Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Kokia nusipirkot,monkey-love?
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 05 11, 17:29)
Kokia nusipirkot,monkey-love?

Diva Cup mažesnę. Galvojau kad bus per didelė ir jausis, bet galima buvo ir didesnę imti, nors nesu gimdžiusi, bet tikrai manau nesijaustų o ir išskyrų daugiau surinktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 11 gegužės 2011 - 17:09
tai kad Diva 1 nuo 2 nelabai dydziu skiriasi, labai zenklaus skirtumo nematau. Jei Jums tinka 1 tai jos turetu uztekt, kibirais neprivarva biggrin.gif As netgi noreciau mazesnes nei maniske Diva 2 g.gif

Jau www.iherb.com parduotuvej atsirado mooncup taurele (anksciau buvo tik Diva), mazum pabandysiu ja nusipirkt, tik reikia issistudijuot, ar ji zenkliai mazesne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 11 gegužės 2011 - 18:46
QUOTE(šarlotė @ 2011 05 11, 19:33)
tai kad Diva 1 nuo 2 nelabai dydziu skiriasi, labai zenklaus skirtumo nematau. Jei Jums tinka 1 tai jos turetu uztekt, kibirais neprivarva biggrin.gif As netgi noreciau mazesnes nei maniske Diva 2 g.gif

Jau www.iherb.com parduotuvej atsirado mooncup taurele (anksciau buvo tik Diva), mazum pabandysiu ja nusipirkt, tik reikia issistudijuot, ar ji zenkliai mazesne g.gif

skaičiau apie moon cup ir moterims nepatinka kad viršutinė sienelė labai stora ir tai nepatogu g.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 11, 19:57)
skaičiau apie moon cup ir moterims nepatinka kad viršutinė sienelė labai stora ir tai nepatogu  g.gif


Man nepatiko iš pradžių, bet per antrą ciklą ėjosi viskas sklandžiau ir dabar jau visai nieko tas kraštelis. cool.gif Čia, manu, kad moters sandaros ir įgudžių reikalas g.gif
Atsakyti
Nejaugi nė viena nenaudojat taurelės kartu su spirale? ax.gif Kaži ar panaudojus nebus staigmenų? nestuke.gif g.gif
Atsakyti
Enyte, manau su ginekologe pasikonsultuokit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Enytė @ 2011 05 13, 14:21)
Nejaugi nė viena nenaudojat taurelės kartu su spirale? ax.gif Kaži ar panaudojus nebus staigmenų? nestuke.gif  g.gif

o man kyla klausimas ar galima naudoti taurelę su KŽ, nes vis dar tepia man ir nusibodo keistis įklotus, noriu naudot taurelę blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Enytė @ 2011 05 13, 14:21)
Nejaugi nė viena nenaudojat taurelės kartu su spirale? ax.gif Kaži ar panaudojus nebus staigmenų? nestuke.gif  g.gif

Bet logiškai mąstant tai neturėtų būti jokių staigmenėlių, nes spiralė yra gimdoje, o taurelė makštyje, tai beveik tas pats kaip tamponas, be to, tamponas guli daug aukščiau negu taurelė, tai manau viskas ok turėtų būti smile.gif
O vat dėl KŽ tai tikrai nežinau, nes jis randasi toje pačioje padėtyje, kur ir įstatoma taurelė unsure.gif
Atsakyti
Padėkite.. Manau, jog pažeidžiau makšties gleivinę... verysad.gif Dėjausi taurelę, ji neišsisklaidė, tai aš ten sukinėjau ją, traukiau atgal, sukinėjau pirštu aplinkui ir kažkaip pradėjo man skaudėti. Išsiėmiau taurelę o įkišusi pirštą jaučiu deginimą, ir paviršius gleivinės kažkoks nelygus atrodo. Ar pažeidžiau? blink.gif Ką dabar daryti? Ar tai savaime praeis ar reikia kokių nors medikamentų? verysad.gif Išsigandau.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 13 gegužės 2011 - 17:15
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 13, 15:43)
Bet logiškai mąstant tai neturėtų būti jokių staigmenėlių, nes spiralė yra gimdoje, o taurelė makštyje, tai beveik tas pats kaip tamponas, be to, tamponas guli daug aukščiau negu taurelė, tai manau viskas ok turėtų būti smile.gif
O vat dėl KŽ tai tikrai nežinau, nes jis randasi toje pačioje padėtyje, kur ir įstatoma taurelė  unsure.gif

gal spiralė gali pakeist vietą, kai išimama taurelė g.gif et nežinau kokiu principu spiralė tvirtinama, bet susidaręs vakuumas gal ir gali išjudint g.gif Manau tuomet reikia tik atsargiai išiminėt, kad niekad nebūtų tempimo
KŽ kaip suprantu žiedas? Dėl to, tai išvis suabejočiau, nes taurelė kaip įsivaizduoju liesis su žiedu g.gif
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 13, 17:15)
Padėkite.. Manau, jog pažeidžiau makšties gleivinę...  verysad.gif Dėjausi taurelę, ji neišsisklaidė, tai aš ten sukinėjau ją, traukiau atgal, sukinėjau pirštu aplinkui ir kažkaip pradėjo man skaudėti. Išsiėmiau taurelę o įkišusi pirštą jaučiu deginimą, ir paviršius gleivinės kažkoks nelygus atrodo. Ar pažeidžiau? blink.gif Ką dabar daryti? Ar tai savaime praeis ar reikia kokių nors medikamentų?  verysad.gif Išsigandau..  unsure.gif

ko gero tik pabrūžinot viršutinį gleivinės sluoksnį, po kelių dienų turėtų praeit. Vaistų nemanau jog reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 05 13, 18:15)
Padėkite.. Manau, jog pažeidžiau makšties gleivinę...  verysad.gif Dėjausi taurelę, ji neišsisklaidė, tai aš ten sukinėjau ją, traukiau atgal, sukinėjau pirštu aplinkui ir kažkaip pradėjo man skaudėti. Išsiėmiau taurelę o įkišusi pirštą jaučiu deginimą, ir paviršius gleivinės kažkoks nelygus atrodo. Ar pažeidžiau? blink.gif Ką dabar daryti? Ar tai savaime praeis ar reikia kokių nors medikamentų?  verysad.gif Išsigandau..  unsure.gif

kam jus ja ten taip tampot, sukinejat, kad net skaudet pradeda. Uztenka pirstu aplink taurele apvest, tada ji issiskleidzia unsure.gif Gal betampydama nagu gribstelejot, nuo taureles neturejo gleivine apsibrozdint g.gif manau nereikia nieko daryt, jei bijot - kolkas taureles nesidekit, palaukit, kol nustos perstet
Atsakyti
na ir as pradejau naudoti taurele, ciklas antra diena. Su isidejimu viskas normaliai, tik nejauciu, kad vakuumas pasidarytu. Siek tiek teplioja bet laabai mazai, ar taip turi buti g.gif ir ta taurele man sukyla i virsu, is pradziu kai isidedu zemiau, o kai issiimt reikia ji gerokai nukeliavusi aukstyn. Gal del to ji keliauja kad vakuumas nesusidaro?
Atsakyti