Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

[quote=sherry,2011 03 23, 21:39]
kaip pavydziu mokancioms rusu,nes man tas pats ar rusu ar japonu ziureti,vistien nei bum bum doh.gif

Turiu idėją smile.gif Mūsų čia tiek daug "pakibusių" būna, tad gal tiesiog imam ir verčiam tuos aprašymus iš eilės po pastraipą, nes rusų nebemoka jau daugelis jaunesnių negu 35. Tuo labiau kad ši schema viena iš nedaugelio esančių nete...
Ir aš radusi laisvesnę minutėlę prisidėčiau. Vienai daugoka ir rusų kalba irgi jau primiršta...

P.S. idėjos skeptikėms siūlau paskaityti mano parašą smile.gif
Atsakyti
[quote=Eledita,2011 03 23, 22:01]
[quote=sherry,2011 03 23, 21:39]
kaip pavydziu mokancioms rusu,nes man tas pats ar rusu ar japonu ziureti,vistien nei bum bum doh.gif

Turiu idėją smile.gif Mūsų čia tiek daug "pakibusių" būna, tad gal tiesiog imam ir verčiam tuos aprašymus iš eilės po pastraipą, nes rusų nebemoka jau daugelis jaunesnių negu 35. Tuo labiau kad ši schema viena iš nedaugelio esančių nete...
Ir aš radusi laisvesnę minutėlę prisidėčiau. Vienai daugoka ir rusų kalba irgi jau primiršta...

P.S. idėjos skeptikėms siūlau paskaityti mano parašą smile.gif
[/quote]
as uz,tik si karta negaliu padeti.
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2011 03 23, 22:39)
kaip pavydziu mokancioms rusu,nes man tas pats ar rusu ar japonu ziureti,vistien nei bum bum doh.gif


rytoj isversiu is rusu kalbos ka reiskia kiekvienas simbolis schemoje mirksiukas.gif
Atsakyti


Kad kampuota tai nieko tokio cia del to kad mezginys plateja nes prisideda vis nauju akiu, jeigu suprantat paprastas schemas tai sios tokios pacios tik platejancios
[/quote]
Kad plateja mezginys, ta tai suprantu.Net nezinau kaip paaiskinti ko nesuprantu, nesuprantu ir viskas.Ir nieks nepaaiskins, nes nezino ka aiskint biggrin.gif Teks atsisakyti minties nusimegsti paciai ir moketi pinigelius kam nors kitam.Butu gerai, kad kas turetu rasto chema zodziais,tada butu lengviau,bet niekur nesu maciusi tokios.Man kazkodel taip lengviau kai yra taip pvz:
1eile.3geros,2kartu,uzmetimas....
2eile visos blogos
3eile ir t..t..
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 24, 11:28)
Kad plateja mezginys, ta tai suprantu.Net nezinau kaip paaiskinti ko nesuprantu, nesuprantu ir viskas.Ir nieks nepaaiskins, nes nezino ka aiskint biggrin.gif Teks atsisakyti minties nusimegsti paciai ir moketi pinigelius kam nors kitam.Butu gerai, kad kas turetu rasto chema zodziais,tada butu lengviau,bet niekur nesu maciusi tokios.Man kazkodel taip lengviau kai yra taip pvz:
1eile.3geros,2kartu,uzmetimas....
2eile visos blogos
3eile ir t..t..


Man rodos nesupranti, kada poto pradžia eilės naujos? kai raštas toks ne žodžiu?
Atsakyti
[quote=onute33,2011 03 24, 11:28]
Kad kampuota tai nieko tokio cia del to kad mezginys plateja nes prisideda vis nauju akiu, jeigu suprantat paprastas schemas tai sios tokios pacios tik platejancios
[/quote]
Kad plateja mezginys, ta tai suprantu.Net nezinau kaip paaiskinti ko nesuprantu, nesuprantu ir viskas.Ir nieks nepaaiskins, nes nezino ka aiskint biggrin.gif Teks atsisakyti minties nusimegsti paciai ir moketi pinigelius kam nors kitam.Butu gerai, kad kas turetu rasto chema zodziais,tada butu lengviau,bet niekur nesu maciusi tokios.Man kazkodel taip lengviau kai yra taip pvz:
1eile.3geros,2kartu,uzmetimas....
2eile visos blogos
3eile ir t..t..
[/quote]

