Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

as suspaudziu mazdaug ties viduriu
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 27, 11:46)
O kaip suspaust? apačioje? ar aukščiau ? Nes apačioje suspaudžiu, bet visitek sunkiai eina man  g.gif

maždaug ties vidurio, ko arčiau krašteliu, to lengviau bus mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

neturejau kada perzvelgti visos temos, tai gal uzduosiu klausima, kuris buvo jau uzduotas: o turint spirale ar galima ta taurele naudoti?? na nekliudys spirales siuleliams ir panasiai? dabar taip susidomejau sia taurele, kad noriu ir as ja isbandyti.

aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(Cornelia @ 2011 05 27, 18:12)
sveikos  smile.gif

neturejau kada perzvelgti visos temos, tai gal uzduosiu klausima, kuris buvo jau uzduotas: o turint spirale ar galima ta taurele naudoti?? na nekliudys spirales siuleliams ir panasiai? dabar taip susidomejau sia taurele, kad noriu ir as ja isbandyti.

aciu is anksto

nepatartina, nes ten susidaro vakuumas, o tai gan rizikinga su spirale, bet dėl visa ko pasitarkit su gyd.
Atsakyti
Aš turiu mooncup, viskas kuo ir puikiausiai būtų, bet problema, kad per pirmas dienas labai gausios išskyros, o aš visiškai nejaučiu, kada jin prisipildo, prabėga doh.gif o gal dar ir įsidedu nelabai gerai, užtai ir prabėga? g.gif

O kitas dar neišspręstas rūpestis - kojelė. aš ją, tikriausiai, paskubėjau patrumpint.. kartais jaučiu, kaip jin man remias kur - gal tada reiktų dar labiau patrumpint ar visai nukirpt?
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2011 05 29, 14:39)
Aš turiu mooncup, viskas kuo ir puikiausiai būtų, bet problema, kad per pirmas dienas labai gausios išskyros, o aš visiškai nejaučiu, kada jin prisipildo, prabėga  doh.gif o gal dar ir įsidedu nelabai gerai, užtai ir prabėga?  g.gif

O kitas dar neišspręstas rūpestis - kojelė. aš ją, tikriausiai, paskubėjau patrumpint.. kartais jaučiu, kaip jin man remias kur - gal tada reiktų dar labiau patrumpint ar visai nukirpt?


Aš įsidedu įklotą ir jei matau, kad jau yra koks lašiukas, tai vadinasi, kad persipildė, manau, kad pradžioje galite į laikrodį dar užmesti akį kas kiek maždaug prisipildo ir vėliau orientuotis į tuos pačius laiko tarpus g.gif
Jei ji būna ne artipilnė ir prabėga, tai negerai įdedate. O tai nuo pat pradžių prabėga? Pabandykite tada vieną kartą įsidėti arčiau, kitą kartą giliau, kol rasite tinkamą vietą.
Aš turmpinau etapais, po vieną narelį, bet galiuką palikau visgi, man patogiau, bet skaičiau, kad kitos visai nusikirpusios g.gif Gal Jūs per arti dedate, kad jaučiate ją? Pabandykite įsidėti giliau, jei nebus patogiau, na tada belieka trumpinti, gal jūsų kaklelis yra žemai? g.gif
Atsakyti
lad ir ka bedaryciau,man ta taurele lipa i virsu doh.gif ,ir aisku prabega kaip reikiant.prarandu vilti,kad kada nors bus geriau.
Atsakyti
kregzde, ačiū už platų atsakymą smile.gif
Toks tas mano ciklas, per porą dienų viską paleidžia, o likusias tik teplioja wacko.gif šiaip netepa pradžioj įsidėjus, tai gal gerai įstatau jį. Bet taip po 2-3val, jei nesureaguoju iš karto, visu upeliu šliukšteli, ne tik kad pateplioja. Tad jei į miestą ar kur susitikt su kuo, tai įklotą dar deduos. Jei tik su įklotu eit iš namų irgi problemų būna doh.gif

Aš, manrods, tik iki pirmo narelio nukirpau, o gal dar mažiau. Žiūrėsiu, sekantį ciklą reiks labiau patrumpint. Šiaip nenoriu nutrumpint, vis tik lengviau išsiimt.. O kad kaklelis žemai būtų nei viena ginė nesakė g.gif O kaip nusistatyt?
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 05 29, 22:22)
lad ir ka bedaryciau,man ta taurele lipa i virsu doh.gif ,ir aisku prabega kaip reikiant.prarandu vilti,kad kada nors bus geriau.

