Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Salta saule @ 2011 04 19, 17:25)
Ir bandau platinti šitą gėrį tarp savų, bet kažkaip sunkiai priima moteraitės tokį dalyką, lyg iš siaubo filmo sceną pasakočiau...  lotuliukas.gif Tai tik labai sveikinu pasirįžusias ir visas besvarstančias  yess.gif


Mano draugei ji irgi nepatiko, atseit neestetiška. Kiekvienam savo.

QUOTE(Sense @ 2011 04 19, 21:17)


Bet ji kieta, turėtų viskas būti ok, aš tokią turiu.

QUOTE(šarlotė @ 2011 04 20, 01:00)
as vakar mamai parodziau, tai ziurejo akis isputus ir vis tiek nesuprato apie ka as cia sneku, kas cia per taureles lotuliukas.gif Viena drauge sugundziau, bet dar nesulauke mmm, maitina maziuka, o kitos nedrista bandyt, sake jom geriau paketai, tai ka cia gincysies irnesakyk.gif


Mano mamka tai super, pažiūrėjo, paklausė ar nebus bėdų su kokiom florom, sako na ir super, byle tik lengviau tau būtų. Tik maniškei jau tokio daikto nereikia, o šiaip ji už naujoves, kurios palengvina moters dalią. Myliu ją wub.gif
Atsakyti
netinka jiems mano adresas g.gif nesuprantu kodel, bet gi nepakeisiu savo gyvenamosios vietos g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2011 04 21, 12:53)
netinka jiems mano adresas  g.gif nesuprantu kodel, bet gi nepakeisiu savo gyvenamosios vietos  g.gif

O rasot svepla kalba, be jokiu pauksciuku? gal koks simbolis netinka. Nezinau ispaniskai kokie pas jus simboliai g.gif I SPAIN tai tikrai siuncia, vakar tikrinau
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 04 21, 10:08)
Bet ji kieta, turėtų viskas būti ok, aš tokią turiu.

Turėtų,bet nėra. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 04 21, 13:35)
O rasot svepla kalba, be jokiu pauksciuku? gal koks simbolis netinka. Nezinau ispaniskai kokie pas jus simboliai g.gif I SPAIN tai tikrai siuncia, vakar tikrinau

kad siuncia tai tikrai, adresas be jokiu ypatingu raidziu, bet raso, kad billing adress is not valid doh.gif bandziau skaiciukus kitaip rasyti, gal kad daug tu skaiciu, jie nepripazysta g.gif
Atsakyti
na dar paklausiu labiau ismananciu. shipping ir billing adresus as rasau viena ir ta pati. prie shipping nieko neraso, o netinka butent billing adresas. o gal is vis nieko nereikia rasyti prie to billing adreso g.gif juk atsiskaitau tai kortele, svarbiausia gi pristatymo adresas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2011 04 21, 15:58)
na dar paklausiu labiau ismananciu. shipping ir billing adresus as rasau viena ir ta pati. prie shipping nieko neraso, o netinka butent billing adresas. o gal is vis nieko nereikia rasyti prie to billing adreso  g.gif juk atsiskaitau tai kortele, svarbiausia gi pristatymo adresas  g.gif

jei adresas nesutampa su korteles turetojo adresu - tada reikia keist, bet jei sutampa man atrodo tos skilties as isvis nepildziau g.gif Berods 4 zingsny reiks tik korteles numeriuka, galiojimo data, 3 CVC skaiciukus suvest ir korteles savininko varda pavarde
Atsakyti
manes reikalauja shipping ir billing g.gif mano visur toks pat adresas. gaila, kad pigiai neteks isigyti taureles verysad.gif
Atsakyti
2 zingsny praso ivest adresa. O apacioj yra uzrasas - Is this also your Billing Address? Reikia uzdet taskiuka ant YES, tada nereikalaus dar karta ivedinet naujo adreso, iskart reiks pazymet, kad renkiesi siuntima uz 4$ ir keliauji i kita zingsni, kur reiks suvest korteles numeriuka, galiojimo data, savininko varda pavarde ir CVV 3 skaiciukus mirksiukas.gif
Bandyk, turi pavykt, prisiregistravau nauju vardu, kad paziureciau ko ten reikalauja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 04 21, 18:45)
2 zingsny praso ivest adresa. O apacioj yra uzrasas - Is this also your Billing Address?   Reikia uzdet taskiuka ant YES, tada nereikalaus dar karta ivedinet naujo adreso, iskart reiks pazymet, kad renkiesi siuntima uz 4$ ir keliauji i kita zingsni, kur reiks suvest korteles numeriuka, galiojimo data, savininko varda pavarde ir CVV 3 skaiciukus mirksiukas.gif
Bandyk, turi pavykt, prisiregistravau nauju vardu, kad paziureciau ko ten reikalauja biggrin.gif

as ta pati ir darau, tik po to ismeta, kad mano biiling adresas blogas doh.gif

The billing address registered for this order is not a valid address. Please review your address and update it to resolve the problem.
sita uzrasa meta galutem lange, kur reiktu tik patvirtinima duoti, nes saskaitos numeri irasau ir po to paskutinis zeingnis patvirtinimas ir vsio doh.gif

na bet dar to nera buve, kad prie adreso taip kibtu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikusituka: 21 balandžio 2011 - 19:55
QUOTE(vikusituka @ 2011 04 21, 19:54)
as ta pati ir darau, tik po to ismeta, kad mano biiling adresas blogas  doh.gif

The billing address registered for this order is not a valid address. Please review your address and update it to resolve the problem.
sita uzrasa meta galutem lange, kur reiktu tik patvirtinima duoti, nes saskaitos numeri irasau ir po to paskutinis zeingnis patvirtinimas ir vsio  doh.gif

na bet dar to nera buve, kad prie adreso taip kibtu  doh.gif

billing adress reikia rašyti adresą kuriuo išduota kortelė, gal todėl ir netinka?
Atsakyti
mano adresas toks pat banke. tiek to, aciu, merginos, uz pagalba 4u.gif
Atsakyti