Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2011 05 23, 04:22)
As pastebejau, kad man ji neissiskleidzia, kai taurele dedu per giliai. Tada net ir sukiojant ji nesiskleidzia, tad tenka imti lauk ir deti is naujo  ax.gif  Nors taurele naudoju jau daugiau nei pusmetis, bet tik dabar 'atradau' neissiskleidimo priezasti  doh.gif

Sekmes  4u.gif


Dėkui už patarimą, bandysiu ir aš, nors atrodo, kad ir taip labai arti deduosi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 24 gegužės 2011 - 14:26
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2011 05 23, 04:22)
As pastebejau, kad man ji neissiskleidzia, kai taurele dedu per giliai. Tada net ir sukiojant ji nesiskleidzia, tad tenka imti lauk ir deti is naujo  ax.gif  Nors taurele naudoju jau daugiau nei pusmetis, bet tik dabar 'atradau' neissiskleidimo priezasti  doh.gif


O man visiškai atvirkščiai bigsmile.gif Po metų naudojimo pabandžiau daryti kitaip nei visada - taurelę pastumti giliau. Ir panašu, kad būtent taip man ir tinka - neprabėgo ir taurelė lengvai išsiskleidžia. Niekada anksčiau nebandydavau stumti taurelės giliau, nes daug kas rašydavo, kad jaučia taurelės galiuką, kad prabėga, nes taurelė virš gimdos kaklelio įsitaiso, o mano gimdos kaklelis matyt aukštai. Taurelės galiuko irgi nesu nukirpusi, visiškai jo nejaučiu.
Atsakyti
QUOTE(Ramera @ 2011 05 24, 15:46)
O man visiškai atvirkščiai  bigsmile.gif Po metų naudojimo pabandžiau daryti kitaip nei visada - taurelę pastumti giliau. Ir panašu, kad būtent taip man ir tinka - neprabėgo ir taurelė lengvai išsiskleidžia. Niekada anksčiau nebandydavau stumti taurelės giliau, nes daug kas rašydavo, kad jaučia taurelės galiuką, kad prabėga, nes taurelė virš gimdos kaklelio įsitaiso, o mano gimdos kaklelis matyt aukštai. Taurelės galiuko irgi nesu nukirpusi, visiškai jo nejaučiu.

Man irgi reikia giliai, net neįsivaizduoju kaip gali kojelė trukdyt, visiškai jos nejaučiu ir dar pakrapštinėt reikia kol ją randu biggrin.gif Jeigu nepakankamai giliai įdedu, tuomet man neišsiskleidžia normaliai, vistiek paskui nuslenka iki reikiamos vietos
Atsakyti
matyt kaklelis aukstai isitaises rolleyes.gif As ne tik kad visa kota nukirpau, bet ir taureles dugna kartais jauciu, buna jis prie pat, nereikia nei grabaliot, nei ieskot biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau atėjo tos dienos ir galiu normaliai išbandyti taurelę biggrin.gif Dėjausi "C" lankstymo būdu, tai galiu pasakyti, kad "punch down fold" būdas buvo malonesnis... ax.gif
Tačiau.... taurelė išsiskleidė!!! thumbup.gif , pastumiau truputį giliau ir atrodo viskas puiku. Pasidėsiu įklotėlį ir žiūrėsim kaip bus. Vakare parašysiu kaip praėjo diena mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 26 gegužės 2011 - 07:51
Na tai va. Buvau įsidėjusi taurelę 2 kartus, dienai ir nakčiai. Nepratekėjo nei lašo, kas labai džiugina thumbup.gif Tačiau vakarop taurelė nusileido žemai ir aš ją jaučiau.. Gali būti nuo to, kad sportavau? Nes buvau treniruoklių salėje ir dariau daug pratimų kojoms, tai gal dėl to pasisilinko? Nes dabar kai atsikėliau tai taurelė nebuvo nusileidusi, viskas okey ax.gif
Per vieną įsidėjimą kraujo prisipildė mažiau nei 1/4 taurelės, kas labai keista g.gif
Vienintelis minusas šios taurelės - labai nemalonus išėmimas... Labai lėtai traukiu, nes kitaip skauda dėl susidarusio vaakumo. Gal galit pasidalyti išėmimo technika, kad nebūtų skausminga ir nemaloni? Galbūt reikia kaip nors prispaust taurelę ir tada traukti?
Bijau, kad tai gali pakenkti gimdos kakleliui verysad.gif
Lauksiu pasiūlymų blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 27, 07:18)
Na tai va. Buvau įsidėjusi taurelę 2 kartus, dienai ir nakčiai. Nepratekėjo nei lašo, kas labai džiugina  thumbup.gif  Tačiau vakarop taurelė nusileido žemai ir aš ją jaučiau.. Gali būti nuo to, kad sportavau? Nes buvau treniruoklių salėje ir dariau daug pratimų kojoms, tai gal dėl to pasisilinko? Nes dabar kai atsikėliau tai taurelė nebuvo nusileidusi, viskas okey  ax.gif
Per vieną įsidėjimą kraujo prisipildė mažiau nei 1/4 taurelės, kas labai keista  g.gif 
Vienintelis minusas šios taurelės - labai nemalonus išėmimas... Labai lėtai traukiu, nes kitaip skauda dėl susidarusio vaakumo. Gal galit pasidalyti išėmimo technika, kad nebūtų skausminga ir nemaloni? Galbūt reikia kaip nors prispaust taurelę ir tada traukti?
Bijau, kad tai gali pakenkti gimdos kakleliui  verysad.gif
Lauksiu pasiūlymų  blush2.gif  4u.gif

