Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(irisas @ 2011 05 31, 17:24)
Gal ji nėra žemai, o tiesiog negerai įsidedat. man rodos skausmas ar jos jautimas yra tuomet, kai ji įdedama per žemai.

man kaip tik atrode pilva truks, kai isidejau per giliai blink.gif Tiek viska uzspaude, kad net pajudet negalejau, migom traukiau lauk unsure.gif
Turbut kada nors pabandysiu mazesne taurele uz DIVA, nes ir gerai isidejus mano Diva prie pat isores.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 05 31, 16:16)
na jau tris ciklus bandziau,ir vis tas pats.Dab nenaudoju.Bandziau deti visaip.jei dedu auksciau,vistiek prabega smarkiai,ir kazkoki skausma jauciu.Kaklelis mano matyt zemai.


Na dar viena mintis: gal tu įsidedi ne išcentruotai? Tai yra, kad ne per vidurį, o kažkaip šonu? aš kažkada taip įsidėjau ir ji rėmėsi į vieną šoną, irgi skaudėjo (aišku būtų ir praleidę konkrečiai), bet persidėjau ir viskas gerai. Na padaryk perėkūrą biggrin.gif , palik ją ramybėje, pasiskaitinėk, pažiūrinėk filmukų ir po kiek laiko vėl pabandyk. Manau, kad susidraugausite, tik reikia vidinės ramybės, gali būti, kad turi kažkokį nerimą/ nepasitikėjimą savimi / baimę ir kažką ne taip padarai g.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 06 01, 07:15)
Na dar viena mintis: gal tu įsidedi ne išcentruotai? Tai yra, kad ne per vidurį, o kažkaip šonu? aš kažkada taip įsidėjau ir ji rėmėsi į vieną šoną, irgi skaudėjo (aišku būtų ir praleidę konkrečiai), bet persidėjau ir viskas gerai. Na padaryk perėkūrą  biggrin.gif , palik ją ramybėje, pasiskaitinėk, pažiūrinėk filmukų ir po kiek laiko vėl pabandyk. Manau, kad susidraugausite, tik reikia vidinės ramybės, gali būti, kad turi kažkokį nerimą/ nepasitikėjimą savimi / baimę ir kažką ne taip padarai  g.gif


vat,vat su tais isidejimais doh.gif ,pries metus as ja nusipirkau,cia visom draugem isreklamavau,vienai net i USA veze drauge lauktuviu biggrin.gif ir ka atejo mano mm ,ir taip ,ir kitaip dedu,ir skaitau ir vel viskas is naujo,nutariau jog tiek norejau,o teks be jos apseit unsure.gif ,kotelis maise(nusikirpau ji visai),ja jauciau ir nervino ji mane,padejau iki kitu mm.Aisku apklausiau visas savo bendrazyges ir dar labiau susinervinau,kad joms kuo puikiausiai ,o man ne doh.gif (pas mane jos tokios gausios,tai galvojau bus issigelbejimas ta taurele,didesne apsauga,o cia netinka unsure.gif ),bet po 2 mm ir didelio uzsispyrimo,susidraugavom bigsmile.gif ,aisku gausiasiom dienom,deduosi ir paketa,bet kitom dienom tik iklotuka ir siaip galvoju,kad reikia gal tuos daukkartinius medvilninius paketus nusipirkt ,tai turetu but dar geriau(gal kas juos naudojat?ar verti demesio?)
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 06 01, 08:15)
Na dar viena mintis: gal tu įsidedi ne išcentruotai? Tai yra, kad ne per vidurį, o kažkaip šonu? aš kažkada taip įsidėjau ir ji rėmėsi į vieną šoną, irgi skaudėjo (aišku būtų ir praleidę konkrečiai), bet persidėjau ir viskas gerai. Na padaryk perėkūrą  biggrin.gif , palik ją ramybėje, pasiskaitinėk, pažiūrinėk filmukų ir po kiek laiko vėl pabandyk. Manau, kad susidraugausite, tik reikia vidinės ramybės, gali būti, kad turi kažkokį nerimą/ nepasitikėjimą savimi / baimę ir kažką ne taip padarai  g.gif

