Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Niu va, ir mano suknelė dovana mamai.
user posted image

Iš karto dedu ir servetėlę https://picasaweb.go...750150122062642
Pradėjau nuo 21 eilės, virbalai Nr 4 sijonui. Ilgis gavosi sijono apie 55 cm. Siūlai BBB KID ROYAL, 70 kid moheris, 30 poliamidas. Visai nepatįso, niu gal 2 cm. Po skalbimo labai sušvelnėjo. Vienžo, apsipatenkinus aš tais siūlais, ir dar visai nebrangūs.
Atsakyti
numezgus puse sijono iškilo techninis klausimas biggrin.gif kaip sujungus siūlų galus slepiat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 07 28, 15:26)
Niu va, ir mano suknelė dovana mamai.


Iš karto dedu ir servetėlę https://picasaweb.go...750150122062642



Noriu paprašyti, kad šiek tiek paaiškintumėt ženklus. Tušti langeliai - tai ir yra tuščia, nemezgami. Ką reiškia toks kablys (pvz. 11 eilėje pati pirma akis). Ir ką reiškia vietomis prie eilučių numerių 1 M.Z. ir 1 M.V? Ačiū iš anksto.

Ir dar klausimas. Kiek siūlų suėjo sijonui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 28 liepos 2011 - 21:33
Tas kablys - trys sumegztos akys. Tuščias langelis nieko nereiškia. Yra dar vienas mandras ženklas ten. Kol aš jį išsiaiškinau doh.gif 49 eilutėj paskutinis. Vieną akį nukeliam, kitas dvi išmezgam ir pertraukiam per tą nukeltą. Iš trijų akių turi likti dvi. 1 Mz ir 1 Mv yra , kad raštą pradėti vieną akį išmezgus arba vienos nedamezgus. Neatsimenu, kas yra kas blush2.gif Paskui pagal raštą jau matosi, ką reikia daryti. Kiek sijonui suėjo siūlų negaliu pasakyti, nes pradėjau nuo viršaus. Visai suknelei 6 su trupučiu. Galus slepiu taip: paprastai surišu siūlus palikdama ilgesnius galus, pasuku tarp pirštų ir sumezgu tokį dvigubą siūlą. Ir nieko visai nesimato, o ypač sijone, juk jis visas susibanguoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 28 liepos 2011 - 22:52
Naiste - kaip skoninga!!! Ir spalva ir pats sukneles ispildymas. Viskas idealu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 28 liepos 2011 - 22:53
QUOTE(naiste777 @ 2011 07 28, 22:51)
Tas kablys - trys sumegztos akys. Tuščias langelis nieko nereiškia. Yra dar vienas mandras ženklas ten. Kol aš jį išsiaiškinau  doh.gif 49 eilutėj paskutinis. Vieną akį nukeliam, kitas dvi išmezgam ir pertraukiam per tą nukeltą. Iš trijų akių turi likti dvi. 1 Mz ir 1 Mv yra , kad raštą pradėti vieną akį išmezgus arba vienos nedamezgus. Neatsimenu, kas yra kas  blush2.gif Paskui pagal raštą jau matosi, ką reikia daryti. Kiek sijonui suėjo siūlų negaliu pasakyti, nes pradėjau nuo viršaus. Visai suknelei 6 su trupučiu. Galus slepiu taip: paprastai surišu siūlus palikdama ilgesnius galus, pasuku tarp pirštų ir sumezgu tokį dvigubą siūlą. Ir nieko visai nesimato, o ypač sijone, juk jis visas susibanguoja.



Ačiū ačiū ačiū 4u.gif
Atsakyti
merginos, o kiek siulu mazdaug sueina suknytei ant 128cm????
Atsakyti
naiste777 ačiū ačiū ačiūūūū 4u.gif bandysiu ir aš taip. pas mane nelabai susibanguos... dariau iš mažai motyvų, kad jie kiauraraščiu gultų ir matytųsi biggrin.gif
Atsakyti
Suknytės krikštynoms dukrytei ir mamytei

user posted image

user posted image

Atsakyti
Lusasita, kaip grazu ir kartu trapu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
gal galit kuri pagelbėt su schema ax.gif
rodyklė į dešinę pvz. 8M. t.y. pradžioje nuo kairio virbalo perkeliam ant dešinio neišmegzas 8 akis blink.gif , toliau mezgam pagal aprašymą. Tai tas perkėlimas gaunasi kiekvieno raporto pradžioje, ar tik naujo virbalo pradžioje ar iš viso jį darome tik eilės pradžioje ir akis perkeliame ne ant naujo virbalo, o ant ankstesnio megzto ? Jeigu 8 akis reikia palilkti neišmegztas ir už jų tempiasi siūlas blink.gif Kažko labai susivėliau su tuo perstūmimu, nors visa kita atrodo ir aišku...
Iš anksto dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RomenaL @ 2011 08 01, 18:44)
gal galit kuri pagelbėt su schema  ax.gif
rodyklė į dešinę pvz. 8M. t.y. pradžioje nuo kairio virbalo perkeliam ant dešinio neišmegzas 8 akis  blink.gif , toliau mezgam pagal aprašymą. Tai tas perkėlimas gaunasi kiekvieno raporto pradžioje, ar tik naujo virbalo pradžioje ar iš viso jį darome tik eilės pradžioje ir akis perkeliame ne ant naujo virbalo, o ant ankstesnio megzto ? Jeigu 8 akis reikia palilkti neišmegztas ir už jų tempiasi siūlas  blink.gif  Kažko labai susivėliau su tuo perstūmimu, nors visa kita atrodo ir aišku...
Iš anksto dėkinga už atsakymą  4u.gif



as eilutes pradzia pasizymiu siulu. jei yra rodykle 8M, tai 8 akis as ismezgu gerosiomis tada pasizymiu eilutes pradzia siulu, ir nuo ten mezgu rasta .kita eilutejau bus nuo siulo, ojei dar rodykle bus,tada dar stumsis siulas toliau 4u.gif
Atsakyti