Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(šarlotė @ 2011 06 06, 17:22)
DAbar misliju ar ka nors supratot, gudriai as cia nupasakojau lotuliukas.gif

Oi Šarlote, man rodos tavo pašaukimas - ginekologė biggrin.gif Viską puikiai papasakojai, atkreipsiu dėmesį į tuos vertikalumus/horizontalumus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 06 06, 14:09)

lotuliukas.gif taigi susilankstysi tu ja, kad isidetum, nesulankscius tu jos ir neidesi. Vyriskas daikciukas ne ka plonesnis biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif turejau omeny kad pati guma stora hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 06 06, 16:22)
Nima***, tas guzas ir yra kaklelis mirksiukas.gif Tik jis per mmm bent jau man patinsta, padideja, nusileidzia zemiau, o i menstruaciju pabaiga sumazeja, pakyla auksciau, tada ir su taurele jauciuosi patogiau, nes ji man patogiau isitaiso, daug auksciau, nei menesiniu pradzioj. 
Taurele buna po kakleliu, o ne ja itraukus vidun ar apgaubus blink.gif gal tikrai ne tuo kampu taurele istatot. Taurele buna vertikaliai, o kaklelis horizontaliai atsikises, kaklelis atsiduria po taurele bet ne joje, taurele atsiremia po kaklelio apacia, giliau taureles jau neistumsi.
DAbar misliju ar ka nors supratot, gudriai as cia nupasakojau lotuliukas.gif

Ačiū, viską gerai supratau 4u.gif Tik dabar galvoju, ar čia reiškia, kad nusileidęs mano kaklelis? Nes ginekologė visada sakydavo, kad viskas labai "gražu" ten pas mane... Iki taurelės kišdama tamponą niekuomet irgi nepastebėdavau to.... blink.gif g.gif juk negali būti, kad taurelė tai įtakotų, ar ne? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nima***: 06 birželio 2011 - 17:56
QUOTE(Nima*** @ 2011 06 06, 17:55)
Ačiū, viską gerai supratau  4u.gif Tik dabar galvoju, ar čia reiškia, kad nusileidęs mano kaklelis? Nes ginekologė visada sakydavo, kad viskas labai "gražu" ten pas mane... Iki taurelės kišdama tamponą niekuomet irgi nepastebėdavau to....  blink.gif  g.gif juk negali būti, kad taurelė tai įtakotų, ar ne?  blush2.gif

Na gerai, čia buvo trumpas panikos priepuolis lotuliukas.gif blush2.gif Manau, kad gal ten viskas pas mane gerai, bet dėl viso pikto nueisiu pas ginekologę dar ax.gif AČIŪ, dar kartą, šarlote, už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sega @ 2011 06 06, 18:09)
Oi Šarlote, man rodos tavo pašaukimas - ginekologė  biggrin.gif  Viską puikiai papasakojai, atkreipsiu dėmesį į tuos vertikalumus/horizontalumus  4u.gif


oi ne, tik ne ginekologe, tik siaip daug moterisku bedu buve, tad save pakankamai gerai issityrinejau ... Gudriau nesugalvojau kaip paaiskint biggrin.gif Kaklelio skylute "ziuri" horizontaliai, o pati taurele buna vertikaliai, taureles toliau neimanoma nustumt, jei per toli nustumsi, kaip kad as isbandziau, net uz kaklelio blink.gif gali ir pilvas is skausmo trukt, toks bjaurus jausmas ir skausmas doh.gif
Puikiai suveikia kazkieno patarimas padirbet raumenukais, tada taurele lengviau issikleidzia ir uzsivakumina thumbup.gif

QUOTE(Nima*** @ 2011 06 06, 18:55)
Ačiū, viską gerai supratau  4u.gif Tik dabar galvoju, ar čia reiškia, kad nusileidęs mano kaklelis? Nes ginekologė visada sakydavo, kad viskas labai "gražu" ten pas mane... Iki taurelės kišdama tamponą niekuomet irgi nepastebėdavau to....  blink.gif  g.gif juk negali būti, kad taurelė tai įtakotų, ar ne?  blush2.gif

tas "grazu" manau reiskia, kad nera zaizdeliu ar kokiu kitu anomaliju.

As ne ginekologe, bet vien taureles ir tampono plotis gerokai skiriasi, tamponas buna net ir salia kaklelio, gerokai giliau nei taurele, jo galima sakyt nejauti, o taureles gabaritai kiti, uz kaklelio tu jos neikisi, iskart skaudes, bus nesmagu...

Kaklelis prasidejus mmm kazkiek nusileidzia zemiau, nezinau ar taip visom, bet bent jau man gerokai nusileidzia, del to turejau visiskai nukirpt Divos koteli, nes man kitaip taurele nesutilpdavo, kotelis islisdavo ir durdavo unsure.gif O po keliu dienu, kai jau buna ne toks gausus kraujavimas kaklelis ciut pakyla auksciau.

Nueikit pas ginekologe, apziures ir pasakys tiksliau kas pas jumis ir kaip mirksiukas.gif Bus maziau abejoniu ir klausimu.