atsimenu seniau esu turejus knyga apie serveteles megztas virbalais kazkokia senovine, tai ten zinau zodziais buvo aprasymai, tai buvau nusimezgus keleta serveteliu, tik gaila pavadinimo nepamenu, nei autores

radau kazka panasaus kaip atrode viskas, ko gero cia is tos pacios knygos paimta

http://s54.radikal.r...ba1c64d19cb.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolke: 24 kovo 2011 - 11:28
QUOTE(liolke @ 2011 03 24, 12:22)
atsimenu seniau esu turejus knyga apie serveteles megztas virbalais kazkokia senovine, tai ten zinau zodziais buvo aprasymai, tai buvau nusimezgus keleta serveteliu, tik gaila pavadinimo nepamenu, nei autores

A. Pelakauskienė "STALTIESĖS" 1983

bet ten tik mažos servėtėlės... sijonui tinka mų neradau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 24 kovo 2011 - 11:28
QUOTE(panelė J @ 2011 03 24, 12:13)
[size=1][/size]

Man rodos nesupranti, kada poto pradžia eilės naujos? kai raštas toks ne žodžiu?

na galima ir taip pasakyti.Nesuprantu kur pradzia, kur pabaiga ar dar kazkas...zodziu sunku labai paaiskint.Rastu labai sunku parasyti.Kad butu gyvas zmogus ir akis i aki papasakotu kas ir kaip.Neturiu savo aplinkoj megzeju tik as viena,ir tai pasirodo nevykus.Pyktis ima, negaliu.Bliaut noriu verysad.gif Teks pasiduot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 24, 13:34)
na galima ir taip pasakyti.Nesuprantu kur pradzia, kur pabaiga ar dar kazkas...zodziu sunku labai paaiskint.Rastu labai sunku parasyti.Kad butu gyvas zmogus ir akis i aki papasakotu kas ir kaip.Neturiu savo aplinkoj megzeju tik as viena,ir tai pasirodo nevykus.Pyktis ima, negaliu.Bliaut noriu verysad.gif Teks pasiduot verysad.gif


nu kaip galima pasiduoti nepradėjus? g.gif
pasimk siulu virbalus ir bandyk ksiatyt rasta, nebutina iskart megzti visa ruba, pasibandyk pati rasta, kas kaip, tada suprasi kas nuo ko ir kur prasideda, suprasi kai susidaro pats motyvas.. svarbu pradek. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=irenairsavi,2011 03 23, 22:35]
rytoj isversiu is rusu kalbos ka reiskia kiekvienas simbolis schemoje mirksiukas.gif

Šaunu 4u.gif O dar šauniau būtų kad viską kas yra pirmame išverstumėt... Tada aš imuosi to paskutinio trečio lapo, kuris pagal eiliškumą yra antras...
Vakare ar ryt ryte įdėsiu...
Gal kas galėtų tą vidurinįjį?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 03 24, 13:28)
A. Pelakauskienė "STALTIESĖS" 1983

bet ten tik mažos servėtėlės... sijonui tinka mų neradau ax.gif


bet ten dazniausiai raso megzti 2-2,5 nr virbalais, tai jei imti kokio 4 nr tai gal perpus didesne gautusi
Atsakyti


radau kazka panasaus kaip atrode viskas, ko gero cia is tos pacios knygos paimta

http://s54.radikal.r...ba1c64d19cb.jpg
[/quote]
Kazkas panaus butu gerai.Tik cia nelabai supratu ka reiskia tos raides shemoj,bet sita dalyka galima isiaiskinti.Bent jau lengviau, nei man suprasti rasto schema. g.gif
Atsakyti