Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Ajile @ 2011 04 15, 16:27)
sveikutes,as antras ciklas su taurele. Dar tik antra diena,bet as jau nevilty  verysad.gif Praleidzia ji man ir viskas...Nesuprantu kas negerai.jau galvoju ,kad gal ji per minksta ir neissiskleidzia gerai.jau tuos filmukus perziurejau "n"kartu,atrodo viska darau teisingai, ir vistiek bega pro sonus  verysad.gif Pas mane Meluna didziausia,tai pagal ta nuoruodele,kur galejo paziuret minkstuma taureliu-ji ivertinta 6.tai sakau gal reiktu kietesnes,kad viskas butu gerai  g.gif


Aš taip pat antras ciklas ir su ja man pirmą dieną labiau teplioja ir po nakties, nors nebūna pilna, bet kai atsikeliu prabėga pirmas dvi naktis... O kitom dienom viskas čiki, išsiskleidžia puikiai, neprateka. Ji kiečiausia berods - mooncup. O kas negerai nžn, vis dar viliuosi prisipratinti nuo pirmų dienų. g.gif Tai ar padėtų.. nesužinosit be bandymo, bet siūlau neskubėt ir dar porą ciklų pasitreniruot, o tada jau bandyti pirkt. mirksiukas.gif

QUOTE(mmazuliuke @ 2011 04 15, 17:05)
Nugi sveikos,
Nutariau issitraukt savo taurele is dezutes bent paciupinet lotuliukas.gif
Bet kai paemiau i rankas is kart iskilo klausimas kaip as ja ten tokia didele sukisiu?????
O kaip istraukt kad visko nenubrozdint ten? blush2.gif  blush2.gif
Ar bandyt galima kai mmm ar galima ir be ju bent pabandyt ?? g.gif


Juk visi atsakymai senose temose cool.gif Pabandykit su lubrikantu ir be gerų dienų, tai ir atsakysit į visus savo klausimus. O traukimo būdų irgi n.. reik atrasti sau tinkamą - esmė išleist orą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salta saule: 15 balandžio 2011 - 16:22
QUOTE(Inguti @ 2011 04 15, 14:26)
Gavau ir aš šiandien taurelę  bigsmile.gif  clap.gif
Ir kaip tik laukiu atkeliaujančių ''draugių'' smile.gif
Biški bijau ,bet bandysim  blush2.gif


Svarbu nestresuot, giliai įkvėpt ir iškvėpt mirksiukas.gif

QUOTE(micefee @ 2011 04 15, 14:43)
Nors iš pradžių išgirdusi apie šias taurelės žiūrėjau skeptiškai, bet jau kaupiuosi jos pirkimui iš iherb'o.  biggrin.gif Anksčiau labai mėgdavau tamponus, nesveika... Dabar naudoju nat. higieninius įklotus, nepatinka... Tai taurelė tikiuosi bus gera ir sveika alternatyva tamponams.  ax.gif


Drąsiau, tikrai verta bigsmile.gif

QUOTE(Ajile @ 2011 04 15, 15:27)
sveikutes,as antras ciklas su taurele.Dar tik antra diena,bet as jau nevilty  verysad.gif Praleidzia ji man ir viskas...Nesuprantu kas negerai.jau galvoju ,kad gal ji per minksta ir neissiskleidzia gerai.jau tuos filmukus perziurejau "n"kartu,atrodo viska darau teisingai, ir vistiek bega pro sonus  verysad.gif Pas mane Meluna didziausia,tai pagal ta nuoruodele,kur galejo paziuret minkstuma taureliu-ji ivertinta 6.tai sakau gal reiktu kietesnes,kad viskas butu gerai  g.gif


O tai kiek praleidžia? Jei keli lašai, tai baika. Man jei praleidžia, aš persidedu. Gal per giliai įsidedate? O gal atvirkščiai? Išbandykite arčiau/giliau, pabandykite skirtingus lankstymo būdus, gal neišsiskleidžia pilnai. Truputį pažaiskite ir gausis 4u.gif
Atsakyti
Jei butu tik keli lasai tikrai nesukciau galvos,bet kad cia teka tiek pat kiek ir i taurele.sVisa laime,kad i darba eit nereikia,tai galiu sau zaist-kaisiot pirmyn adgal,bet kad jau tarpviete skauda,nuo tiek landziojimo ten doh.gif Isidedu atrod liuks pavaikstau ir jau jauciu kaip teka-tai susinervinu verysad.gif Ana cikla trecia diena gavosi kelis kartus isidet taip,kad neprateketu,dabar lyg viska taip darau,kaip tada,bet va s...Na bet vistiek tikiuosi susidraugauti su ja,kad nebereiketu kitu pirkt.
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 04 15, 17:31)
Jei butu tik keli lasai tikrai nesukciau galvos,bet kad cia teka tiek pat kiek ir i taurele.sVisa laime,kad i darba eit nereikia,tai galiu sau zaist-kaisiot pirmyn adgal,bet kad jau tarpviete skauda,nuo tiek landziojimo ten  doh.gif Isidedu atrod liuks pavaikstau ir jau jauciu kaip teka-tai susinervinu  verysad.gif Ana cikla trecia diena gavosi kelis kartus isidet taip,kad neprateketu,dabar lyg viska taip darau,kaip tada,bet va s...Na bet vistiek tikiuosi susidraugauti su ja,kad nebereiketu kitu pirkt.