Is tikruju, perverskit merginos kelis puslapius atgal, yra filmukas, kuriame parodyta, koks taureles dejimo principas, bus aiskiau, kokiu kampu ja teisingai istatyt. O tada beliks ismokt tik teisingai uzvakumint, nes net ir ne pirma cikla naudojant dar iskyla sunkumu biggrin.gif As jau 6 cikla pradejau, porakart vis tiek isslidavo, neuzvakuminau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 07 birželio 2011 - 00:05
o ka daryt jei ji viduje neissiskleidzia? unsure.gif
ziurejau filmuku, ten sako kad pasukiot reikia, bet kad neiseina man, arba kad pirstaapvest aplinkt, bet irgi netelpa man ten viduj tiek daiktu cool.gif
o konkreciaizinau kad ji neissiskleidzia..
Atsakyti
as pirstu apvedu, pirstas tikrai telpa biggrin.gif arba dugna keliskart paspaudau, nors taip nera patogu, geriau pirstu apvest. DAr pabandykit raumenukais padirbet, pratimai kaip po gimdymo, kad stiprintum raumenukus.
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 06 06, 15:22)
Taurele buna po kakleliu, o ne ja itraukus vidun ar apgaubus blink.gif gal tikrai ne tuo kampu taurele istatot. Taurele buna vertikaliai, o kaklelis horizontaliai atsikises, kaklelis atsiduria po taurele bet ne joje, taurele atsiremia po kaklelio apacia, giliau taureles jau neistumsi.

Ar tikrai teisingai surašyta? g.gif Bent man kaip atrodo, mano kaklelis daugiau vertikaliai, tiksliau iš aukštai žemyn žiūri, tik šiek tiek kampu į uodegikaulį. O taurelė žiūri viršun, bet kampu į kryžmenį. Čia jei kalbant apie vaizdą iš šono. Teisingai, kad neapgaubia ir geriau taip nebandyt, bet kaklelis tai tikrai virš taurelės g.gif


Jei viduj neišsiskleidžia, gal pabandyt kitą lankstymo būdą? Bet aš pirštu apvedu ir kuo puikiausiai, bent Mooncup turi skylutes taurelės šonuose, užtenka jas atkimšt ir vakuumas atsileidžia.
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2011 06 07, 10:12)
Ar tikrai teisingai surašyta?  g.gif Bent man kaip atrodo, mano kaklelis daugiau vertikaliai, tiksliau iš aukštai žemyn žiūri, tik šiek tiek kampu į uodegikaulį. O taurelė žiūri viršun, bet kampu į kryžmenį. Čia jei kalbant apie vaizdą iš šono. Teisingai, kad neapgaubia ir geriau taip nebandyt, bet kaklelis tai tikrai virš taurelės  g.gif

akurat nesamone apsimiegojus parasiau, taip, kaklelis buna virs taureles doh.gif
Ziurint kokioj pozoj kakleli tikrinat, man jis buna horizontaliai kai pritupi, nes pritupus taurele deduosi ax.gif Pati principa paaiskinau, kad merginos neapgaubtu taurele kaklelio, o detu ja po kakleliu, taip ir iseina, kad kaklelis buna horizontaliai, o taurele vertikaliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 07 birželio 2011 - 11:19
Ateinu su savo ispudziais is ketvirtojo ciklo su taurele smile.gif Pirma diena-visiskas fiasko-tekejo pro sali,kaip ir praeitus kartus.Jau supykau ir sakiau kisiu giliai i stalciu sita daikta nuo rytojaus.Ir ka gi...Sekancia diena-antra diena mm-isidedu ir ne laso unsure.gif Keiciu po 3 val-isidedu ir vel ne laso unsure.gif Viska dariau taippat kaip ir anuos kartus blink.gif Visa diena ir naktis praejo puikiai.Tik va darbe nesugebejau isideti taip,kad neprateketu,bet gryzus namo vel puikiausiai isidejo,issiskleide ir laikosi.Nu mistika man ta taure,sakykit ka norit.Ar cia organizmas mano ugnim spjaudesi i naujove,o kai pamate,kad nera kur dingt,kaip tik prissimti svetimkuni-susitaike su savo dalia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 06 09, 17:14)
Ateinu su savo ispudziais is ketvirtojo ciklo su taurele  smile.gif Pirma diena-visiskas fiasko-tekejo pro sali,kaip ir praeitus kartus.Jau supykau ir sakiau kisiu giliai i stalciu sita daikta nuo rytojaus.Ir ka gi...Sekancia diena-antra diena mm-isidedu ir ne laso  unsure.gif Keiciu po 3 val-isidedu ir vel ne laso  unsure.gif Viska dariau taippat kaip ir anuos kartus  blink.gif Visa diena ir naktis praejo puikiai.Tik va darbe nesugebejau isideti taip,kad neprateketu,bet gryzus namo vel puikiausiai isidejo,issiskleide ir laikosi.Nu mistika man ta taure,sakykit ka norit.Ar cia organizmas mano ugnim spjaudesi i naujove,o kai pamate,kad nera kur dingt,kaip tik prissimti svetimkuni-susitaike su savo dalia  biggrin.gif


Nu va, matai kaip faina thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Na as padariau tokias isvadas perskaiciusi sita tema, kad reikia deti link nugaros istrizai, kad ji butu ar teisingai manau? Tik man va pratekojo pimasias dienas kai gausesnes buvo tai skaiciau ir sakau gal per giliai idedu arba reikia dar priprasti. Jau buvaus susinervavus zadejau nebesinaudot, bet dar tas smalsumas o gal iseis smile.gif ir dar toki klausima turiu kaip virinate idedate i verdanti vandeni ir pavirinat 2-5 min ar is salta ir tada virinate tiek laiko? bijau sugadinti. Uzsisakiau lunette bet kaip ziuriu cia labai populiari diva cup smile.gif
Atsakyti