Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Labukas 4u.gif

Merginos reikia pagalbos nesuprantu pastrigau blush2.gif 1Mw kaip elgtis ?

ačiū išanksto ax.gif
Atsakyti
Vieną akį išmegzt gerai, arba nedamegzt, nebeprisimenu, kas yra kas blush2.gif , ir pradėti naują ratą. Pagal raštą turi būti aišku
Atsakyti
baigiu sukneles sijonine dali mezgu sita servetka
user posted image
iskylo toks klausimas ar kai ismezgu 200 eile rasto tada sekanti jau uzbaigimas ar dar keles eiles lygiu rastu megzti ir tada uzbaigti g.gif
user posted image
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
As megsciau 1 eile gerosiomis akimis, kad 'pasimatytu' rastas ir tada uzbaigciau, bet tikrai nemegsciau keliu eiliu gerosiomis- tada kazkokia nesamone gautusi. Aisku profesionales gal kitaip pasakys.
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 08 01, 19:53)
as eilutes pradzia pasizymiu siulu. jei yra rodykle 8M, tai 8 akis as  ismezgu gerosiomis tada pasizymiu eilutes pradzia siulu, ir nuo ten mezgu rasta .kita eilutejau bus nuo siulo, ojei dar rodykle bus,tada dar stumsis siulas toliau  4u.gif


Ačiū, bandysiu žiūrėt kas gaunasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 07 28, 17:51)
numezgus puse sijono iškilo techninis klausimas biggrin.gif kaip sujungus siūlų galus slepiat?  g.gif

user posted image
Atsakyti
Smilga, ačiū 4u.gif esu tikra kad ne tik man, bet ir kitom merginom tai padės mezgant
Atsakyti
Lusasita,labai gražios suknelės thumbup.gif Gal shemą galima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga3: 03 rugpjūčio 2011 - 11:02
As irgi jungiuosi prie Jusu. Serveteline dali jau numezgiau. Platokas man tas sijonas gavosi, abai klostuotas ir ilgokas. Norejau iki keliu, apsiskaiciavau ir isejo kiek ilgesnis. Dabar galvoju kaip virsu megzti. Noreciau staciu kakliuku ir reglano rankovemis. gal patarimu turite? ir kaip mezgate liemens dali- ratu kaip ir sijona ar sonus susiuvate?
Atsakyti
aš iki pažasčių - ratu mezgu. nėra siūlių - gražiau, patogiau. be to, jei aptempta suknutė - siūlės gali negražiai temptis, vingiuotis ir t.t.
Atsakyti
Aciu Rasc uz atsakyma. Dar sakykite kelinto nr virbalais mezgate virsu? 3nr nebus per laisvi? Ir gal kuri patartumete, kaip graziai numegzti statu kakliuka?
Atsakyti
Viršaus mezgimą geriau rinktis pamezgus geruoju siūlu pavyzduką tiek vienu, tiek kitu virbalu - ir bus aišku, koks tankumas jums patinka, nes manau čia jau skonio reikalas, plius nevienodai mes tas akis laisvas padarom mirksiukas.gif yra dar galimybė viršui imti du siūlus, bet tada gaunasi storesnis, mezginys, spalva ryškesnė, mažiau prasišviečia.
Dėl kakliuko, jei niekas nieko protingo nepatars, pabandykite paieškoti mezgimo schemų su tokiais kakliukais ir prisitaikykite šiam mezginiui 4u.gif
Atsakyti