Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Man tai jau visai nervai nelaiko, as nezinau net nuo kurio galo pradet megzt suknele, o taip norisi... nesuprantu, kodel duotas rastas keturkampyje, pavyzdziui, iir daug laisvu langeliu... nu paaiskinkit man ... ax.gif Kaip, pvz, nuo 8 akeliu jis isdideja???
Atsakyti
gal kuri jau numezget suknute pagal sia schema user posted image
labai noretusi pamatyti foto kaip gavosi nes noriu vestuvem tokia megztis tik nezinau kaip atrodo nunarpliotas sijonas
Atsakyti
QUOTE(mamka-Blonde @ 2011 08 17, 19:30)
Man tai jau visai nervai nelaiko, as nezinau net nuo kurio galo pradet megzt suknele, o taip norisi... nesuprantu, kodel duotas rastas keturkampyje, pavyzdziui, iir daug laisvu langeliu... nu paaiskinkit man ... ax.gif  Kaip, pvz, nuo 8 akeliu jis isdideja???


Niu, paskaitinėk temą nuo pradžių. tikrai viskas buvo aptarta n kartų.

QUOTE(Januse @ 2011 08 17, 22:21)
gal kuri jau numezget suknute pagal sia schema
labai noretusi pamatyti foto kaip gavosi nes noriu vestuvem tokia megztis tik nezinau kaip atrodo nunarpliotas sijonas


Aš tai schemą norėč gauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 08 17, 22:48)
Aš tai schemą norėč gauti  ax.gif


https://picasaweb.go...285810827647426

Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 17, 20:21)
gal kuri jau numezget suknute pagal sia schema user posted image
labai noretusi pamatyti foto kaip gavosi nes noriu vestuvem tokia megztis tik nezinau kaip atrodo nunarpliotas sijonas


As mezgiau tik pirmus lapus, gavosi iki keliu smile.gif

https://picasaweb.go...LzHgYefsYXAqgE#
Atsakyti
Na va pasirodau ir as su savo pirmuoju "blynu" blush2.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

Sveikutes, esu naujoke servetelines sukneles mezgime, kaip tik pradejau megzti siuo rastu smile.gif ir reikia jusu pagalbos. Ka reiskia 46 eilei 4M su rodykle i desine
jei gerai suprantu tai 4 akys perkeltos ant desinio virbalo bet kaip tada daryt su siulu? g.gif
is anskto aciu uz patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paulina555 @ 2011 08 18, 08:44)
Sveikutes, esu naujoke servetelines sukneles mezgime, kaip tik pradejau megzti siuo rastu smile.gif ir reikia jusu pagalbos. Ka reiskia 46 eilei 4M su rodykle i desine
jei gerai suprantu tai 4 akys perkeltos ant desinio virbalo bet kaip tada daryt su siulu? g.gif
is anskto aciu uz patarimus  smile.gif


As tai paprasciausiai ismezgu tas akis ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinuleV: 18 rugpjūčio 2011 - 07:48
QUOTE(KristinuleV @ 2011 08 18, 08:47)
As tai paprasciausiai ismezgu tas akis ir viskas smile.gif


aciu KristinuleV smile.gif
bet tada rastas issikraipo g.gif
ir dar galvoju ar nebus trumpa, kadangi mezgu 3,5 nr.virbalais ir pradejau nuo 29 eiles, bet kliosa nuo uzpakalio darau
kiek klausimu visokiu bemezgant iskilo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamka-Blonde @ 2011 08 17, 19:30)
nesuprantu, kodel duotas rastas keturkampyje, pavyzdziui, iir daug laisvu langeliu... nu paaiskinkit man ... ax.gif  Kaip, pvz, nuo 8 akeliu jis isdideja???

tušti langeliai nesimezga, jie nupiešti tik šiaip, kad lengviau matytųsi raštas... O išplatėja raštas, nes kiekvienoj eilėj daugėja akių.

Pradėt reikia nuo mėginuko, pasiskaičiavimui maždaug kiek akių ir kiek eilių reikia.

Toliau mezgamas nuo liemens arba nuo klubų žemyn. Baigus pirma eilė išardoma ir primezgamas viršus.

Nu čia taip trumpai tariant... ax.gif

plačiau nepaaiškinsiu, nes pati pirmą tik sijoną pradėjau megzt blush2.gif

Beje, jeigu niekad nemezgei nei servėtėlės, nei servėtėlinio sijomo - rekommenduoju visgi atidžiai perskaityt bent pirmus 10 temos puslapių mirksiukas.gif o šiaip ir visą temą nepakenktų perskaityt, nes tikrai nemažai yra informacijos 4u.gif Ačiū visoms pasidalinusioms informacija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 08 17, 20:21)
gal kuri jau numezget suknute pagal sia schema
labai noretusi pamatyti foto kaip gavosi nes noriu vestuvem tokia megztis tik nezinau kaip atrodo nunarpliotas sijonas


Vakar pabaigiau pirmaja moherinuke savo mazajai. Gavosi gana tanki, sijonas 40cm ilgio, mezgiau nuo 25 iki 127 eiles...

http://i1094.photobu...rg/DSC05438.jpg
http://i1094.photobu...rg/DSC05447.jpg
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2011 08 18, 07:59)
Na va pasirodau ir as su savo pirmuoju "blynu" blush2.gif


thumbup.gif
gal ir schemute galima:)
Atsakyti