Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

... šita dalis kur verčiau yra ne vidurinė o paskutinė...

Tikrai taip. Tik lapas buvo vidurinis. O pradžią įdedu aš...

...man kažkodel neduoda prisegti failo,tai todėl įmeciau tokį tekstą,bet jei kam reikės galėsiu permesti paštu.o gal žinote kodel neduoda prisegti ?

Tiesą sakant net ir nesu mačiusi kad SM būtų galima prisegti...

Ant 4 numerio virbalų uždėkite 104 akis ir išdalinkite jas ant 4 virbalų( po 26 akis ant kiekvieno) ir megzkite 4 eiles dvigubą atnarą ir 10 eilių 2*2 stulpeliu. Paskutinėje eilėje 4 kartus vienodais atstumais sumegzkite po 2 akis, kad ant kiekvieno virbalo liktų po 22 akis. Toliau megzkite 4.5 numerio virbalais pradėdamos nuo 1 eilės (1 akį pasižymėkite):
1 eilė. Gerosios akys.
2 ir visos lyginės eilės iki 86: megzkite gerosiomis akimis išskyrus schemoje pažymėtas akis, kurios mezgamos gerosiomis- persuktomis (t.y. mezgamos užkabinant už tolimesnio akies krašto)
3 eilė. *1 geroji, 1 užmetimas, 3 gerosios, 1 užmetimas, 4 gerosios, 1 užmetimas, 3 gerosios, 1 užmetimas*, kartoti nuo * iki * 8 kartus.Ant kiekvieno virbalo motyvas turi pasikartoti 2 kartus.
5 eilė.*4 gerosios, 1 užmetimas, 2 gerosios, 1 užmetimas, 2 akis perkryžiuoti į dešinę ( 2 akį išmegzkite gerąja prieš pirmąją, po to 2 akį išmegzkite gerąja)x2 kartai, 1užmetimas, 2 gerosios, 1 užmetimas, 3 gerosios*, nuo * iki * kartokite 8 kartus
7 eilė. *7 gerosios, 2 sukryžiuoti į dešinę, 2 gerosios, 2 sukryžiuoti į dešinę, 6 gerosios*, nuo * iki * kartokite 8 kartus
9 eilė.* 5 gerosios, 2 akis sukryžiuoti į dešinę 2 kartus, 2 gerosios, 2 akis sukryžiuoti į dešinę 2 kartus, 4 gerosios*. Nuo * iki * kartoti 8 kartus
11 eilė.*4 gerosios, 2 akis sukryžiuoti į dešinę 6 kartus, 3 gerosios*. Nuo * iki * kartoti 8 kartus.
13 eilė.*3gerosios, 2 sukryžiuoti į dešinę 3 kartus, 2 gerosios, 2 sukryžiuoti į dešinę 3 kartus, 2 gerosios*. Nuo * iki* kartoti 8 kartus.
15 eilė. * 1 geroji, 2 akis sukryžiuoti į dešinę 4 kartus, (1 užmetimas, 1 geroji)x2 kartai, , 1 užmetimas, 2 sukryžiuoti į dešinę 4 kartus*. Nuo * iki * kartoti 8 kartus.
17 eilė.*1 geroji, 2 sukryžiuoti į dešinę 5 kartus, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 2 akis sukryžiuoti į dešinę 5 kartus*. Nuo * iki * kartoti 8 kartus.
19 eilė. *1 geroji, 2 sukryžiuoti į kairę 5 kartus, (1 užmetimas, 1 geroji)x3 kartai, 1 užmetimas, 2 sukryžiuoti į dešinę 5 kartus*. Nuo * iki* kartoti 8 kartus.
21 eilė. * 1 paprastasis pertraukimas (palikdamos siūlą už mezginio, 1 akį neišmegzdamos nukelkite ant dešinio virbalo, gerąja išmegzkite sekančią akį ir ją pertraukite per nukeltąją neišmegztąją akį), 1 geroji, 2 sukryžiuokite į dešinę 2 kartus, 2 sumegzkite gerąja, 1 dvigubas pertraukimas ( palikdamos siūlą už mezginio, 1 akį neišmegzdamos nukelkite ant dešiniojo virbalo, sekančias 2 akis sumegzkite kartu gerąja ir gautą akį pertraukite per nukeltą), (1užmetimas1 geroji)x 6 kartus, 1 paprast asis pertraukimas, 2 sukryžiuoti į dešinę 3 kartus, 2 sumegzti gerąja*. Nuo * iki * kartoti 8 kartus.
23 eilė. * 1 papastasis pertraukimas, 1 geroji, 2 akis sukryžiuoti į dešinę, 2 sumegzti gerąja, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, 2 gerosios, 1 užmetimas, dvigubas pertraukimas, 1 užmetimas, 2 gerosios, 1 užmetimas, 1 geroji, 1 užmetimas, , 2 gerosios, 1 paprastasis pertraukimas, 2 akys...
Atsakyti
mielosios merginos, moterys, mezgejeles smile.gif. Su mama dekojame, kad esate, kad galime tiek daug rasti informacijos apie sia schema. Ypatingai dekojame uz info apie klaida 31 eileje ir kaip ja spresti. Sioje vietoje pasimeteme taip pat, taciau paskaicius viskas gavosi puikiai! Mama mezga, o as jai padedu schema suprasti, pasiaiskinti. Komandoje lengviau. Ketinu deveti sia suknele kaip nuotakos apdara. Balta, su pamusalu is tiulio, gal per liemeni su juostele (kaip Statkevicius savo darbuose), gal surista i kaspina...Reikia, kad gera siuveja pasidarbuotu, tuos akcentus pridedama. O gal suknele tokia nuostabi bus, kad jai nieko nereiks. Uz 2-3 savaiciu turetu buti paruosta. Pasidalinsime!
Atsakyti
QUOTE(fomita @ 2011 03 25, 22:21)
mielosios merginos, moterys, mezgejeles smile.gif. Su mama dekojame, kad esate, kad galime tiek daug rasti informacijos apie sia schema. Ypatingai dekojame uz info apie klaida 31 eileje ir kaip ja spresti. Sioje vietoje pasimeteme taip pat, taciau paskaicius viskas gavosi puikiai! Mama mezga, o as jai padedu schema suprasti, pasiaiskinti. Komandoje lengviau. Ketinu deveti sia suknele kaip nuotakos apdara. Balta, su pamusalu is tiulio, gal per liemeni su juostele (kaip Statkevicius savo darbuose), gal surista i kaspina...Reikia, kad gera siuveja pasidarbuotu, tuos akcentus pridedama. O gal suknele tokia nuostabi bus, kad jai nieko nereiks. Uz 2-3 savaiciu turetu buti paruosta. Pasidalinsime!