Pagal Jūsų parašymą suprantu, kad ne visada gerai įsidedate taip išeina, nes kartais rašote, kad neprateka. Įsivaizduoju, kad užknisa, o Jūs nesinervinkite, na prateka, kitą ciklą manykite, kad mažiau pratekės, kitą dar mažiau, o dar kitą visai viskas bus gerai. Aš pirkau Mooncup, skaičiau, kad kiečiausios, būna kartais prateka, persidedu ir gerai. Pastebėjau, kad blogai būna, jei per toli ją įsidedu. Panos moka patikrinti ar išsiskleidė, aš dar iki tiek nenuėjau, praeitose temose rašė, kažkaip man dar baisoka ten tikrinti, paskaitinėkite ir pasitikrinkite mirksiukas.gif Susidraugausite dar, neskubėkite naujos pirkti, pabandykite dar 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 04 15, 19:31)
Jei butu tik keli lasai tikrai nesukciau galvos,bet kad cia teka tiek pat kiek ir i taurele.sVisa laime,kad i darba eit nereikia,tai galiu sau zaist-kaisiot pirmyn adgal,bet kad jau tarpviete skauda,nuo tiek landziojimo ten  doh.gif Isidedu atrod liuks pavaikstau ir jau jauciu kaip teka-tai susinervinu  verysad.gif Ana cikla trecia diena gavosi kelis kartus isidet taip,kad neprateketu,dabar lyg viska taip darau,kaip tada,bet va s...Na bet vistiek tikiuosi susidraugauti su ja,kad nebereiketu kitu pirkt.

Man pratekėdavo taip pat, bet truputį pakeičiau įdėjimo pozą ir susitvarkė. Pabandykit dėti skirtingomis pozomis. Man tiko tokia raitelio (stovint sulenkus truputį kelius ) . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 04 15, 17:31)
Jei butu tik keli lasai tikrai nesukciau galvos,bet kad cia teka tiek pat kiek ir i taurele.sVisa laime,kad i darba eit nereikia,tai galiu sau zaist-kaisiot pirmyn adgal,bet kad jau tarpviete skauda,nuo tiek landziojimo ten  doh.gif Isidedu atrod liuks pavaikstau ir jau jauciu kaip teka-tai susinervinu  verysad.gif Ana cikla trecia diena gavosi kelis kartus isidet taip,kad neprateketu,dabar lyg viska taip darau,kaip tada,bet va s...Na bet vistiek tikiuosi susidraugauti su ja,kad nebereiketu kitu pirkt.


man praleidinėjo,kol nesusivokiau, kad per giliai ją stumiu (tamponų įtaka). Dabar dedu taurelę taip, kad kotelis būtu šiek tiek išlindęs, paskui jis pats įlenda vidun ir išorėje jo nebūna, kaip sakant nusliuogia kur reikia 4u.gif
Atsakyti
Na ką, antrą dieną kankinuos su Diva doh.gif Deja, nesu iš tų laimingųjų, kurioms pavyko susitart su taurele iš pirmų kartų doh.gif Gal dėl to, kad tamponą naudojus per gyvenimą gal tik keletą kartų. Neišeina įsidėt - net buvo ten apsisukus visai priešingai, nei turėtų doh.gif , vos beiškrapščiau doh.gif , arba įsidėjus išsistumia doh.gif , pastumt toliau kažkaip irgi nesigauna, nes kai išsiskleidžia, nebeina pastumti, stumiant kažkaip sieneles visgi skauda, aišku, dabar jau skauda ir nuo to traukaliojimo pirmyn atgal doh.gif Bet blogiausia, kad nesijaučiu gerai su ja - ne skaudena, bet toks nemalonus skausmo pojūtis pilvo apačioj yra, noris tik sėdėt susirietus ir viskas doh.gif. Nu negi ji man netiks, po šimts, taip noriu, kad tiktų verysad.gif
Atsakyti
papasakosiu kaip su Diva si cikla zaidziau, jau regis suprantu, kaip ja tinkamai idet biggrin.gif susiprotejau 4 cikle lotuliukas.gif
Ilenkiu krasciuka i vidu ("Punch down fold" budas, LANKSTYMO BUDAI) ir taip ja isidedu (nepilnai sutalpinus). 3 ciklus bandziau C formos lankstyma, bet juo kazkaip nepavyko tinkamai isidet g.gif Nepilnai ikisus leidziu jai issiskleist, jei neissiskleidzia, pirstu apvedu taureles krasteli, tada ji issilanksto. Tada mazdaug ties taureles viduriu pirstais suspaudziu taureles sonus, istumiu, kad butu po kakleliu (mano kaklelis zemai, tai as ji pakankamai gerai pasiekiu ax.gif ) ir tada atleidziu sonus, kartais sonus pora kartu paspaudau, tada ji tarsi uzsipumpuoja, prisisiurbia prie sieneliu, tokiu budu man ji neisslysta, nes kitaip issliduoja unsure.gif
O isidejimui geriausia poza atsitupus ir isrietus uzpakaliuka, nes kitaip ne tuo kampu istumiu biggrin.gif

