Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(onute33 @ 2011 03 24, 13:34)
na galima ir taip pasakyti.Nesuprantu kur pradzia, kur pabaiga ar dar kazkas...zodziu sunku labai paaiskint.Rastu labai sunku parasyti.Kad butu gyvas zmogus ir akis i aki papasakotu kas ir kaip.Neturiu savo aplinkoj megzeju tik as viena,ir tai pasirodo nevykus.Pyktis ima, negaliu.Bliaut noriu verysad.gif Teks pasiduot verysad.gif


nereikia taip ziauriai, niekas negimsta mokedamas, as ir atrodo nemazai mezgu, o tam tikru gaminiu nesu bandzius, bet palaipsniui ismokstu, gyvenimas kai kada privercia, aisku is pirmo karto gal ne visada gaunas, bet pas mane kai kantrybes yra tai galiu nors ir 10 kartu ardyt, bet pasiekt savo turiu, taip kad nenukabinam nosies ir kimbam i darbus, pirmas gaminys sunkiausias visada po to viskas aiskiau
Papildyta:
[quote=onute33,2011 03 24, 14:03]
radau kazka panasaus kaip atrode viskas, ko gero cia is tos pacios knygos paimta

http://s54.radikal.r...ba1c64d19cb.jpg
[/quote]
Kazkas panaus butu gerai.Tik cia nelabai supratu ka reiskia tos raides shemoj,bet sita dalyka galima isiaiskinti.Bent jau lengviau, nei man suprasti rasto schema. g.gif
[/quote]

cia yra keleta zenklu paaiskinimu

http://www.google.lt...vG8z44AbsmrX5DQ
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 24, 13:03)
radau kazka panasaus kaip atrode viskas, ko gero cia is tos pacios knygos paimta

http://s54.radikal.r...ba1c64d19cb.jpg
Kazkas panaus butu gerai.Tik cia nelabai supratu ka reiskia tos raides shemoj,bet sita dalyka galima isiaiskinti.Bent jau lengviau, nei man suprasti rasto schema. g.gif

G - geroji akis
U - uždėtoji akis
2U - 2 uždėtos akys
(2) - dvi iš vienos išmegztos akys
(3) - trys iš vienos išmegztos akys
(5) - 5 iš vienos išmegztos akys
2T - dvi iš tarpo išmegztos akys
P - kryžminė, persukta akis
D - 2 į dešinę sumegztos akys
K - 2 į kairę sumegztos akys
3M - 3 sumegztos akys
SD - 2 sukryžiuotos į dešinę akys
SK- 2 sukryžiuotos į kairę akys
1-> 1 akis perkeliama nuo kairio virbalo ant dešinio (skaitmuo rodo perkeliamų akių skaičių)
2<- 2 akys perkeliama nuo dešinio virbalo ant kairio (skaitmuo rodo perkeliamų akių skaičių)

nurašiau viską iš knygos - gal pritaikysit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 24 kovo 2011 - 12:25

kaip sita suprast-P – KRYZMINE PERSUKTA AKIS
ar cia vaseliu-APNERIMAS: 1 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE, 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE
Atsakyti
Jeee as viska ikaliau, viska supratau ir jau judu i prieki!!!! thumbup.gif

Zinokit labai susikaupus ir labai norint viskas imanoma thumbup.gif

Tik jau kai prisedi tai nei sneketi nei klausytis aplinkiniu negali, nes kol tas akis susiskaiciuoji, susidelioji tai tik nusisuki ir nebezinai kur baigei lotuliukas.gif aisku turbut cia reikia priprasti thumbup.gif Kiaurarasciu man megzti patinka tik va servelete narplioju pirma karta
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 24, 12:34)
kaip sita suprast-P – KRYZMINE PERSUKTA AKIS
ar cia vaseliu-APNERIMAS: 1 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE, 7X (2 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE), 3 AKIU SUNERIMAS 9 KILPU PYNELE

http://rankdarbiai.u...om/forum/6-31-1
as pradejau mokytis is sito puslapio,manau bus tokiu kurioms jis pravers 4u.gif
Atsakyti
Kol mes su Irenairsavi vertėjausim, kol kažkas mezgti imsis, Jūs pasižiūrėkit į J. Statkevičiaus grožius. Kad ir ne kartą daugeliui matyti, bet...
Beje, išversiu abu lapus. Vieną lapą jau turiu. Tik laukiu pradžios su ženklų paaiškinimais, kad skirtingų terminų neprimaišytume...
user posted imageuser posted imageuser posted image
Ir dar karališkosios šeimos atstovė...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 24 kovo 2011 - 23:16
Labas mezgejeles,

o as turiu toki gan kvailoka klausima blush2.gif

Uzmetam akis, mezgam pirmas kelias eiles gerosiomis. Cia kaip ir viskas aisku. Paskui man prasideda vieni neaiskumai g.gif

Numezgame viena eile rastu, kita eile visada eina gerosiomis?

Kaip nesuklysti mezgant sekancia rasto eile, nuo kurios vietos pradeti? Ar kazkaip ta vieta pasizymeti, o gal matosi pagal rasta?


