Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

siandien ir as savo siuntinuka gavau, pirkau Lunette alyvines spalvos, laukiu pabandyti rolleyes.gif

siunciausi dvejas: 1 ir 2 dydzio, nes nezinojau kaip jos ten realiai atrodo. Jei kas nors 1 dydzio noretu galeciau parduoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 06 01, 22:28)
netikiu, kad netinka. JEi prateka - reiskia arba dydis negeras, arba netinkamai idedat, gal vakumo neisleidziat. Nemanau, kad pas jumis viduj kitaip, nei pas kitas biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Aš dar kartą rekomenduoju, kas nematė, pažiūrėt tą video, kur kelis puslapius atgal įdėjau. Man visa paslaptis, kaip teisingai įsidėt - įsidėjus, aplink taurelę ratu pirštu apvesti. Jin ir išsicentruoja, ir vakuumas išeina, jei toks būna. Va, baiginėju dabar ciklą, be jokio įkloto visą laiką išsiverčiau thumbup.gif

Tik tiek, kad man ir didesnės talpos nei Mooncup reikėtų, nu nes keltis naktį po 3 kartus taurelės ištuštinti ne bais patogu blush2.gif Gal kuri žinot, kuri didesnio tūrio? Diva?
Atsakyti
gavau syryt Diva thumbup.gif veliau bandysiu isidet ax.gif
jos turis 15ml raso smile.gif
ale kokia stora blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 06 01, 18:31)
norisi to patogumo ir visu tu privalumu,bet juk yra turbut kaip ir visusr,akd kazkam gali netikti:).Vat ir Ajilei tas pats.tai gal mudvi busim is tu,kurioms netinka,kad ir kaip gaila bebutu...



Žinokit, ir man įtarimas, kad man netinka, nes kaklelis mano žemai. Bet aš gi užsispyrus baisiai ir lengvai nepasiduodu, tad murkdau tą taurelę, patinka tai jai ar ne doh.gif O ir šiaip, pasityrinėjau save taip sakant blush2.gif ir atradau, kad ten kažkaip kažkokie atsišakojimai egzistuoja, intakai kokie tai, tai va, kažkaip reik patekt ne į juos, bet ten, kur reikia. O tam man labai svarbi poza - kaip Šarlotė kažkada pastebėjo, pritūpus kaip raitelio pozoj, ten viskas labiau išsitempia ir vietos atsiranda, o jei ant klozeto sėdint, tai, žinokit, tas kaklelis yra čia pat ir negerai taip, man net tokia abejonė iškyla - ar kartais nepatenku su ta taurele į pačia gimdą, ar taip neįmanoma g.gif o ir šiaip aš dar ten ne visai supratau, kas ten tas kaklelis blush2.gif reiks kada dar apsižiūrėti (gi kitos moteros dažnai jį stebi, taip vaisingumą savo nustatinėja) ir dar pas ginekologę nulėksiu pasikonsultuoti, maždaug sakysiu: miela daktaryte, parodykit, kur ten pas mane kas yra hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sega @ 2011 06 04, 16:53)
Žinokit, ir man įtarimas, kad man netinka, nes kaklelis mano žemai. Bet aš gi užsispyrus baisiai ir lengvai nepasiduodu, tad murkdau tą taurelę, patinka tai jai ar ne  doh.gif  O ir šiaip, pasityrinėjau save taip sakant  blush2.gif  ir atradau, kad ten kažkaip kažkokie atsišakojimai egzistuoja, intakai kokie tai, tai va, kažkaip reik patekt ne į juos, bet ten, kur reikia. O tam man labai svarbi poza - kaip Šarlotė kažkada pastebėjo, pritūpus kaip raitelio pozoj, ten viskas labiau išsitempia ir vietos atsiranda, o jei ant klozeto sėdint, tai, žinokit, tas kaklelis yra čia pat ir negerai taip, man net tokia abejonė iškyla - ar kartais nepatenku su ta taurele į pačia gimdą, ar taip neįmanoma  g.gif  o ir šiaip aš dar ten ne visai supratau, kas ten tas kaklelis  blush2.gif  reiks kada dar apsižiūrėti (gi kitos moteros dažnai jį stebi, taip vaisingumą savo nustatinėja) ir dar pas ginekologę nulėksiu pasikonsultuoti, maždaug sakysiu: miela daktaryte, parodykit, kur ten pas mane kas yra  hihihi.gif