Si cikla tokie bandymai, kita cikla mazum ka gudriau sugalvosiu lotuliukas.gif


Sega, pirmas ciklas buvo pragaras, buvo tarsi svetimkunis, mintys tik apie taurele buvo, vis issliduodavo, toks keistas papilvej jausmas, nors neskaudejo, antra cikla geriau, jau maziau ja jauciau, trecia cikla jau visai puse velnio, tik kartais issliduodavo, nors jau jos nejausdavau. O si cikla kaifas thumbup.gif nusileido zemiau tik tada, kai buvo pilnutele, zinau, kad laikas keist lotuliukas.gif
Keli lasiukai buna, bet neskaitau, kad man prateka, greiciau likuciai nuo sieneliu, kai isidedu taurele, nes pakankamai daznai keiciu g.gif Kasdieni iklotuka deduosi, kad jausciausi saugiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 16 balandžio 2011 - 18:10
Na nžn ,man parėjo vakar dienos ,bet dar nedrįsau dėtis šio stebuklo ,nes mažum kas ,ėjau į kavinę pasisėdėt ,tai kad kokių nesusipratimų poto nebūtų ,įvariau eilinį kart night įklotą doh.gif

Db noriu bandyt ,bet vis kažko mėtaus ,nesąmonė ,negi tokia bailė aš verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 04 16, 19:07)
papasakosiu kaip su Diva si cikla zaidziau, jau regis suprantu, kaip ja tinkamai idet biggrin.gif susiprotejau  4 cikle lotuliukas.gif


Ačiū, Šarlote už padrąsinimą ir už info. Vadovaudamasi tavo metodo aprašymu ir anksčiau įdėtom nuorodom youtube, pagaliau ir man šis tas pavyksta thumbup.gif Lankstau paprastuoju c būdu, nes tik toks man išsiskleidžia, įsidedu du trečdalius, o tada leidžiu išsiskleist, patikrinu, braukldama pirštu aplink, jei reikia, įleidžiu oro (nes kai jo nėra, tai ir neišsiskleidžia, ir sieneles skauda, nes per daug "prisiurbia"), pasuku, ir tada palengva stumiu gilyn. Su paskutiniu etapu vis dar turiu problemų - nors, atrodo, įsistumiu ir daugiau nebeina, bet po kiek laiko vaikštant, ypač vaikus pakilnojant, ima ir išslysta lauk, išlenda galiukas doh.gif ir, aišku, ima jaustis, ir trukdo, ir skauda. Na bet tai įvaldžius jau viskas bus puiku ax.gif
Atsakyti
Aš prieš porą savaičių gavau savo Diva smile.gif Šiandien antra diena, kai naudojuosi... Vakar buvo kažkaip nemalonu, nors man pirmąją dieną niekas nebūna malonu, tai aš viską nurašiau šiai būsenai smile.gif O šiandien viskas thumbup.gif Nei prateka, nei nemalonių jausmų smile.gif Labai džiaugiuosi, kad įsigijau. Tiesa, nemaloniausia taurelės naudojimo dalis - jos ištraukimas blink.gif Kaižkaip man tie kraščiukai ne itin maloniai braukiasi sienelėmis ax.gif , bet šiaip viskas ok. Tikrai rekomenduoju visoms dvejojančioms smile.gif

P.S. Labai AČIŪ pradėjusiai šią temą, nes būčiau ir toliau kentėjus nuo alergijų paketams ir to sausros pojūčio su tamponais doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Moteriškaitės, patarkit, kas negerai -visą dieną vaikštau pirmyn-atgal į tualetą įsistatyt taurelės, nes ta, kur buvus kur nebuvus vis išsliuogia lauk doh.gif . Stumiu ją gilyn kiek tik eina, net skauda, pozas visokias bandau, atrodo gerai, bet paeinu kelias min ir ji - jau iškišus savo snapą lauk tongue.gif . Kame reikalas? g.gif Vakar kažkaip noriau ji ten laikės, nu šiandien bėga lauk nors tu ką doh.gif

P.S. Šarlote, o kaip tu apčiuopi tą savo kaklelį, t.y. kaip tu jį atpažįsti blush2.gif Esu kažkada bandžius žiūrėt pakilęs jis ar ne (čia kitoj - nšp temoj), bet neką ten supratau - kažkokia mėsa ir viskas blush2.gif Klausiu, nes esu girdėjus, kad mano kaklelis irgi žemai, tai galvoju, gal man ten per mažai vietos tai taurelei yra, nu bet ne, gi taip negali būt, ar ne doh.gif
Atsakyti