thumbup.gif
busit tikrai labai ispudinga nuotaka thumbup.gif
kaip gailiuosi, kad kai as tekejau man nebuvo sovusi mintis apie mocherinuke, o ir tokios suknios mezgimas tuomet buvo tamsus miskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fomita @ 2011 03 25, 23:21)
Pasidalinsime!


Lauksime smile.gif
Atsakyti
Na va, mano vienintelė ir kol kas nepakartojama suknytė
http://www.supermama...?...75946&st=96
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 03 26, 15:51)
Na va, mano vienintelė ir kol kas nepakartojama suknytė
http://www.supermama...?...75946&st=96


vaje, kaip grazu wub.gif tikrai suprantu, ka reiskia dviguba kliosa megzti doh.gif maniske, jauciu tokia irgi bus biggrin.gif
saunuole thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, ieskau sio sijonuko mezgimo schemos , gal kas turit 4u.gif Gal kurios is jusu cia darbas, radau internete 4u.gif

user posted image

Na cia juk irgi servetelines sukneles dalis, ane ax.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes.ramu cia kazkaip pasidare.turbut visos jau mezgat, tik as viena dar blaskausi apmastymuose biggrin.gif pagaliau ir man dasilo tos schemos.teko ilgai pasikankint biggrin.gif .turiu klausima:ar ne per daug sijonui uzsideti 216 akiu? radau schema tokia atrodo nelabai sudetinga.tik kazkaip tas akiu skaicius uzkliuvo.galite padeti kas?
Atsakyti
aha, tikrai sekmadienio ramybe kazkokia biggrin.gif
o as ka tik pabaigiau sijono dali showoff.gif
yahoo.gif
dabar i virsu lipsiu biggrin.gif
onute33, nu man rodos 216 akiu daugoka g.gif as savajai uzsidejau 132 akis, bet drasiai galejau tik 100 deti - platoka kazkaip doh.gif nors mezgiau pradzioj su 2.5 nr virbalais, mezginys tempiasi i sonus, dabar reikes biski akiu sumazint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 27, 20:27)
sveikutes.ramu cia kazkaip pasidare.turbut visos jau mezgat, tik as viena dar blaskausi apmastymuose biggrin.gif pagaliau ir man dasilo tos schemos.teko ilgai pasikankint biggrin.gif  .turiu klausima:ar ne per daug sijonui uzsideti 216 akiu? radau schetokia atrodo nelabai sudetinga.tik kazkaip tas akiu skaicius uzkliuvo.galite padeti kas?

As dejau 160 akiu (liemens apimtis 90-95) tikrai per akis uztenka thumbup.gif Man nesimato tavo schemutes verysad.gif

As irgi pagaliau po too kai 3 kartus isardziau atrodo susidraugavau su schemute thumbup.gif tie tusti langeliai mane is veziu buvo ismuse, nes galvojau, kad ten blogos akys, o pasirodo ju nereikia megzti doh.gif Na bet dabar jau ikvepimo pagauta mezgu sau issisiepusi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 27, 18:27)
sveikutes.ramu cia kazkaip pasidare.turbut visos jau mezgat, tik as viena dar blaskausi apmastymuose biggrin.gif pagaliau ir man dasilo tos schemos.teko ilgai pasikankint biggrin.gif  .turiu klausima:ar ne per daug sijonui uzsideti 216 akiu? radau schema tokia atrodo nelabai sudetinga.tik kazkaip tas akiu skaicius uzkliuvo.galite padeti kas?

Tikrai tikrai per daug.Aš jau pernai nusvilau taip.Esu tikrai ne iš manekenių,bet kaip man susišvietė (acieit susikaičiavau kažkaip) ir uždėjau apie 220 akių.Tai visą vasarą mezgiau,o kai pabaigus pamatavau_per pusę sulenkus man kaip tik.Žodžiu numezgiau lygiai dviem man kartu sudėjus doh.gif
Atsakyti
Sveikos! kiek daug grozybiu smile.gif o kiek dr bus thumbup.gif
as kazkada esu viena pabandymui serveteline moherinuke nunarpliojus mergaitei, bet man gavosi, kad kazkuri dalis (nebepamenu jau nugara ar priekis) buvo gerokai ilgesnis kaip to isvengti? nors mezgiau apvaliais virbalais sijona ir nuo sijono auksty taip pat apvaliai iki kol rankoves isimt reikejo.
klausimas nr 2. o kiap su posuknelem. ar kas jas siuna specialiai, ar siuna pirmiau po to derinamas mezgimas, ar posukneles "lipinamos" kad mezginys nenuslinktu g.gif kokios medziagos reikia posuknelems?
Atsakyti