Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Salta saule @ 2011 04 19, 18:25)
Ir bandau platinti šitą gėrį tarp savų, bet kažkaip sunkiai priima moteraitės tokį dalyką, lyg iš siaubo filmo sceną pasakočiau...  lotuliukas.gif Tai tik labai sveikinu pasirįžusias ir visas besvarstančias  yess.gif

as vakar mamai parodziau, tai ziurejo akis isputus ir vis tiek nesuprato apie ka as cia sneku, kas cia per taureles lotuliukas.gif Viena drauge sugundziau, bet dar nesulauke mmm, maitina maziuka, o kitos nedrista bandyt, sake jom geriau paketai, tai ka cia gincysies irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 04 20, 02:00)
as vakar mamai parodziau, tai ziurejo akis isputus ir vis tiek nesuprato apie ka as cia sneku, kas cia per taureles lotuliukas.gif Viena drauge sugundziau, bet dar nesulauke mmm, maitina maziuka, o kitos nedrista bandyt, sake jom geriau paketai, tai ka cia gincysies irnesakyk.gif

hihihi.gif mano Mama irgi ,ir sesė kai pamatė hihihi.gif ,eik tu eik tu ,sako doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2011 04 20, 09:39)
hihihi.gif mano Mama irgi ,ir sesė kai pamatė hihihi.gif ,eik tu eik tu ,sako  doh.gif  lotuliukas.gif

mano taip pat nelabai pripažino biggrin.gif pasižiūrėjo tik kreivai ir pasakė :"Gal tu geriau prie tamponų lik..." lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet aš sakau ne.. schmoll.gif verta bent jau pabandyti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(bodensee1 @ 2011 04 19, 18:59)
Mergaites, o su ta taurele galima baseine, juroje ir t.t. maudytis?

Tikrai taip. Ir pliusas toks, jog po maudynių nereikia nieko daryti, nei keisti, nei ką. Nes kai su tamponais maudžiaus, tai po kiekvienų maudynių reikėjo keistis ir tai nėra gerai maudytis su tamponais, nes gali bakterijos patekti, o tomis dienomis tai tikrai nėra gerai. Todėl taurelė - puikus išradimas! Laukiu nesulaikiu kada išbandysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 04 20, 12:00)
mano taip pat nelabai pripažino biggrin.gif  pasižiūrėjo tik kreivai ir pasakė :"Gal tu geriau prie tamponų lik..."  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet aš sakau ne..  schmoll.gif  verta bent jau pabandyti  wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif

Aš tik kartą panaudojau , bet vis prisipratinsiu kaskart ir tikiuos bus taip kaip ir jums visoms ,kurios jau draugaujate biggrin.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu ka pagaliau teko isbandyt ta stebukla ax.gif po kol kas nesigailiu kad ji pirkau,is pirmo karto pavyko isideti,o galvojau kokiu budu as tokia didele ten idesiu lotuliukas.gif dar reikia igudziu ideti taip kad neprabegtu,bet karta jau buvo pavyke....bet kitokios apsaugos dar biskiuka bijau kur eiti,o vrug prabegs lotuliukas.gif doh.gif Jau daug kam isgyriau,bet visos skeptiskai ziuriu irnesakyk.gif Tik dar nelabai moku "maloniai"issiimti mastau.gif
Einu dairytis lankstymo budu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmazuliuke: 20 balandžio 2011 - 12:06
sveikos, noreciau ir as ta geri isigyti. gal patartumet is kur ir kokia pirkti (gimdziau karta, esu jauna, nesportuoju, mm labai gausios).
Atsakyti
vikusituka, taureliu daug rusiu, sunku ka ir patart, nes visu norai, poreikiai skirtingi.

As turiu Diva 2, pirkau is http://www.iherb.com...a menstrual cup. Kitos nors ir gimdziusios, bet perka Diva 1, ji mazesne.

Su nuolaidos koduku gavau 5$ nuolaida, siuntimas 4$, kodukas KAP832 4u.gif

Paziurek pirmam temos puslapy, ten man atrodo prideta daugiau nuorodu, is kur galima parsisiusti taureles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 20 balandžio 2011 - 16:06
QUOTE(šarlotė @ 2011 04 20, 02:00)
as vakar mamai parodziau, tai ziurejo akis isputus ir vis tiek nesuprato apie ka as cia sneku, kas cia per taureles lotuliukas.gif Viena drauge sugundziau, bet dar nesulauke mmm, maitina maziuka, o kitos nedrista bandyt, sake jom geriau paketai, tai ka cia gincysies irnesakyk.gif



QUOTE(monkey-love @ 2011 04 20, 12:00)
mano taip pat nelabai pripažino biggrin.gif  pasižiūrėjo tik kreivai ir pasakė :"Gal tu geriau prie tamponų lik..."  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Bet aš sakau ne..  schmoll.gif  verta bent jau pabandyti  wub.gif


Tai jau tokia tiesa - ko nerodo per teliką ir kas nėra masinio naudojimo tai labai jau ne kaip reaguoja, bet juk neįkas, jei pabandys... hihihi.gif
Atsakyti
hm..tai gal ir man nesigauna vakumas ,kad prabega g.gif siandien pabandziau ,kaip kazkuri mergina sake,suspaust dugna,kad vakumas susidarytu.tai tada i gaunasi siek tiek susiplojusi,ne visai apvali.Ar jus taip darot?
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 04 20, 20:35)
hm..tai gal ir man nesigauna vakumas ,kad prabega g.gif siandien pabandziau ,kaip kazkuri mergina sake,suspaust dugna,kad vakumas susidarytu.tai tada i gaunasi siek tiek susiplojusi,ne visai apvali.Ar jus taip darot?

pamaigykit visaip taurelę, kad išsitiestų. kartais būna, kad įdedi, ji irgi susispaudus, tada pasukioju, pamaigau ir ji išsitiesia, tuomet viskas ok su ja būna.
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 04 20, 17:01)
vikusituka, taureliu daug rusiu, sunku ka ir patart, nes visu norai, poreikiai skirtingi.

As turiu Diva 2, pirkau is http://www.iherb.com...a menstrual cup. Kitos nors ir gimdziusios, bet perka Diva 1, ji mazesne.

Su nuolaidos koduku gavau 5$ nuolaida, siuntimas 4$, kodukas KAP832 4u.gif

Paziurek pirmam temos puslapy, ten man atrodo prideta daugiau nuorodu, is kur galima parsisiusti taureles

aciu uz informacija 4u.gif o kodukai galioja nesvarbu i kokia sali siunciama?
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2011 04 20, 23:28)
aciu uz informacija 4u.gif o kodukai galioja nesvarbu i kokia sali siunciama?

jei tik siuncia - galioja. I jusu sali siuncia, tad kodukas galios, bet tik vienakart galit koduku pasinaudot, kitus pirkimus jau koduku neleis naudot, cia vadinamas pirmo apsipirkimo kodukas ax.gif
Pradejau nuo taureles, ale dabar as toj parduotuvej pastoviai apsiperku lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 20 balandžio 2011 - 23:22