o gal dydis netinkamas blush2.gif
Atsakyti
Per viena kelione sugebejau pamest savo taurele doh.gif Matyt is tases kur iskrito. Ir vos grizus uzpuole mm, gavau skubet nusipirkt iprastu paketu. Jauciausi tragiskai verysad.gif nakti bijojau pajudet, klynas istisai slapias, feeee! Tad dabar jau pasiruosiau, Mooncup ir vel spintelej sedi thumbup.gif niekada nebuciau pagalvojus, kad sitoks dalykelis gali sitaip pakeist 5 dienas kas menesi mano gyvenime! As dabar laukiu menesiniu, jokiu nemaloniu potyriu, tik apsivalymo, naujos pradzios jausmas. Linkiu visoms mergaitems susidraugaut su savom taurelem, tikrai vertos visos tos pastangos. Beje, man taurele dienos metu niekad nepraleidzia, iklotu jokiu nereikia. Yra buve kelis kartus, kad po nakties kai atsistojau, pajutau, kad bega. Nulekus i tulika smarkiai prabego. Dabar stengiuos pries einant miegot taurele detis mazdaug 30min. Manau, kad jei iskart atsigulu, ji susispaudzia gal? Ir paskutinis, man efektyviausiai veikiantis patarimas-isidejusios taurele, padirbekit su raumenukais kokius 5 kartus itraukt ir atleist. Man tada ji ir issiskleidzia, ir isistato i tinkama vieta.
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2011 05 29, 21:23)
kregzde, ačiū už platų atsakymą  smile.gif
Toks tas mano ciklas, per porą dienų viską paleidžia, o likusias tik teplioja wacko.gif šiaip netepa pradžioj įsidėjus, tai gal gerai įstatau jį. Bet taip po 2-3val, jei nesureaguoju iš karto, visu upeliu šliukšteli, ne tik kad pateplioja. Tad jei į miestą ar kur susitikt su kuo, tai įklotą dar deduos. Jei tik su įklotu eit iš namų irgi problemų būna  doh.gif

Aš, manrods, tik iki pirmo narelio nukirpau, o gal dar mažiau. Žiūrėsiu, sekantį ciklą reiks labiau patrumpint. Šiaip nenoriu nutrumpint, vis tik lengviau išsiimt.. O kad kaklelis žemai būtų nei viena ginė nesakė  g.gif O kaip nusistatyt?


Tikrai įdomiai tada g.gif , man būna palaša, kai persipildo, tik po nakties būna šliukšteli, kai ryte atsistoju, bet naktį įsidedu medžiaginį įklotą apsidraudimui. Pirmom dienom ir aš keičiu kas 2-4valandas, tada tau belieka tvarkingai kas 2 valandas užeiti į WC ir keistis arba būti su paketu papildomai. Šiaip ir aš džiaugčiausi jei būtų koks lygio daviklis lotuliukas.gif Galėtų pvz. pypsėti ar sakyti "tuoj skęsim" lotuliukas.gif

Nežinau kaip nustatyti žemai ar ne, nelabai aš čia ekspertė. Aš naudojau su visu koteliu, badė, tad nusikirpau vieną narelį, pavaikščiojau taip, dar kažkas nepatiko, dar vieną nukirpau, taip kirpau kol liko mažas galiukas, kuris naudingas sklandesniam išsiėmimui ir netrukdo niekam. O kitos mergičkos nukerpa visai, nu bet man tas galiukas reikalingas, tai manau, kad ne visoms tinka jį nusikirpti. Gali būti, kad tu dar kažkaip šonu dedi ir tada kokį šoną pabado, pabandyk pažaisti su giliau/žemiau/kairiau/dešiniau bigsmile.gif

QUOTE(biti atskrend @ 2011 05 29, 23:13)
niekada nebuciau pagalvojus, kad sitoks dalykelis gali sitaip pakeist 5 dienas kas menesi mano gyvenime! As dabar laukiu menesiniu, jokiu nemaloniu potyriu, tik apsivalymo, naujos pradzios jausmas.


Jis žiauriai pakeitė gyvenimą, bet tų dienų aš vis tiek nelaukiu bigsmile.gif Tik tikrai nėra ką lyginti su paketais drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 05 30, 08:24)
Šiaip ir aš džiaugčiausi jei būtų koks lygio daviklis  lotuliukas.gif  Galėtų pvz. pypsėti ar sakyti "tuoj skęsim"  lotuliukas.gif

nu vat, man irgi norėtųs biggrin.gif , nes aš visiškai nejaučiu kada čia tas momentas, kaip kad su tamponais tarkim unsure.gif
Atsakyti