Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(šarlotė @ 2011 05 14, 02:01)
kam jus ja ten taip tampot, sukinejat, kad net skaudet pradeda. Uztenka pirstu aplink taurele apvest, tada ji issiskleidzia unsure.gif Gal betampydama nagu gribstelejot, nuo taureles neturejo gleivine apsibrozdint g.gif manau nereikia nieko daryt, jei bijot - kolkas taureles nesidekit, palaukit, kol nustos perstet

Aš apvedžiau pirštu, bet neišsiskleidė, tai bandžiau dar kitus variantus, traukiau atgal ir pasukinėjau, vistiek neišsiskleidė, nežinau kodėl... doh.gif g.gif
Atsakyti
man sunkiai issiskleidzia ilenkus krasciuka i vidu, lengviau issiskleidzia C formos lankstymu, bet C forma man neprisitvirtina tinkamai, todel as deduosi ilenkdama krasciuka, o tada keliskart pirstu taureles krasta apvedu g.gif
Atsakyti
As tai trecia cikla baigineju ir man iki siol mistika taurele.nesuprantu atrodo visada dedu taippat,kartais bega per sonus kartais viskas tvarkoj-nesuprantu.Dziaugiuosi,kad nereik i darba eiti tom dienom,tai galiu sau lakstyt persidejinet,bet jei kur reik iseit-nepasitikiu ir deduosi tampona.
Monkey-love,maksties pavirsius ir nera lygus,o perstet pradejo,nes tiesiog sudirgo gleivine,turbut esat pakankamai sausa,kad taip greit perstet pradejo.Man irgi nuo deliojimo pirmyn adgal ana cikla makstis net skaudejo doh.gif Si cikla kakaip biski ramiau smile.gif
Atsakyti
as baigiu 5 cikla ir man vis dar mistika lotuliukas.gif buna gerai isidedu, o buna praleidzia, bet buna vienas kitas laselis, del tiek nepergyvenu, kasdieni ikloteli deduosi. Dazniausia praleidzia pirma diena, kai tiesiog skestu, tada ir kaklelis buna labai labai zemai, taureles negaliu giliau sustumt, buna ji man beveik prie pat isores
Atsakyti
Sveikos, užsisakiau ir aš šitą gėrį iš iherb. Atsiliepimus parašysiu kai išbandysiu smile.gif
Atsakyti
Laba merginos, as taip pat sedu ant suolelio ir laukiu taureles thumbup.gif Tikiuosi tiks ir patiks ax.gif
Atsakyti
Sveikos, Bandysiu bandyti ir as tataurele biggrin.gif
bet pries tai paklausiu blondinisko klausimo blush2.gif
nu va, kai pribega ten viso to "gėrio" i ja, ir kai atsigulam, tai tas visas skystalas atgal i gimda nubega, o kai atsistojam vel i taure blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif
nesusigaudau kaip ten laikosi skystis viduj g.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 05 18, 22:36)
Sveikos, Bandysiu bandyti ir as tataurele  biggrin.gif
bet pries tai paklausiu blondinisko klausimo  blush2.gif
nu va, kai pribega ten viso to "gėrio" i ja, ir kai atsigulam, tai tas visas skystalas atgal i gimda nubega, o kai atsistojam vel i taure  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif  blush2.gif
nesusigaudau kaip ten laikosi skystis viduj  g.gif


Aš irgi taip manau, kad jis pabėga kiek atgal, o tada vėl subėga g.gif Todėl mano gydytoja ir siūlė keisti ją dažniau nei kas 12val, net jei ir užtenka kas tiek keistis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 05 19, 10:40)
Aš irgi taip manau, kad jis pabėga kiek atgal, o tada vėl subėga  g.gif  Todėl mano gydytoja ir siūlė keisti ją dažniau nei kas 12val, net jei ir užtenka kas tiek keistis  ax.gif

dėkui, pasijauciau geriau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
I gimda tai tikrai adgal nesubega,nes gimdos kaklelis yra uzdaras.O kad pabega adgal i maksti tai manau,kad taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 05 18, 22:36)
Sveikos, Bandysiu bandyti ir as tataurele  biggrin.gif
bet pries tai paklausiu blondinisko klausimo  blush2.gif
nu va, kai pribega ten viso to "gėrio" i ja, ir kai atsigulam, tai tas visas skystalas atgal i gimda nubega, o kai atsistojam vel i taure  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif  blush2.gif
nesusigaudau kaip ten laikosi skystis viduj  g.gif

gulint visiškai nėra skirtumo, ką naudosit ar įklotus, ar taurele, nes makšties padėtis gulint yra įstriža (o ne horizontali): t.y. makšties anga yra aukščiau už gimdos kaklelį, tad subėgimo atgal tikimybė vienoda nepaisant ką naudotumėte (ar paketus, ar tamponus, ar taurelę). Tačiau jei gamta jau taip padarė, greičiausiai, niekas atgal ir nesubėga, o tiesiog neišbėga iš pačios gimdos miegant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 14, 09:18)
Aš apvedžiau pirštu, bet neišsiskleidė, tai bandžiau dar kitus variantus, traukiau atgal ir pasukinėjau, vistiek neišsiskleidė, nežinau kodėl...  doh.gif g.gif


As pastebejau, kad man ji neissiskleidzia, kai taurele dedu per giliai. Tada net ir sukiojant ji nesiskleidzia, tad tenka imti lauk ir deti is naujo ax.gif Nors taurele naudoju jau daugiau nei pusmetis, bet tik dabar 'atradau' neissiskleidimo priezasti doh.gif

Sekmes 4u.gif
Atsakyti