Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Eledita @ 2011 03 23, 15:30)
Kai baigsit prašom rašyt visoms ir rodytis savo variantąsmile.gif


Butinai pasidalinsiu 4u.gif
cia bus pirmoji mano serveteline suknele, (neskaitant tos, kur mezgiau savo dukrytei kaledoms - galesiu veliau nufotkint) ax.gif
tai dar galiu pridurti, kad pries megzdama planuose mano buvo ilgis iki keliu, ar pora cm zemiau keliu, bet gaunasi tikrai ilga (ypac kai islyginus issitemps) g.gif beje, mezgu su 3.5 nr virbalais
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Jungiuosi prie jusu thumbup.gif
Kaip tik sesers gimimo dienos proga pasizadejau jai numegzti macheriuke tongue.gif
Kas liecia virbalus - renkuosi 2,5 storumo, nes kuo storesni virbalai, tuo suknele gaunasi pliuksnesne ir man jos tokios "tysalynes" (atsiprasau uz savo nuomone) Man patinka smulkus, kruostus mezgimas. Geriau sumezgu daugiau siulu, ilgiau pamezgu bet tada darbas mane dziugina thumbup.gif

Esu primezgusi daug ir visko, bet va servetelini mezgima su virbalais bandau pirma karta doh.gif Turiu ir siulus ir virbalus ir ideja ir noro, bet pasijutau tokia blondine ziuredama i schema doh.gif

QUOTE(irenairsavi @ 2011 03 23, 16:27)
jau liko nedaug, tai galiu pasakyti, kad sitos schemos geros, buvo tik 1 klaidele 31 eilej, jei kas megsit, galesiu parasyt  mirksiukas.gif

Gal gali papasakoti kur yra motyvo pradzia ir kur pabaiga blush2.gif Pasijutau tikrai kvaila, bet nedasyla man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irenairsavi @ 2011 03 23, 15:27)
siuo metu mezgu pagal sita sijona suknele  smile.gif
galiu pasakyti, kad sitoje schemoje daug klaidu  doh.gif labai privargau, kol issiaiskinau  doh.gif be to, cia tik 2 is 3 reikalingu schemu  ax.gif
as vadovaujuosi sitomis:

http://radikal.ru/F/...cfe388.jpg.html
http://radikal.ru/F/...299eace.jpg.htm
http://radikal.ru/F/...3c361a.jpg.html

jau liko nedaug, tai galiu pasakyti, kad sitos schemos geros, buvo tik 1 klaidele 31 eilej, jei kas megsit, galesiu parasyt  mirksiukas.gif


Irenairsavi, kažkodėl neatidaro nuorodų.Gal galit pakartoti.Mane irgi labai vilioja šis modeliukas.
Atsakyti
QUOTE(irenairsavi @ 2011 03 23, 15:27)
siuo metu mezgu pagal sita sijona suknele  smile.gif
galiu pasakyti, kad sitoje schemoje daug klaidu  doh.gif labai privargau, kol issiaiskinau  doh.gif be to, cia tik 2 is 3 reikalingu schemu  ax.gif
as vadovaujuosi sitomis:

http://radikal.ru/F/...cfe388.jpg.html
http://radikal.ru/F/...299eace.jpg.htm
http://radikal.ru/F/...3c361a.jpg.html

jau liko nedaug, tai galiu pasakyti, kad sitos schemos geros, buvo tik 1 klaidele 31 eilej, jei kas megsit, galesiu parasyt  mirksiukas.gif

Aciu, kad pasidalijate turima informacija. Parasykite, kaip reiketu megzti 31 eile ir kur ten klaida. Ant kiek akiu pradejote mezgini ir kelinto numerio virbelais mezgete?
Atsakyti
jungiuosi ir as prie jusu.mezgime nesu naujoke, esu visko nemazai primezgusi, bet servetelines sukneles nesiryztu.isvis nesu mezgusi jokio mezginio pagal tokia schema,todel jos nesuprantu ax.gif .gal as visiska kvaisa, bet nesuprantu kaip tokia sche skaityti g.gif .kai mezgi megztuka, tai viskas lyg ir aisku-schema kvadratine,o cia ji kazkokia "kampuota" unsure.gif , nu niekaip nedasunta verysad.gif .gal visai nusisnekejau,bet ar galite padeti kas? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 23 kovo 2011 - 16:07
Tai gal tada ir pradėkit visos kartu tą suknelę megzti smile.gif
Pirmiausia gražiai paprašykit Irenairsavi išsamių konsultacijų nuo pat mezgimo pradžios ( kokiais siūlais, kokiu tankumu mezgė, kokias schemas kada naudojo ir ką ženklai schemose reiškia ir t.t.) ir pirmyn pasitardamos, pasidalindamos info ir patirtimi su visomis kurios bendrauja šioje temoje ir kurios tik ją skaito ir skaitys...
O kadangi Panelė J mane optimizmu užkretė tai ir aš pasvajosiu smile.gif Gal vėliau arba kad ir dabar susiburs kita grupelė ir ims pagal kitą schemutę pasitardamos savo svajonių suknelę megzti. Juk ne visoms ši suknelė tinka, o gal yra per sudėtinga ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 23 kovo 2011 - 16:40
o as vis laukiu gal kokia super mezgejele ims ir su fotografijom prades suknele narpliot butent tokiom zaliom kaip as biggrin.gif
Atsakyti
Na zinokit man jau atejo nusvitimas lotuliukas.gif Ikirtau as tas chemutes, tik va turiu nauja beda - nesuskaiciuoju kiek akiu deti doh.gif Jei mezgu smulkiais virbalais tai man tas metrazas gaunasi labai trumpas ir pagal cm reikia labai daug akiu. Kai issiskaiciuoju pagal schema nuo kurios eilutes pradeti tai ten gaunasi vos ne ties viduriu doh.gif ir visas grozis nusikerpa.