as ja pacia viduje suspaudziu ir tokia suspausta istraukiu - nejauciu jokio nemalonumo mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi isimant taurele ja suspaudziu, leidziu ieiti orui, tada isimti visai jokiu problemu, visai neskauda ir nesukelia nemaloniu pojuciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 27, 06:18)
Na tai va. Buvau įsidėjusi taurelę 2 kartus, dienai ir nakčiai. Nepratekėjo nei lašo, kas labai džiugina  thumbup.gif  Tačiau vakarop taurelė nusileido žemai ir aš ją jaučiau.. Gali būti nuo to, kad sportavau? Nes buvau treniruoklių salėje ir dariau daug pratimų kojoms, tai gal dėl to pasisilinko? Nes dabar kai atsikėliau tai taurelė nebuvo nusileidusi, viskas okey  ax.gif
Per vieną įsidėjimą kraujo prisipildė mažiau nei 1/4 taurelės, kas labai keista  g.gif 
Vienintelis minusas šios taurelės - labai nemalonus išėmimas... Labai lėtai traukiu, nes kitaip skauda dėl susidarusio vaakumo. Gal galit pasidalyti išėmimo technika, kad nebūtų skausminga ir nemaloni? Galbūt reikia kaip nors prispaust taurelę ir tada traukti?
Bijau, kad tai gali pakenkti gimdos kakleliui  verysad.gif
Lauksiu pasiūlymų  blush2.gif  4u.gif

thumbup.gif
o kad neskaudėtu, reikia įleist orą, tada nebus vakuumo, tam galima suspaust ir truputi pasukt į šoną, tada pajusit kaip dingo pasipriešinimas ir gan lengvai, be jokiu skausmu išimsit mirksiukas.gif O traukt per jėga, su vakuumu negalima, galima susižeist
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 27, 10:12)
thumbup.gif
o kad neskaudėtu, reikia įleist orą, tada nebus vakuumo, tam galima suspaust ir truputi pasukt į šoną, tada pajusit kaip dingo pasipriešinimas ir gan lengvai, be jokiu skausmu išimsit  mirksiukas.gif  O traukt per jėga, su vakuumu negalima, galima susižeist

O kaip suspaust? apačioje? ar aukščiau ? Nes apačioje suspaudžiu, bet visitek sunkiai eina man g.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 27, 12:46)
O kaip suspaust? apačioje? ar aukščiau ? Nes apačioje suspaudžiu, bet visitek sunkiai eina man  g.gif

Aš tai tiesiog įkišu pirštą iki pat taurelės viršaus, nes neišeina man su tais suspaudimais... Prieš tai su raumenimis kuo žemiau nustumiu, jau šiek tiek galiukas išlindęs būna.
Atsakyti
na, reikės dar pasitreniruot doh.gif
Atsakyti