau keletą kėgelių ir jis vėl pasislepia... Bet manyčiau, kad taip negerai, ar ne doh.gif Vat čia radau tokį nuraminantį paaiškinimą, kad būna, kad kaklelis būna taurelėje, ir kad reik daryt tuos kėgelius ir kelt po šimts tą nusileidusią nuo tiekos gimdymų gimdą doh.gif Nu tai darysiu. Sąžiningai iki kitų mm kiekvieną dieną, nes jau nejuokinga doh.gif
Atsakyti
sega, tai ir negerai, bet labai gerai padeda tarpvietės raumenis stiprinančius pratimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As cia su tokiu klausimu gal ir kvailoku smile.gif Nusprendziau, kad jau ir man reikia pabandyti si daikta smile.gif Taciau niekaip neissirenku kokios firmos, nes kaip pastebejau jos siek tiek skiriasi dydziu. As esu mazyte, smulki, viskas ten pas mane pakankamai arti, todel bijau, kad didesne gali remtis ir skaudet. O mm yra normalaus gausumo. Tai jau zinau, kad imsiu tikrai pagal talpa maziausia dydi, taciau kaip ta firma pasirinkti....? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fija* @ 2011 06 20, 10:07)
Sveikos 4u.gif  As cia su tokiu klausimu gal ir kvailoku smile.gif Nusprendziau, kad jau ir man reikia pabandyti si daikta smile.gif Taciau niekaip neissirenku kokios firmos, nes kaip pastebejau jos siek tiek skiriasi dydziu. As esu mazyte, smulki, viskas ten pas mane pakankamai arti, todel bijau, kad didesne gali remtis ir skaudet. O mm yra normalaus gausumo. Tai jau zinau, kad imsiu tikrai pagal talpa maziausia dydi, taciau kaip ta firma pasirinkti....? doh.gif

Sveiki 4u.gif Jeigu Jūs esate smulki ir mažutė, tai dar nereiškia, kad ir ten mažai vietos blush2.gif Nors aš nelabai pasitikiu tokiu pasakymu, atrodo, kuo aukštesnis žmogus, tuo didesnės rankos, kojos, delnai ir atrodo viduje didesnis lotuliukas.gif
Taigi, jeigu Jūsų mm nelabai gausios, siūlyčiau imti Lunette firmos taurelę. Ji yra plastesnė tačiau trumpesnė, o pvz Diva cup yra siauresnė, bet ilgesnė.. Ir dėl to man ji nelabai tinka. Patikėjau, jog jaučiamas taurelės plotis ir... apsirikau verysad.gif Dabar gailiuosi, jog nusipirkau Diva Cup, o ne Lunnete. Plotis tikrai nesijaučia nei kiek!!! O vat ilgis... Per mm mano kaklelis nusileidžia žemiau, kad įsiremia į taurelę (jaučiu tai dedant) + po kažkokio laiko pati taurelė nusileidžia žemyn ir tada jau aš ją jaučiu ir tai labai nemalonu. P.S. kotelis pas mane visiškai nukirptas, jau nėr daugiau ką kirpti, bet vat nelabai pasisekė. Todėl jeigu manote, kad pas Jus "ten" nedaug vietos siūlyčiau rinktis trumpesnes taureles. Populiariausios trumpesnės: Mooncup, Femmecup, Lunette, Ladycup. Beje Lady cup 1 dydis jau labai mažas...

Čia galite palyginti visų taurelių nuotraukas smile.gif http://menstrualcups...s-photo-library
Papildyta:

Beje, galbūt atsiras norinčių pasikeisti Lunette (small) į Diva Cup (small). Arba galbūt kas nors parduodate Lunette nebrangiai? Lauksiu AŽ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 20 birželio 2011 - 19:06
Ačiū už patarimą, taip ir maniau, kad Diva Cup gali būti man per ilga, nors ir populiari šiame forume..


QUOTE(monkey-love @ 2011 06 20, 19:00)
Sveiki  4u.gif  Jeigu Jūs esate smulki ir mažutė, tai dar nereiškia, kad ir ten mažai vietos  blush2.gif Nors aš nelabai pasitikiu tokiu pasakymu, atrodo, kuo aukštesnis žmogus, tuo didesnės rankos, kojos, delnai ir atrodo viduje didesnis  lotuliukas.gif 
Taigi, jeigu Jūsų mm nelabai gausios, siūlyčiau imti Lunette firmos taurelę. Ji yra plastesnė tačiau trumpesnė, o pvz Diva cup yra siauresnė, bet ilgesnė.. Ir dėl to man ji nelabai tinka. Patikėjau, jog jaučiamas taurelės plotis ir... apsirikau  verysad.gif  Dabar gailiuosi, jog nusipirkau Diva Cup, o ne Lunnete. Plotis tikrai nesijaučia nei kiek!!! O vat ilgis... Per mm mano kaklelis nusileidžia žemiau, kad įsiremia į taurelę (jaučiu tai dedant) + po kažkokio laiko pati taurelė nusileidžia žemyn ir tada jau aš ją jaučiu ir tai labai nemalonu. P.S. kotelis pas mane visiškai nukirptas, jau nėr daugiau ką kirpti, bet vat nelabai pasisekė. Todėl jeigu manote, kad pas Jus "ten" nedaug vietos siūlyčiau rinktis trumpesnes taureles. Populiariausios trumpesnės: Mooncup, Femmecup, Lunette, Ladycup. Beje Lady cup 1 dydis jau labai mažas...

Čia galite palyginti visų taurelių nuotraukas smile.gif http://menstrualcups...s-photo-library
Papildyta:

Beje, galbūt atsiras norinčių pasikeisti Lunette (small) į Diva Cup (small). Arba galbūt kas nors parduodate Lunette nebrangiai? Lauksiu AŽ  4u.gif


Papildyta:
O beje gal yra daugiau tokiu merginų, kurios nedidukės ir naudoja taureles, būtų įdomu ar kam nors dar Diva Cup yra per ilgos.
Atsakyti