Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

gal kas bandet Diva ir Lunette? kuria rekomenduotumet?smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

noriu ir as pasidalinti ispudziais biggrin.gif

Pirkau Divacup 1 is iherb.com. Nors esu gimdziusi, bet nusprendziau imti mazesne, nes kazkaip baisu man pasirode, kad ta didzioji gali but per didele blush2.gif

Nu ka, pirma diena, parkeliavo mmm, puoliau ispakuot taureles. Isidejau kazkaip lengvai, be jokiu nesekmiu, laukiu biggrin.gif Pratekes ar ne biggrin.gif Tiesa, as ja jauciau kokias 10 minuciu, paskui matyt "susigyvenom", net uzmirsau, kad ji ten tupi. Visa diena pravaiksciojau- nei laselio pro sali thumbup.gif Eina saaaaau, galvoju, kooooks daiktas, kur as ankciau buvau!? Ir kodel merginos raso, kad sudetinga ja idet? g.gif Naktis. Nu galvoju, antras ismeginimas taurelei smile.gif Isploviau, isidejau is naujo, nuejau miegot. Tiesa, isidejau ir paketa "del visa ko", nes mmm labai gausios buna, nakti turedavau keltis visada pasikeisti, nenoredama ispurvint patalynes. Ryta atsikeliu- negaliu patiket savo akim! Sausa! Nu sakes galvoju, nerealu!

Antra diena. Jau plaukiu. Is ryto isidedu taurele vel, einu ruost pusryciu, kazkas negerai, slaaapia... Velnias, teka pro sali. Persidedu, vaikstau, nu negerai, prateka doh.gif Pradejau galvoti, kad per maza uzsisakiau ax.gif Vel persidejau, nu vis tiek prateka... Pasiskundziau MB, tai jis ismaste, kad sieneles turi buti sausos, kad ji normaliai isidetu biggrin.gif Sako, isidek tampona, "nusisausink", tada bandyk taurele biggrin.gif Bet kazkaip nesinaudojau as tuo jo patarimu lotuliukas.gif Uzmigdziau maze pietu, ir vel prie darbo. Ramiai isidejau, pavaiksciojau- nugi vel viskas gerai, nieks niekur nebega thumbup.gif Padariau isvada, kad neimanoma normaliai isidet taureles, kai uz vonios duru vaikas rekia "mamaaaaaaa" doh.gif

Antra naktis nesekminga... Isidejau ir nuejau miegot, o pasirodo, buvau blogai idejus, pro sali... doh.gif

Siandien trecia diena, rytas nesekmingas doh.gif Popiete, kai vel uzmigdziau dukryte, ramiai susitvarkiau, nieks niekur neteka thumbup.gif

Tai zinokit va taip va ir zaidziu. Tiesa pasakius, dar nelabai moku pajausti, kada as ja negerai idedu. Atrodo ir pasukioju, ir patraukiu zemyn, ir ji apvali, ir viskas lyg ir gerai turetu but, ale prateka ir viskas doh.gif o va kita karta dedu taip pat, ir viskas thumbup.gif Nu zodziu, bandysim susigyventi. Is esmes, man ji patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
na keista skaityt net,kad daugumai taip gerai.as trecia cikla naudoju ir nieko gero.nakti baloi atsikeliau smile.gif kad ir kaip bedeciau,ka bedaryciau,ji man aukstyn lipa ir bega tada viskas.idejus buna atrodo gerai,net truputi islenda.Paskui vel palipa doh.gif jau kantrybe baigiasi.
Atsakyti
turiu dar ir tokį klausimėlį kas naudoja šias taureles smile.gif jei mėnesinės negausios, tai gal mažum užtektų mažiausio dydžio. Esu gimdžiusi, bet CP dėka tik.
Atsakyti
QUOTE(Avieteee @ 2011 04 27, 19:48)
turiu dar ir tokį klausimėlį kas naudoja šias taureles smile.gif jei mėnesinės negausios, tai gal mažum užtektų mažiausio dydžio. Esu gimdžiusi, bet CP dėka tik.


