Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Coccinela @ 2011 05 30, 09:51)
nu vat, man irgi norėtųs biggrin.gif , nes aš visiškai nejaučiu kada čia tas momentas, kaip kad su tamponais tarkim  unsure.gif


Iš esmės aš nejaučiu nieko, nei, kad ji yra, nei, kad ji pilna, pažiūriu į laikrodį ir einu, jei nenoriu, kad perbėgtų biggrin.gif
Atsakyti
Dar čia parduoda MOON CUP (ji skaitoma viena kiečiausių, lengviausiai išsilankstančių), reiktų į sąrašus įtraukti pirmame psl:
http://www.feeluniqu...e-Menstrual-Cup

Apie 20Lt pigiau nei Lietuvoje g.gif .

Siuntimas nemokamas, ateina maždaug per dvi savaites, būna ir greičiau. Galiu parekomeduoti, gausite 10proc nuolaidą, į AŽ parašykite savo e-meilą kuriuo norėsite registruotis pas juos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 30 gegužės 2011 - 15:05
QUOTE(Kriiste @ 2011 05 30, 00:07)
o gal dydis netinkamas blush2.gif

hm..na nezinau,koks tada tinkamas butu.Emiau Mooncup kur jau gimdziusioms,nes jau esu viena karta,ir metu 30.Dabar mm ir tiesiog nebekyla ranka jos detis,nes tas pats,kaip be nieko vaiksciotum verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 05 30, 17:34)
hm..na nezinau,koks tada tinkamas butu.Emiau Mooncup kur jau gimdziusioms,nes jau esu viena karta,ir metu 30.Dabar mm ir tiesiog nebekyla ranka jos detis,nes tas pats,kaip be nieko vaiksciotum verysad.gif

nu tas amzius ir gimdymas tik salyginis dalykas, pagal ka gamintojas rekomenduoja orentuotis, bet vienu gamintoju maziausia taurele didesne uz kitu didziausia - gal reiktu pasidomet pagal skersmenis ivairiu gamintoju rolleyes.gif
nzn, tik pasvarstau blush2.gif
Atsakyti
galvojau ir as apie tai.Ziurejau tuos skirtumus didziuju taureliu,bet nemaciau kazko isskirtinio.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 05 30, 20:35)
galvojau ir as apie tai.Ziurejau tuos skirtumus didziuju taureliu,bet nemaciau kazko isskirtinio.


Man rodos padėk tu ją į šalį ir po kiek laiko vėl pabandyk, nu pirmą kartą girdžiu, kad ji lipa į viršų g.gif Prieš pirkdama perskaičiusi buvau labai daug, bet nebuvau skaičiusi, kad lipa į viršų g.gif Gal tu per žemai ją įdedi?

Dėl skersmens, tai ten keli mm skirtumas nežinau ar įtakos turės.
Atsakyti
na jau tris ciklus bandziau,ir vis tas pats.Dab nenaudoju.Bandziau deti visaip.jei dedu auksciau,vistiek prabega smarkiai,ir kazkoki skausma jauciu.Kaklelis mano matyt zemai.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 05 31, 16:16)
na jau tris ciklus bandziau,ir vis tas pats.Dab nenaudoju.Bandziau deti visaip.jei dedu auksciau,vistiek prabega smarkiai,ir kazkoki skausma jauciu.Kaklelis mano matyt zemai.

pabandykit pirštuku pažiūrėt kur kaklelis, arba gydytojos paklauskit smile.gif Gal ji nėra žemai, o tiesiog negerai įsidedat. man rodos skausmas ar jos jautimas yra tuomet, kai ji įdedama per žemai.
manau ji geriausiai įsitaiso maždaug taip, radau kažkieno papaišyta
user posted image
Atsakyti
na kai zemai buna as jos nejauciu,o kakleli tai pasiekiu pirstu..ir mm metu jis dar nusileidzia.
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 05 31, 21:15)
na kai zemai buna as jos nejauciu,o kakleli tai pasiekiu pirstu..ir mm metu jis dar nusileidzia.

aš irgi pasiekiu, bet reikia pasistengt biggrin.gif Gal tokiu atveju reikia didesnio skersmens ir mažesnio aukščio taurelės g.gif
Atsakyti
tai kad kazin ar yra zenkliai platesniu ir trumpesniu.Kiek ziurejau,tai tik vienu kitu milimetru skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 05 31, 15:24)
manau ji geriausiai įsitaiso maždaug taip, radau kažkieno papaišyta
user posted image

Brr, negaliu pakęst, kai kas remiasi į kaklelį. Man asmeniškai skauda schmoll.gif
Aš ant tualeto atsisėdus ir suspaudus mažojo dubens raumenis praktiškai neįkišus piršto galiu užčiuopt kojelę, bent jau medžiot tikrai nereik.

Man asmeniškai prieš pirmą kartą įsidedant labai šitas video padėjo 4u.gif

Mooncup, manrods, trumpesnis nei šiame video? Aš norėčiau dėl didesnės talpos dar kurį nusipirkt, ar 15ml jie visi?
Atsakyti