Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 02, 14:59)
na Divos mažesne beveik kaip Lady didesne, tai kad jei Diva, tai bandykit pirma, pati po trijų nat. gimdymų naudoju  ax.gif

aciu uz patarima, tikiuosi prisijaukinsiu si zveri lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triuliu @ 2011 05 02, 15:02)
aciu uz patarima, tikiuosi prisijaukinsiu si zveri lotuliukas.gif

svarbu nebijot, susidraugausit mirksiukas.gif ir vėliau tik džiaugsit thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nagla-nachale @ 2011 05 02, 09:51)
Niu vat ir aš galvoju, ar negalėjo man nuo tos taurelės šlapimo takų infekcija atsirasti.. nes niekad gyvenime neturėjus, o dabar antras ciklas su taurele ir po trijų dienų naudojimo - še tau dovanėlę..  blink.gif


Nemanau,slapimo takam tai daug streliau nei tarkim paketas.Juk slapimo takai ne ten pat kur jus ta taurele dedat. Ko gero tai tik sutapimas. Plius kiek man teko skaitinet slapimo taku infekcija gali buti jusu imuniteto susilpnejimo pasekme, netgi paveluota gripo komplikacija ar rekacija i antibiotikus. Ta liga nebutinai susijusi su higiena.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 02, 13:41)


manau visgi infekcija iš bet kur negali atsirast, ir vien praplovimo neužtenka, reikia dezinfekuot kaip taurele, taip ir rankas

as arba karstesniu vandeniu praplaunu, arba ukisku muilu. O isvirinu tik po viso ciklo ax.gif
Atsakyti
nusipirkau ir aš šitą daiktą bigsmile.gif naudoju pora ciklų, bet vis praleidinėjo doh.gif spėju, kad per giliai įsidėdavau. dabar jau geriau, nors truputį vis tiek pateplioja, bet minimaliai, manau įgusiu bus viskas ok bigsmile.gif
ar išplovę taurelę ją nusausinat prieš dedant?
Atsakyti
QUOTE(Kesari @ 2011 05 03, 18:55)

ar išplovę taurelę ją nusausinat prieš dedant?

jai naudot-ne, reikia kad būt šlapia, o jei padėt-galit nusausint
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 03, 21:16)
jai naudot-ne, reikia kad būt šlapia, o jei padėt-galit nusausint

dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 05 03, 20:16)
jai naudot-ne, reikia kad būt šlapia, o jei padėt-galit nusausint


As deduosi ja sausa ax.gif

Kiek pamenu, kazkuri is mergaiciu sake, jog kai dedavosi slapia- praleidinedavo, o kai pradejo detis sausa viskas susitvarke g.gif

Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Me-Boho ♥ @ 2011 05 04, 02:59)
As deduosi ja sausa  ax.gif

Kiek pamenu, kazkuri is mergaiciu sake, jog kai dedavosi slapia- praleidinedavo, o kai pradejo detis sausa viskas susitvarke  g.gif

Sekmes  mirksiukas.gif

kai dedat sausa galit pažeist gleivinė, nors ir maži įtrūkimai, bet gali išveisėt bakterijos
Atsakyti
Na užsisakiau ir aš tą stebuklą, tik viena problema pirmiausiai užsisakiau, o po to paskaičiau, kad su spirale naudoti nerekomenduojama. Merginos gal kuri turit patirties? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enytė @ 2011 05 05, 13:01)
Na užsisakiau ir aš tą stebuklą, tik viena problema pirmiausiai užsisakiau, o po to paskaičiau, kad su spirale naudoti nerekomenduojama. Merginos gal kuri turit patirties? ax.gif

nerekomenduoja dėl vakuumo, dėl to geriausia pasitart su gyd., o dėl užsakytos tai jus nelabai pergyvenkit, jei ką, atsiras norinčiu perpirkt, svarbu neišpakuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va pagaliau sulaukiau ir aš šios stebuklingos taurelės smile.gif Kadangi mėnesinės ką tik buvo, ir beliko tik tepliojimas, tai tik "pasimatavau" ax.gif
Atrodo viskas tvarkoje, nieko nesijaučia, viskas super. Įsidėjau labai greitai ir lengvai (Punch-down fold) bet ištraukt nelabai smagu buvo...
Skaičiau čia, kad reikia prispausti truputuką ir tada traukti, taip ir padariau, bet vistiek buvo nemalonu, jaučiasi tas vakuumas ar kažkas tokio, na ir garselis dar nekoks buvo, kai taurelė "iššoko" iš makšties. Kaip pabezdėjimo.. lotuliukas.gif
Bet manau susidraugausim, atrodo labai patogus ir praktiškas dalykėlis drinks_cheers.gif
Atsakyti