Vituteee gal galetumete patarti? Gal man papildoma segmenta ideti? nebezinau kaip pradeti doh.gif
Atsakyti
Merginos- dėl Merino de Luxe siūlų dar nieko negaliu pasakyti- nes suknelės dar nebuvau apsivilkus- laukiu kol pasiūs pasuknelę.
Atsakyti
QUOTE(planuotuke @ 2011 03 23, 16:02)
Sveikutes  4u.gif  Jungiuosi prie jusu  thumbup.gif 
Kaip tik sesers gimimo dienos proga pasizadejau jai numegzti macheriuke tongue.gif
Kas liecia virbalus - renkuosi 2,5 storumo, nes kuo storesni virbalai, tuo suknele gaunasi pliuksnesne ir man jos tokios "tysalynes" (atsiprasau uz savo nuomone) Man patinka smulkus, kruostus mezgimas. Geriau sumezgu daugiau siulu, ilgiau pamezgu bet tada darbas mane dziugina  thumbup.gif

Esu primezgusi daug ir visko, bet va servetelini mezgima su virbalais bandau pirma karta  doh.gif  Turiu ir siulus ir virbalus ir ideja ir noro, bet pasijutau tokia blondine ziuredama i schema  doh.gif
Gal gali papasakoti kur yra motyvo pradzia ir kur pabaiga  blush2.gif  Pasijutau tikrai kvaila, bet nedasyla man  verysad.gif

As kai ziuriu i tokias schemas irgi atrodo tankus miskas, bet tik reikia prisesti pradeti ir viskas pradeda aisketi ir nera taip sunku. Neseniai mezgiau skara ten 3 ar 4 schemos atrodo nesusigaudysiu, bet truputi man paaiskino pacia pradzia nes rusu nesuprantu o toliau kuo puikiausiai, antra nusimezgiau ziuredama i pirma skara mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(onute33 @ 2011 03 23, 17:06)
jungiuosi ir as prie jusu.mezgime nesu naujoke, esu visko nemazai primezgusi, bet servetelines sukneles nesiryztu.isvis nesu mezgusi jokio mezginio pagal tokia schema,todel jos nesuprantu ax.gif .gal as visiska kvaisa, bet nesuprantu kaip tokia sche skaityti g.gif .kai mezgi megztuka, tai viskas lyg ir aisku-schema kvadratine,o cia ji kazkokia "kampuota" unsure.gif , nu niekaip nedasunta verysad.gif .gal visai nusisnekejau,bet ar galite padeti kas? blush2.gif

Kad kampuota tai nieko tokio cia del to kad mezginys plateja nes prisideda vis nauju akiu, jeigu suprantat paprastas schemas tai sios tokios pacios tik platejancios
Atsakyti
sveikos smile.gif
ziuriu karsta cia biggrin.gif
jei nuorodos neatsidaro, tai dedu foto cia (nors man neatidaro tik antos, kur aprasymas)

user posted image
user posted image
user posted image

megzti pradejau su virbalais nr 2.5 (nes virsu ketinu megzti su 2.5 nr), bet ipusejus pirma schema perejau prie 3.5 nr, uzsidejau 132 akis, t.y. 12 motyvu, nors is pradziu kai pradejau megzti atrode, kad bus per mazai akiu, dabar suprantu, kad drasiai galejau 2 motyvais maziau daryt doh.gif nu bet tiek numezgus ardyti nebenoriu schmoll.gif , ir taip 4 kartus permezginejau lotuliukas.gif tiesa, labai labai labai ji bus kliosine, nu bet tikiuosi, bus grazu smile.gif

klaida yra 31 eiles pacioj pradzioj - pagal schema rodo, kad reikia ismegzti viena gera aki ir dvi sumegzti, bet kitoje eileje gaunasi kazkoks bardakas, nebeatitinka niekas pagal schema, ilgai kankinausi, kol pas ruses "osinkoj" radau vienos merginos isaiskinima - reikia tiesiog pradzioje sumegzti 3 akis kartu ir tada viskas gaunasi gerai thumbup.gif

beje, tikrai verta ziureti ne tik schema, bet ir pasiskaityti aprasyma (ten kur rusiskai parasyta), ypac tose eilese, kur pazymetos su zvaigzdutem

planuotuke - motyvo pradzia schemoje nr 1, apacioje (eiles sone parasytas eiles nr), vienam motyvui reikia 11 akiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irenairsavi: 23 kovo 2011 - 21:33
QUOTE(irenairsavi @ 2011 03 23, 21:31)
sveikos  smile.gif
ziuriu karsta cia  biggrin.gif
jei nuorodos neatsidaro, tai dedu foto cia (nors man neatidaro tik antos, kur aprasymas)


kaip pavydziu mokancioms rusu,nes man tas pats ar rusu ar japonu ziureti,vistien nei bum bum doh.gif
Atsakyti