ant klozeto ir man niekad neigauna, užtai visada ti atitūpus smile.gif O į gimdą tikrai neįdėsit taurelės, juk kaklelis ir yra susiaurėjimas tam, kad niekas kam nepriklauso nepatektų vidun. Pažiūrėkit paveiksliuką prieš kelis puslapiukus buvau įdėjus smile.gif ir visi tue "atsišakojimai" matosi.
Atsakyti
na as irgi tik atsitupus dejau,kitaip ir neiseitu.
Atsakyti
Aš atsisėdus ant klozeto, kažkaip nė nesuabejojau nė karto. Va, tik vieduose tualetuose tai nemėgstu aš prisėsti, bet dar neteko viešajam su taurele būti, kažkaip per kebliai man viskas atrodo, kaip rankas nusiplaut, taurelę apiplaut, aš kai dar su mažamečiais vaikais, iš vis gi ten tarp vaikų kraujais nesimojuosi unsure.gif
Atsakyti
si savaitgali buvom prie juros. Grizdinejant nuo juros i dzukija buvo proga uz krumo taurele istustint, nes pirmadien plaukiu, tustinau po 3,5 h, kazkas prisimenu sake, kad labai nepatogu... Nugi puikiausiai susitvarkiau bigsmile.gif turejau pasiemusi virinto vandens, is didelio butelio buvo likes turbut tik mazas buteliukas, bet uzteko ir prasiplaut ir apsipraust ir dar rankom nusimazgot biggrin.gif


QUOTE(Coccinela @ 2011 06 04, 00:05)
Tik tiek, kad man ir didesnės talpos nei Mooncup reikėtų, nu nes keltis naktį po 3 kartus taurelės ištuštinti ne bais patogu  blush2.gif Gal kuri žinot, kuri didesnio tūrio? Diva?

kiek pamenu diva ilgesne, mooncup trumpesne

QUOTE(rabelkyte @ 2011 06 04, 13:32)
gavau syryt Diva  thumbup.gif  veliau bandysiu isidet  ax.gif
jos turis 15ml raso  smile.gif
ale kokia stora  blink.gif  unsure.gif

lotuliukas.gif taigi susilankstysi tu ja, kad isidetum, nesulankscius tu jos ir neidesi. Vyriskas daikciukas ne ka plonesnis biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri nors būsite susidūrusi su tokia anomalija - prieš porą mėnesių pradėjau naudoti taurelę ir pastebėjau, kad ant vienos makšties sienelės lieka toks guzas. Esu tikra, kad jis atsirado nuo taurelės, nes ankščiau jo nebuvo ir po taurelės panaudojimo jis padidėja. Tiesiog toks "vaizdas", kad taurelė įtraukia sienelę (nors teoriškai taip net nelabai gal galėtų būti, nes niekas man neprateka ir susirenka taurelėje) ta sienelė įgavo taurelės formą doh.gif blink.gif Nežinau, ar galima man ją dar naudoti, kažkaip nejauku darosi dėl to... blink.gif Šiaip labai norėtųsi, kad nereiktų mesti, nes baisiai patogu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nima*** @ 2011 06 06, 13:03)
Merginos, gal kuri nors būsite susidūrusi su tokia anomalija - prieš porą mėnesių pradėjau naudoti taurelę ir pastebėjau, kad ant vienos makšties sienelės lieka toks guzas. Esu tikra, kad jis atsirado nuo taurelės, nes ankščiau jo nebuvo ir po taurelės panaudojimo jis padidėja. Tiesiog toks "vaizdas", kad taurelė įtraukia sienelę (nors teoriškai taip net nelabai gal galėtų būti, nes niekas man neprateka ir susirenka taurelėje) ta sienelė įgavo taurelės formą  doh.gif  blink.gif  Nežinau, ar galima man ją dar naudoti, kažkaip nejauku darosi dėl to...  blink.gif  Šiaip labai norėtųsi, kad nereiktų mesti, nes baisiai patogu  ax.gif

vienareikšmiškai ginei pasirodyčiau unsure.gif
Atsakyti
Nima, o tas guzas kartais ne kaklelis g.gif

Dar sakykit, atsižvelgiant į Iriso įkeltą nuotrauką, tas kaklelis yra toks nusileidęs galiukas, o iš jo šonų - tuštuma. Taigi, jei kaklelis žemai, ar gali būt, kad taurelė apima tą kaklelį, t.y. jis atsiduria taurelės viduj blink.gif Jaučiu, kad man taip atsitinka. Apvedus taurelę ten jaučias, kad jos viduj yra gumbas, guzas, žodžiu, kietas darinys. Aišku, taip negerai, ir nesilaiko, ir skauda, o ir kaklelį galima pažeist. Žodžiu, reiks bandyt šito išvengt, pozas pakaitaliot. O jūs kai atsitūpiat tai taip iki galo, ar tik įtūpiat g.gif
Atsakyti
Nima***, tas guzas ir yra kaklelis mirksiukas.gif Tik jis per mmm bent jau man patinsta, padideja, nusileidzia zemiau, o i menstruaciju pabaiga sumazeja, pakyla auksciau, tada ir su taurele jauciuosi patogiau, nes ji man patogiau isitaiso, daug auksciau, nei menesiniu pradzioj.
Taurele buna po kakleliu, o ne ja itraukus vidun ar apgaubus blink.gif gal tikrai ne tuo kampu taurele istatot. Taurele buna vertikaliai, o kaklelis horizontaliai atsikises, kaklelis atsiduria po taurele bet ne joje, taurele atsiremia po kaklelio apacia, giliau taureles jau neistumsi.
DAbar misliju ar ka nors supratot, gudriai as cia nupasakojau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 06 birželio 2011 - 16:30