Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

KristinuleV-darbas tiesiog puikus thumbup.gif man sis rastas labai patinka, gal ji pritaikysiu savo darbeliui ax.gif
Edijurg-ta raudona suknute mergaite turetu labai dziaugtis smile.gif dailuva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 08 18, 11:21)
thumbup.gif
gal ir schemute galima:)



QUOTE(IRIM @ 2011 08 18, 13:15)
KristinuleV-darbas tiesiog puikus  thumbup.gif man sis rastas labai patinka, gal ji pritaikysiu savo darbeliui  ax.gif


Aciu.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 08 18, 09:16)
tušti langeliai nesimezga, jie nupiešti tik šiaip, kad lengviau matytųsi raštas... O išplatėja raštas, nes kiekvienoj eilėj daugėja akių.

Pradėt reikia nuo mėginuko, pasiskaičiavimui maždaug kiek akių ir kiek eilių reikia.

Toliau mezgamas nuo liemens arba nuo klubų žemyn. Baigus pirma eilė išardoma ir primezgamas viršus.

Nu čia taip trumpai tariant... ax.gif

plačiau nepaaiškinsiu, nes pati pirmą tik sijoną pradėjau megzt blush2.gif

Beje, jeigu niekad nemezgei nei servėtėlės, nei servėtėlinio sijomo - rekommenduoju visgi atidžiai perskaityt bent pirmus 10 temos puslapių mirksiukas.gif o šiaip ir visą temą nepakenktų perskaityt, nes tikrai nemažai yra informacijos 4u.gif Ačiū visoms pasidalinusioms informacija wub.gif


NUOŠIRDUS AČIŪ už patarimus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2011 08 18, 00:33)
As mezgiau tik pirmus lapus, gavosi iki keliu smile.gif

https://picasaweb.go...LzHgYefsYXAqgE#



QUOTE(edijurg @ 2011 08 18, 10:16)
Vakar pabaigiau pirmaja moherinuke savo mazajai. Gavosi gana tanki, sijonas 40cm ilgio, mezgiau nuo 25 iki 127 eiles...

http://i1094.photobu...rg/DSC05438.jpg
http://i1094.photobu...rg/DSC05447.jpg


net nezinau galvojau vestuvine sau sia schema megztis bet labai paprastute ji atrodo.
gryzau i pradzios taska net nezinau, gal kokia grazia servetele kuri nors turit issisaugojus?
Atsakyti
QUOTE(paulina555 @ 2011 08 18, 07:44)
Sveikutes, esu naujoke servetelines sukneles mezgime, kaip tik pradejau megzti siuo rastu smile.gif ir reikia jusu pagalbos. Ka reiskia 46 eilei 4M su rodykle i desine
jei gerai suprantu tai 4 akys perkeltos ant desinio virbalo bet kaip tada daryt su siulu? g.gif
is anskto aciu uz patarimus  smile.gif

Tas 4 akis išmezgat, o po to panaudojat pabaigoje ir kitos eilės pirmoji akis bus už tų keturių akių. Man rodos, jau aptarinėjom tai anksčiau... g.gif
Aš mezgiau nuo 18 berods eilės, ilgis (išskalbus) - 31 cm.

Seniai čia bebuvau, tiek visokių grožybių... wub.gif šaunuolės, mergaitės bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurta: 18 rugpjūčio 2011 - 19:13
QUOTE(KristinuleV @ 2011 08 18, 07:59)
Na va pasirodau ir as su savo pirmuoju "blynu" blush2.gif
user posted image


labai grazi suknute thumbup.gif saunuole thumbup.gif
o cia kokio ji dydzio gavosi? sau mezget, ar vaikui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irenairsavi @ 2011 08 19, 11:35)
labai grazi suknute  thumbup.gif saunuole  thumbup.gif
o cia kokio ji dydzio gavosi? sau mezget, ar vaikui?  ax.gif


Aciu:) Serveteliniai suknelei kaupiausi turbut kokius metus laiko biggrin.gif O numezgiau ja per 5dienas.

Mezgiau dukrytei 1,7m. kazkur 86dydis. smile.gif
Dabar mezguosi sau. kai baigsiu pasirodisiu.
Atsakyti
Stai ir mano darbelis blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 08 18, 20:10)
Tas 4 akis išmezgat, o po to panaudojat pabaigoje ir kitos eilės pirmoji akis bus už tų keturių akių. Man rodos, jau aptarinėjom tai anksčiau...  g.gif
Aš mezgiau nuo 18 berods eilės, ilgis (išskalbus) - 31 cm.

Seniai čia bebuvau, tiek visokių grožybių...  wub.gif šaunuolės, mergaitės  bis.gif


Aciu labai Lurta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Filute @ 2011 08 19, 14:45)
Stai ir mano darbelis blush2.gif

user posted image

user posted image

vau labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti