Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Sveiki,
gal kas galit pagelbet su zenklinimu ax.gif
ka reiskia <, rodykle i virsu ir i apacia.

user posted image

user posted image

ar gerai supratau,kad U - uzmetimas, I- geroji akis, V su skaiciuku yra kiek akiu sumegzti.
Atsakyti
Sveikos
susigundžiau ir aš pabandyti, bet nutariau pirma ant dukrytės o kai jau pagausiu kas kaip tada ir save pasipuosiu.
Pasirinkau pradžiai šį Lusasitos puikiai išaiškinta nesudėtinga suknytę, mes mano dukriukas 1,6 m. amžiaus tai galvojau kaip tik
user posted image

bet vat susiduriau su problema. Numegzti viską pavyko, bet sijoninė dalis gavosi per trumpa tik 17cm o reiktu bent 25cm. Gal galėtu kas padėti, patarkit ar įmanoma dajungti kokį raštelį, kaip pailginti sijonuką. Būsiu labai dėkinga, o tai nebežinau ką daryt.
Va kaip atrodo mano numegzta
user posted image

Atsakyti
QUOTE(vilmali @ 2011 08 08, 14:28)

bet vat susiduriau su problema. Numegzti viską pavyko, bet sijoninė dalis gavosi per trumpa tik 17cm o reiktu bent 25cm. Gal galėtu kas padėti, patarkit ar įmanoma dajungti kokį raštelį,  kaip pailginti sijonuką. Būsiu labai dėkinga, o tai nebežinau ką daryt.
Va kaip atrodo mano numegzta



Man numezgus sijonuką irgi buvo per trumpas, išskalbiau ir patįso šiek tiek (kelis cm). Nežinau, pirmą sykį mezgiau, bet, mano supratimu, pagal akių skaičių galima ir to paties rašto pridėt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmali @ 2011 08 08, 14:28)
Pasirinkau pradžiai šį Lusasitos puikiai išaiškinta nesudėtinga suknytę, mes mano dukriukas 1,6 m. amžiaus tai galvojau kaip tik, bet vat susiduriau su problema. Numegzti viską pavyko, bet sijoninė dalis gavosi per trumpa tik 17cm o reiktu bent 25cm. Gal galėtu kas padėti, patarkit ar įmanoma dajungti kokį raštelį,  kaip pailginti sijonuką. Būsiu labai dėkinga, o tai nebežinau ką daryt.


aš spėju, kad pas Lusasitą kas antra eilė yra tik gerom akim, o pas tave ne, todėl ir gavosi trumpas. Raštą šiaip visada galima prikurti, bet tam trupučio nuojautos reikia, kad mezginio platėjimas išliktų panašus. Aš bandyčiau pakartoti tuos rombukus, kurie yra kraštelyje
Atsakyti
QUOTE(vilmali @ 2011 08 08, 15:28)
bet vat susiduriau su problema. Numegzti viską pavyko, bet sijoninė dalis gavosi per trumpa tik 17cm o reiktu bent 25cm. Gal galėtu kas padėti, patarkit ar įmanoma dajungti kokį raštelį,  kaip pailginti sijonuką. Būsiu labai dėkinga, o tai nebežinau ką daryt.
Va kaip atrodo mano numegzta
user posted image

galima megzti dar rombukus, o paskui paprasciausia kiaurarsti. Virsuj galima lapelius padaryti...
Papildyta:
buvo galima imti storesnius virbalus, - pas jus tankokas mezginys gavosi, todel manau, kad iskalbus maximum 1-2cm pasitemps

Man tos suknutes tik iki puses sijono pagal schemamezgasi, o paskui jau matau koks ilgis gaunasi ir varau pagal rasta kaip i galva sauna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 08 rugpjūčio 2011 - 15:31
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2011 08 08, 16:07)
aš spėju, kad pas Lusasitą kas antra eilė yra tik gerom akim, o pas tave ne, todėl ir gavosi trumpas. Raštą šiaip visada galima prikurti, bet tam trupučio nuojautos reikia, kad mezginio platėjimas išliktų panašus. Aš bandyčiau pakartoti tuos rombukus, kurie yra kraštelyje



Neisizeisk, bet nusikalbejai cia normaliai biggrin.gif bent pasijuokiau lotuliukas.gif
Atsakyti
nu matau , kad mezginys tankus . as sijonukus mezgu priverztai, bet 5 mm virbalais. Dar nemoku ilgint sijono zemyn, kad gautusi suderinti serveteliniai rastukai, tai sijona "ilginu" megzdama aukstyn , palaipsniui siaurindama .
isties si servetele turi mazai eiliu ir ilgio labai truksta drinks_cheers.gif user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 08 rugpjūčio 2011 - 16:46
QUOTE(*Kristinute* @ 2011 08 08, 08:16)
Sveiki,
gal kas galit pagelbet su zenklinimu  ax.gif
ka reiskia <, rodykle i virsu ir i apacia.

user posted image

user posted image

ar gerai supratau,kad U - uzmetimas, I- geroji akis, V su skaiciuku yra kiek akiu sumegzti.



Labukas,

cia galite pasiziureti, yra informacija apie zenklinima, netgi parodyta kaip tai ismegzti smile.gif


https://picasaweb.go....com/severo.eli … asDeTrico#
Atsakyti
Labukas,

pataisau linka,cia galite pasiziureti, yra informacija apie zenklinima, netgi parodyta kaip tai ismegzti smile.gif

https://picasaweb.go...ToalhasDeTrico#
Atsakyti
labai tikiuosi kad vilutee nesupyks jei kaip pavyzdi idesiu jos darbeli blush2.gif

gal kas turi sita schema? buciau labai labai dekinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiu merginos už pasiūlymjus, bandysiu megzti i virsu o jei dar truks tada dakurinėsiu apačia bet manau kad tai nėra lengva išlaikyti tą platėjimą.
Darkart dėkui už idėjas
Atsakyti
sveiki,

QUOTE(Laima S. @ 2011 08 08, 20:15)
Labukas,

pataisau linka,cia galite pasiziureti, yra informacija apie zenklinima, netgi parodyta kaip tai ismegzti smile.gif

https://picasaweb.go...ToalhasDeTrico#


dekui uz nuoroda,bet deja nelabai radau doh.gif bet vaikai sumigo pietu kartu,tai perejau nemazai temu, tai radau paaiskinimus ax.gif
bet gal galit paaiskinti < - 1 kryzmine g.a..ka reiskia ta kryzmine akis. bandziau ieskot,bet...
Atsakyti