na as gal nelabai patareja, nes tik pirma cikla naudoju. Bet turiu Divacup mazesniaja, skirta negimdziusioms (nors pati esu gimdzius), tai pirma menesiniu diena, kol jos dar negausios, isidejau taurele 11 ryte, o pakeiciau 11 vakare, tai ji buvo prisipildzius vos vos daugiau nei puse. Manau, jums tiktu mazesnioji...
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 04 27, 18:25)
na keista skaityt net,kad daugumai taip gerai.as trecia cikla naudoju ir nieko gero.nakti baloi atsikeliau smile.gif kad ir kaip bedeciau,ka bedaryciau,ji man aukstyn lipa ir bega tada viskas.idejus buna atrodo gerai,net truputi islenda.Paskui vel palipa doh.gif jau kantrybe baigiasi.


Pas mane panasi situacija smile.gif . Trecia cikla bandau susidraugaut doh.gif . Kartais prateka is kart, kartais ne visas 10 valandu, persipildzius dar nebuvo niekada, nors viska darau taip pat. Ir dar man dar vis tragedija tas isemimas doh.gif. Bet visada del visa ko deduosi dienini ikloteli. Ir tai man labiau priimtina nei su paketais 7 dienas praslankinet. Tik va nakti man ramu, bet man ramu butu ir be taureles. Man nakti is vis niekas niekada nebega. Va ryte kai tik atsistoju tai jau varau i toleta, ir ten viskas vertikalioj padeti ir isbega bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Avieteee @ 2011 04 27, 17:48)
turiu dar ir tokį klausimėlį kas naudoja šias taureles smile.gif jei mėnesinės negausios, tai gal mažum užtektų mažiausio dydžio. Esu gimdžiusi, bet CP dėka tik.

imkit mažesne, nes mmm negausios, o po CP truputi kitaip negu po natūralaus gimdymo
Atsakyti
Sveikos,mano sesuo parduoda meluna soft taurele M dydzio. spalva balta permatoma su tokiais blizguciais, su rutuliuku apacioj
http://meluna.eu/mon...soft-kugel.html
kaina 55 lt.
jei kam idomu rasykit i az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spalvota: 28 balandžio 2011 - 14:12
Sveikos,
Nu ka tik dar viena pliusa galiu uzdeti tai taurelei thumbup.gif
Pirmas dvi dienas buvo ne kas,isidet isidedavau lengvai,bet kol cia nepaskaiciau kaip ten kas turi prisisiurbti prie sieneliu ir kaip patikrinti tol tekejo pro sali.....pabandziau kitokius lankstymo budus,bet grizau prie pirmojo C, isidedavau ir jau jausdavau kaip taurele apgaubia kakleli,su pirstuku dar patikrindavau ar issiskleide ir visas paskutines dieneles super buvo thumbup.gif vistiek saugomu delei deduosi iklotuka ax.gif Jauciu kad kita cikla bus dar geriauuser posted image
Tik neisivaizduoju kaip reiktu pasikeisti viesam tualete g.gif darbe dar dar....dabar kai namie sedziu tai is vis pasaka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2011 04 28, 16:39)
Sveikos,

Tik neisivaizduoju kaip reiktu pasikeisti viesam tualete g.gif darbe dar dar....dabar kai namie sedziu tai is vis pasaka blush2.gif


hm.. as irgi dziaugiuos, kol namie sedziu thumbup.gif turbut rankinuke teks nesiotis mineralinio vandens buteliuka taureles praplovimui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2011 04 28, 14:39)
Tik neisivaizduoju kaip reiktu pasikeisti viesam tualete g.gif darbe dar dar....dabar kai namie sedziu tai is vis pasaka blush2.gif

jei retsykiais, tai galima arba buteliuką su vandeniu turėt rankinuke ir geriausia dezinfekavimo servetėlės arba skysčio, o jei dirbat, tai tada galima pagalvot ir apie atsargine mirksiukas.gif
Atsakyti
O Jums mmm nesutrumpeja naudojant taurele? Kazkaip pastebejau, kad su taurele man zymiai trumpiau buna. Jei iprastai budavo 5-6 dienas negausiai, dabar su taurele 2 dienas ir viskas g.gif Idomu, cia visoms taip? Gal ne taurelej cia reikalas g.gif
Atsakyti