Aciu mieloji,uz patarimus,tu labai miela moteris mirksiukas.gif .
Del baimiu neturiu jokiu.nei tos taureles bijau,nei idejimo,nei isemimo.viskas be problemu buna,ale ,kad maza is to naudos biggrin.gif .Vat visas ciklas perekuras jau biggrin.gif .Matysim,sy kart as jos daugiau ir nejudinsiu..
Atsakyti
Sveikos mergaites, sulaukiau laiku ir as savo taureles thumbup.gif Siandien jau pirma diena su ja, ir gi visai neblogai sekesi biggrin.gif Pirma karta isidejus jauciau ja. Tiesa pasakius man rodos jauciau galiuka, tad nukirpau siek tiek, ir dabar kolkas liuks ax.gif tikiuosi susidraugausiu su ja wub.gif
Atsakyti
Kristukas94,as tai suprantu tave 4u.gif Man va jau 4 ciklas arteja kaip naudosiu ta taurele ir vel bus isbandymas,nes nesiseka niekaip isideti taip,kad neprabegtu.Labai reti atvejai,kai neprateka-tai irgi buna momentai kai atrodo,kad sveisiu ta taurele i stalciu kur giliai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irmma @ 2011 06 01, 06:32)
aisku gausiasiom dienom,deduosi ir paketa,bet kitom dienom tik iklotuka ir siaip galvoju,kad reikia gal tuos daukkartinius medvilninius paketus nusipirkt ,tai turetu but dar geriau(gal kas juos naudojat?ar verti demesio?)


Naudojam, aš ir kombinuoju taurelę + naktį, kai gausiau, daugkartiniai paketai. Na,medžiaga yra medžiaga, prie kūno super, tik, kad skalbti reikia, bet man tai jėga, ypač negalėjau atsidžiaugti jais po gimdymo, kai ten kraujuoji n laiko, nuo paketų jau bloga buvo thumbup.gif

Kristukas94, Ajile, nenuleiskite rankų, na turi išeiti kažkada gerai mirksiukas.gif Dabar va kaip tik turiu šį gėrį ir negaliu atsidžiaugti, kad karščiai nerealūs, o man nereikia šusti su tais paketais ir kvapo jokio, o patogumas koks thumbup.gif Linkiu turėti noro ir jėgų tęsti bandymus toliau 4u.gif
Atsakyti
norisi to patogumo ir visu tu privalumu,bet juk yra turbut kaip ir visusr,akd kazkam gali netikti:).Vat ir Ajilei tas pats.tai gal mudvi busim is tu,kurioms netinka,kad ir kaip gaila bebutu...
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 06 01, 18:31)
Vat ir Ajilei tas pats.tai gal mudvi busim is tu,kurioms netinka,kad ir kaip gaila bebutu...

netikiu, kad netinka. JEi prateka - reiskia arba dydis negeras, arba netinkamai idedat, gal vakumo neisleidziat. Nemanau, kad pas jumis viduj kitaip, nei pas kitas biggrin.gif As greit pradesiu 6 cikla ir tai dar manau bus visko, ne visada idealiai isidedu biggrin.gif
Jei ne tuo kampu idesit - taip pat bus nemalonus pojuciai, durs dugnas, pratekes... Mano problema, kad kaklelis labai zemai, o Diva yra nemaza, noretusi mazesnes, ale jei gerai istatau - buna visai gerai, tik kai persipildo man ji nusileidzia ir jau verziasi lauk, lekiu tustint ir persidet
Atsakyti
Sveikos, parsisiunčiau ir aš DIVA taurelę, bet pamačius išsigandau doh.gif Ne taurelė, o visas bokalas doh.gif Nors dydis 1. Šiandien kaip tik išbandysiu, tai atsiliepimus parašysiu būtinai
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 06 02, 12:18)
Sveikos, parsisiunčiau ir aš DIVA taurelę, bet pamačius išsigandau doh.gif Ne taurelė, o visas bokalas doh.gif Nors dydis 1. Šiandien kaip tik išbandysiu, tai atsiliepimus parašysiu būtinai

Aš tai kaip tik tikėjausi didesnio daikto iš visų pagąsdinimų biggrin.gif O gavau mažą taurelę ir visai nebuvo baisu dėtis, kažkaip visos baimės dingo ją pamačius smile.gif Svarbu ramiai ramiai neskubant ir nesinervuojant išbandyti ją. Ir dabar būna, kad iš pirmo karto neįsidedu, tada traukiu lauk ir vėl dedu, bet taip būna tada,kai skubinuos, nervuojuos arba netinkamoj pozoj bandau tai daryti smile.gif Patogiausias būdas atsitūpus ir plačiai kojytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 05 31, 23:01)
man kaip tik atrode pilva truks, kai isidejau per giliai blink.gif Tiek viska uzspaude, kad net pajudet negalejau, migom traukiau lauk unsure.gif
Turbut kada nors pabandysiu mazesne taurele uz DIVA, nes ir gerai isidejus mano Diva prie pat isores.

tada pabandyk Lady cup, ji mažesne į ilgį, bet turis t.p. beveik, o ir Lady2 dydis panašus į Diva1

QUOTE(jurda @ 2011 06 02, 12:18)
Sveikos, parsisiunčiau ir aš DIVA taurelę, bet pamačius išsigandau doh.gif Ne taurelė, o visas bokalas doh.gif Nors dydis 1. Šiandien kaip tik išbandysiu, tai atsiliepimus parašysiu būtinai

lotuliukas.gif čia turbūt šokas būna pas visas, bet jus to bokalo nejausit jei viską darysit teisingai mirksiukas.gif
Atsakyti