Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 22, 09:59)

http://ladycup.lt/lt/ iš Swed banko į Swed LV pavedimas kainuoja 5Lt, sąskaitą pateikiama jau litais, o siuntimas nemokamas thumbup.gif   




Na tikrai ne 5lt, aš pati iš jų užsisakiau, man pavedimas iš swed į swedą kainavo tik 2lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja @ 2011 03 22, 22:44)
Na tikrai ne 5lt, aš pati iš jų užsisakiau, man pavedimas iš swed į swedą kainavo tik 2lt smile.gif

aš dariau jau seniai, tai gal dabar jau įkainiai pasikeitė
Atsakyti
Tai vaaa, praėjo pirmos geros dienelės, tai papasakosiu nuo pradžių:
*Pirkom kartu su sese mooncup iš: http://www.femininewear.co.uk/ , gavosi su siuntimu po 80lt.
*Kalbant apie rantelius, tai jie puikiai išsiplauna, o dėl dėjimosi, tai lengvai išsiskleidžia, tik išsiėmimas man nelabai malonus, jei būtų taurelė lygesniais krašteliais, manau, būtų geresnis jausmas išsiimant
*Gavusi pasibandžiau nelaukdama savo dienų, tai buvo ir sunku apvest ir nelabai aišku, kai sulaukiau tas neaiškumas liko pradžioj, bet per visas dienas kažkaip atradau savo techniką, nors dar reiks kelių ciklų treniruočių. cool.gif Beje, kai sunkiau kas išeidavo, tai vis atsimindavau vienos mamytės žodžius - nusiramink , pakvėpuok, viskas išeis. thumbup.gif Pirmą dieną šiek tiek prabėgo - patirties nebuvimas.. nors buvo tik pusė, po nakties taip pat prabėgo pirmais rytais, t.p. buvo ne visai pilna, bet naktį tai viskas tvarkoj, tik atsikėlus reikia iškart skuosti, tai nelabai supratau kodėl.. smile.gif Per likusiais patepliodavo po persidėjimo, tai nežinau ar kada išeis be dieninių įklotukų... g.gif
*Beje, aš radau dar vieną išsiėmimo būdą, tai pastūmus ją raumenimis paimu už galo, suspaudžiu ir sukdama ištraukiu, taip ir oras įeina ir man malonesnis jausmas. Aišku, kurioms gausios tai turbūt toks būdas netiktų rolleyes.gif
*Šiaip keistas jausmas, kai nejauti, kad tau ten bėga, šunta, tik eilinį maudimą. thumbup.gif Kol kas aš patenkinta, tik dar reiks ginės pasiklaust dėl mano žemo kalklelio..
Ir šiaip ačiū už bendrą padrasinimą ir sekmės nebijančioms naujovių showoff.gif
Atsakyti
Šalta saule, super, kad pasiryžote thumbup.gif Čia mano taurelės aprašyme buvo parašyta, kada atsipalaiduoti, pakvėpuoti ramiai lotuliukas.gif Man rodos, kad po kelių ciklų išsitreniruosite ir niekas niekur nepratekės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 03 23, 20:16)
Šalta saule, super, kad pasiryžote  thumbup.gif  Čia mano taurelės aprašyme buvo parašyta, kada atsipalaiduoti, pakvėpuoti ramiai  lotuliukas.gif Man rodos, kad po kelių ciklų išsitreniruosite ir niekas niekur nepratekės  thumbup.gif


Tai va tikra tiesa, kad ramybė nuverčia kalnus assa.gif Viliuosi, kad taip ir bus, tada galėsiu kitoms patarimus žarstyti, nors paskaičius visas senas temukes tie patarimai kartojasi ir kartojasi dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Salta saule @ 2011 03 23, 20:39)
Tai va tikra tiesa, kad ramybė nuverčia kalnus  assa.gif    Viliuosi, kad taip ir bus, tada galėsiu kitoms patarimus žarstyti, nors paskaičius visas senas temukes tie patarimai kartojasi ir kartojasi dirol.gif