Uuuuui koks tamsus miskas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2011 03 25, 03:11)
Uzmetam akis, mezgam pirmas kelias eiles gerosiomis. Cia kaip ir viskas aisku. Paskui man prasideda vieni neaiskumai  g.gif
1. Numezgame viena eile rastu, kita eile visada eina gerosiomis?2. Kaip nesuklysti mezgant sekancia rasto eile, nuo kurios vietos pradeti? 3. Ar kazkaip ta vieta pasizymeti, o gal matosi pagal rasta?


Kvailų klausimų nebūna mirksiukas.gif
Atsakysiu tau, kaip aš darau smile.gif
1. Taip išmezgu ratuku raštą, tada sekančia visą eilę gerosiomis akimis.
Bet visada reikia žiūrėti rašto, pvz. būna, kad sueiliuota taip 1,3,5,7 tai viskas aišku, tarp rašto eilučių yra gerųjų akių eilių mezgimas. O būna kad numeracija eina iš eilės 1,2,3,4,5 ir t.t. tai jau tada nemezgi gerųjų, apeini ratu raštuką, ir stoji vėl naują rašti eilutę.

2. Kaip nesuklysti smile.gif lotuliukas.gif geras geras klausimas. Aš savo rašto pradžią pažymiu kontrastingos spalvos siūlu. tada žinau kada eilės pabaiga. ir nuo kur pradėt vėl.

3. O kai daugiau pamegzi, pradės matytis motyvas, suprasi kur jau pradzoia, pabaiga ir suprasi kaip cia viskas gaunas.

Papildyta:
QUOTE(sherry @ 2011 03 24, 18:53)
http://rankdarbiai.u...om/forum/6-31-1
as pradejau mokytis is sito puslapio,manau bus tokiu kurioms jis pravers 4u.gif


O šią buorodą visai būtų tikslinga įdėti į temos pirmą puslapiuką. Kad visada būtų paprasta rasti.
Atsakyti
Noreciau dar pasitikslint : mezgama visa laika geraja puse? Ir dar vienas klausimelis, jei suknele bus su "pasijoniu", kai mezgate virsutine dali( liemeni, krutine ) ar darote truputuka platesne, kad tas pasijonis tilptu apacioje? Gerai cia paklausiau doh.gif tikiuosi supratot , ka norejau pasakyti.... doh.gif
Atsakyti
Labas rytas mezgejeles 4u.gif
Mano laimei susidraugavau su serveteles schema ir tiek "uzsikabliavau" kad vos ne puse schemos vakar jau numezgiau ax.gif bet cia islindo nauja problema doh.gif pasiemiau schema ten tokio pavyzduko kaip megzti sketi. Ir pasirodo ji nebus labai jau saules klioso, bet didziausia beda ne tame, o va tame, kad numezgiau beveik puse schemos o ilgis gavosi dar tik koki 15 cm doh.gif tai zodziu gausis man macherinis miniakas lotuliukas.gif arba reiks kazkokiu budu burti rasta toliau arba kaip man iprasta ardyti viska lauk doh.gif

Gal kas galetu pasidalinti schemutemis? verysad.gif
Atsakyti

[quote=pilarasal,2011 03 25, 10:40]
Noreciau dar pasitikslint : mezgama visa laika geraja puse? Ir dar vienas klausimelis, jei suknele bus su "pasijoniu", kai mezgate virsutine dali( liemeni, krutine ) ar darote truputuka platesne, kad tas pasijonis tilptu apacioje? Gerai cia paklausiau doh.gif tikiuosi supratot , ka norejau pasakyti.... doh.gif
[/quote]


nu taip, visada gaunasi ratu ir gaunasi geraja puse.o apie pasijoni man tai niekad toki klausimai nekildavo. g.gif tiesiog mezgi ir tiek... smile.gif juk tas pasijonis ne vilnonis biggrin.gif

[quote=planuotuke,2011 03 25, 10:41]
Ir pasirodo ji nebus labai jau saules klioso, bet didziausia beda ne tame, o va tame, kad numezgiau beveik puse schemos o ilgis gavosi dar tik koki 15 cm doh.gif tai zodziu gausis man macherinis miniakas lotuliukas.gif arba reiks kazkokiu budu burti rasta toliau arba kaip man iprasta ardyti viska lauk doh.gif
Gal kas galetu pasidalinti schemutemis? verysad.gif
[/quote]


Tikriausiai mezgi su plonais virbalais?
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 03 25, 10:47)
[size=1][/size]

Tikriausiai mezgi su plonais virbalais?

Na ten parasyta megzti su 2,5 as mezgu su 3 ir tai gaunasi trumpa doh.gif Dabar sedziu, ziuriu ir neapsisprendziu: ardyti ar ka nors chalturinti doh.gif Kazkaip kai zinau, kad yra kazkas ne taip, kaip turi buti man akis bado tas reikalas doh.gif Jei mezgu ir pradzioje klaida pamatau visada isardau, nes kitaip tas daiktas nemielas, o va dabar ka daryti ir pati nezinau doh.gif
Atsakyti