Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Praline @ 2011 04 29, 19:29)
O Jums mmm nesutrumpeja naudojant taurele? Kazkaip pastebejau, kad su taurele man zymiai trumpiau buna. Jei iprastai budavo 5-6 dienas negausiai, dabar su taurele 2 dienas ir viskas g.gif Idomu, cia visoms taip? Gal ne taurelej cia reikalas  g.gif

anksciau buvo 7, o su taurele 5-6 dienas. Realiai pabaigoj buna labai negausiai, tad taureles net nesidedu, uztenka dieninio iklotuko, tik ji tenka dazniau pasikeist, po kiekvieno patepliojimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 29 balandžio 2011 - 18:51
QUOTE(Praline @ 2011 04 29, 18:29)
O Jums mmm nesutrumpeja naudojant taurele? Kazkaip pastebejau, kad su taurele man zymiai trumpiau buna. Jei iprastai budavo 5-6 dienas negausiai, dabar su taurele 2 dienas ir viskas g.gif Idomu, cia visoms taip? Gal ne taurelej cia reikalas  g.gif

na netaip stipriai kaip pas jus, bet sutrumpėjo nuo 6d. iki 4d.
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2011 04 29, 19:29)
O Jums mmm nesutrumpeja naudojant taurele? Kazkaip pastebejau, kad su taurele man zymiai trumpiau buna. Jei iprastai budavo 5-6 dienas negausiai, dabar su taurele 2 dienas ir viskas g.gif Idomu, cia visoms taip? Gal ne taurelej cia reikalas  g.gif


Man nesusutrumpejo. Dar tiesa trecia cikla baigineju, bet nepastebejau kad trumpiau.
Man ir be taureles paskutines pora dienu vos keli lasai, tai del ju taureles net nededu. Gal del to, kaip buvo 6-7 dienos taip ir yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hondute: 29 balandžio 2011 - 21:13
QUOTE(Praline @ 2011 04 29, 19:29)
O Jums mmm nesutrumpeja naudojant taurele? Kazkaip pastebejau, kad su taurele man zymiai trumpiau buna. Jei iprastai budavo 5-6 dienas negausiai, dabar su taurele 2 dienas ir viskas g.gif Idomu, cia visoms taip? Gal ne taurelej cia reikalas  g.gif


Man sutrumpejo, jei anksciau buvo 4-5 negausios, tai db irgi buvo negausios ir po 2 d dingo g.gif

Bet istikruju tai net idomu pasidare, kodel cia taip visoms sutrumpeja g.gif Koks rysys tarp to g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 30 balandžio 2011 - 21:30
QUOTE(Lauruciuk @ 2011 04 30, 21:28)
Man sutrumpejo, jei anksciau buvo 4-5 negausios, tai db irgi buvo negausios ir po 2 d dingo  g.gif

Bet istikruju tai net idomu pasidare, kodel cia taip visoms sutrumpeja  g.gif  Koks rysys tarp to  g.gif

nes taurelė viduje ir viskas greitai išsivalo, o su paketais, kol nutekės tai ir atrodo kad mmm dar yra
Atsakyti
ir man taip atrodo, kad su paketu lasa lasa, lasiukas ilasa ir jau atrodo, kad didziausia bala, o taurelej tas lasiukas ir atrodo kaip lasiukas, atrodo, kad jau viskas pasibaige...
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2011 04 29, 19:29)
O Jums mmm nesutrumpeja naudojant taurele? Kazkaip pastebejau, kad su taurele man zymiai trumpiau buna. Jei iprastai budavo 5-6 dienas negausiai, dabar su taurele 2 dienas ir viskas g.gif Idomu, cia visoms taip? Gal ne taurelej cia reikalas  g.gif


Nu man tai ne. Kaip terliojo savaitę, taip ir terlioja.
O aš jos ilgai negaliu nešioti. 4 dienas, kol didžiausi potvyniai, o ilgiau nešiojant infekcija įsimeta man. Nors plaunu gi. Bet dėl paskutinių dienų tepliojimų tragedijos įsidėt kažkokią išorinę priemonę nėra problemos.
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2011 05 01, 22:57)
Nu man tai ne. Kaip terliojo savaitę, taip ir terlioja.
O aš jos ilgai negaliu nešioti. 4 dienas, kol didžiausi potvyniai, o ilgiau nešiojant infekcija įsimeta man. Nors plaunu gi. Bet dėl paskutinių dienų tepliojimų tragedijos įsidėt kažkokią išorinę priemonę nėra problemos.


Niu vat ir aš galvoju, ar negalėjo man nuo tos taurelės šlapimo takų infekcija atsirasti.. nes niekad gyvenime neturėjus, o dabar antras ciklas su taurele ir po trijų dienų naudojimo - še tau dovanėlę.. blink.gif
Atsakyti
as esu labai jautri, visokios moteriskos ligos kibte kibdavo, bet taurele jau 4 cikla naudojau ir jokiu ligu ligeliu schmoll.gif
As ja keiciu ne kas 12 h, o dazniau, bent 4 kartus per diena cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 02 gegužės 2011 - 10:48
QUOTE(šarlotė @ 2011 05 02, 10:46)
as esu labai jautri, visokios moteriskos ligos kibte kibdavo, bet taurele jau  4 cikla naudojau ir jokiu ligu ligeliu schmoll.gif
As ja keiciu ne kas 12 h, o dazniau, bent 4 kartus per diena cool.gif

drinks_cheers.gif pas mane pastoviai buvo uždegimas kiaušidžių, po trečio ciklo viskas susitvarkė thumbup.gif

manau visgi infekcija iš bet kur negali atsirast, ir vien praplovimo neužtenka, reikia dezinfekuot kaip taurele, taip ir rankas
Atsakyti
nu net issiziojau netycia tokia naujove atradusi bigsmile.gif viskas puolu pirkti, tik nezinau kaip su tais dydziai g.gif galvoju imti diva. Esu gimdziusi, vienas cezaris, kitas naturaliai, menstruacijos gausokos, ar nebus problemu su mazesnia? gal iskart 2d imti g.gif niu patarkit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triuliu @ 2011 05 02, 14:51)
nu net issiziojau netycia tokia naujove atradusi bigsmile.gif viskas puolu pirkti, tik nezinau kaip su tais dydziai g.gif galvoju imti diva. Esu gimdziusi, vienas cezaris, kitas naturaliai, menstruacijos gausokos, ar nebus problemu su mazesnia? gal iskart 2d imti g.gif niu patarkit  ax.gif

na Divos mažesne beveik kaip Lady didesne, tai kad jei Diva, tai bandykit pirma, pati po trijų nat. gimdymų naudoju ax.gif
Atsakyti