Aišku, ką čia naują išrasi? lotuliukas.gif Man tai strioko kiek buvo prieš išėmimą, buvau paskaičiusi senoje temoje, kad panos kai kurios jau pas ginius ruošiasi varyti, kad išimtų, tai bijojau, kad ir man taip nebūtų, bet vėl paskaičiau "relax and take it easy", tada mergičkos rašė apie raumenukus, kad jais reikia pastumti apačion taurelę. Ir tikrai nebuvo jokių problemų ir streso thumbup.gif Vien iš instrukcijos turbūt tiek naudos nebūtų, labai gerai, kad tokios temos yra thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Bandysiu sakytis is iherb.com taurele,bet padekit apsisprest del dyzio.
Esu iki 30, po CP, bet mmm gan gausios turiu net tampona ir kartu paketa naudot,tai yra reikia nr.2?
Ir dar pas kiekviena skirtingas kodukas,tai nesvarbu kuri pasiskolinsiu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 24 kovo 2011 - 20:31
QUOTE(mmazuliuke @ 2011 03 24, 21:30)
Sveikutes,
Bandysiu sakytis is iherb.com taurele,bet padekit apsisprest del dyzio.
Esu iki 30, po CP, bet mmm gan gausios turiu net tampona ir kartu paketa naudot,tai yra reikia nr.2?
Ir dar pas kiekviena skirtingas kodukas,tai nesvarbu kuri pasiskolinsiu? g.gif


Labukas, aš irgi esu iki 30 ir po CP, bet ėmiau Nr.2 ir tikrai nesigailiu, nors ir mm pas mane labai negausios, o pasirinkau tokį dydį dėl to, kad pagal visus aprašymus tokios kaip ir reiktų ir plius jos ten tikrai labai mažai skiriasi kiek skaitinėjausi... ax.gif

Mano kodukas iherbo OZI235

...vat ir dabar sėdžiu su savo DivaCup Nr.2 ir tikrai jaučiuosi puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...sara...: 24 kovo 2011 - 20:40
QUOTE(...sara... @ 2011 03 24, 20:38)
Labukas, aš irgi esu iki 30 ir po CP, bet ėmiau Nr.2 ir tikrai nesigailiu, nors ir mm pas mane labai negausios, o pasirinkau tokį dydį dėl to, kad pagal visus aprašymus tokios kaip ir reiktų ir plius jos ten tikrai labai mažai skiriasi kiek skaitinėjausi...  ax.gif

Mano kodukas iherbo OZI235

...vat ir dabar sėdžiu su savo DivaCup Nr.2 ir tikrai jaučiuosi puikiai  mirksiukas.gif

Sara bigsmile.gif smagu cia tave sutikti blush2.gif
Gerai,tada ir as imsiu nr.2 blush2.gif
Papildyta:
Nesuprantu,brolis sako kad siuntimas kainuos ne 4 dol. o 11.30 g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2011 03 24, 21:03)
Nesuprantu,brolis sako kad siuntimas kainuos ne 4 dol. o 11.30 g.gif


Siuntimas tikrai 4 $, dar vakar dariau uzsakyma tiek ir paskaiciavo mirksiukas.gif Nebent gal dar kokiu prekiu papildomai isidejot? Reikia nevirsyti 1300 g ir tada tikrai duos rinktis siuntima uz 4 $ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2011 03 24, 21:22)
Siuntimas tikrai 4 $, dar vakar dariau uzsakyma tiek ir paskaiciavo  mirksiukas.gif  Nebent gal dar kokiu prekiu papildomai isidejot? Reikia nevirsyti 1300 g ir tada tikrai duos rinktis siuntima uz 4 $  mirksiukas.gif

Kad kainuotu 4$ prekiu suma turi buti 80$ g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2011 03 24, 21:25)
Kad kainuotu 4$ prekiu suma turi buti 80$ g.gif


Tikrai ne schmoll.gif Si men isvis yra akcija jei perki uz 40 $ ir daugiau tai tada siuntimas nemokamas, tik aisku cia jau rizika uzklius muitinei ar ne g.gif O siaip sakau reikia nevirsyti sumos ir viskas bus ciki 4u.gif

Orders up to $80.00, and 3 pounds (1360 grams)
Tai yra uzsakymai iki 80 $ ir iki 1360 g siunciami uz 4 $
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 24 kovo 2011 - 21:30