Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

oh, o aš tikėjaus kad nugrybavau biggrin.gif lengviau būtų ant širdies - išardai, ir mezgi atidžiau kiek įmanoma biggrin.gif aš bandau lygintis, kažką pati ant lapo pasižymiu, bet ale man rodos, kad vienoj vietoj trūko akių, kitoj jau perdaug buvo , kažkur dar ir raštas buvo nuvažiavęs... verysad.gif
Atsakyti
beje, su kuria schema lyginote ir kaip gavosi? arba gal pasižymėjote ką taisėte? būčiau labai dėkinga už tokią info, nes bandau megzti tą sukniuką savo vestuvėms, tai nesinori savo svajonės sudirbti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 07 24, 20:54)
Na va, aš ir galvojau, kad bus man sad.gif Patarkit, kaip pasirinkti servetėlę, kuri tiktų suaugusiam? Mano ūgis 164 cm, noriu, kad būtų iki kelių? Kaip pasirinkti schemą? Ačiū  4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ta pati problema, šią temą jau baigiu išmokt mintinai, bet niekaip neįkertu man su nemanikeniškais gabaritais liemuo 90 , klubai 114 , ūgis 174, noriu ilgį apie 60-65 cm
kiek akių užsidėti ?
Ir kokią servetėlę pasiimti, kad nereikėtų prikurinėt rašto, ne aukštasisi pilotažas doh.gif blush2.gif

Visada akyse stovėjo kur Son schemutę imetė, bet bijau, kad nebūtų trumpa verysad.gif kaip sunku kol pradedi doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 25 liepos 2011 - 14:06
QUOTE(Vaima @ 2011 07 25, 14:02)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif ta pati problema, šią temą jau baigiu išmokt mintinai, bet niekaip neįkertu man su nemanikeniškais gabaritais liemuo 90 , klubai 114  , ūgis  174, noriu ilgį apie 60-65 cm
kiek akių užsidėti ?
Ir kokią servetėlę pasiimti, kad nereikėtų prikurinėt rašto, ne aukštasisi pilotažas  doh.gif  blush2.gif

Visada akyse stovėjo kur Son schemutę imetė, bet bijau, kad nebūtų trumpa  verysad.gif kaip sunku kol pradedi  doh.gif



Man aukšto pilotažo irgi dar trūksta, bet pasakysiu, kaip dariau aš (prisiskaičius šioje temoje) ax.gif pamezgiau iš tų siūlų ir tais virbalais, su kuriais ruošiausi megzti suknelę, pavyzduką, jį išmatavus apsiskaičiavau, kiek reikėtų akių mano mezginukui ir psio smile.gif nes bet kokiu atveju labai viskas priklauso nuo pasirinktų siūlų, virbalų storio, mezgimo būdo. Bet, mano supratimu, šitu raštu ilgas (suaugusiam) sijonas kaži ar išeis. Nors gal klystu. g.gif Labiau patyrę merginos gal atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 07 11, 10:58)
Sirvita, raštelis štai šitas lievas lievas

user posted image
aš irgi svajojau svajojau, seilė vis tekėdavo bežiūrint  ax.gif , galiausiai apsiskaičiau ir pradėjau megzti  bigsmile.gif mezgu dukterėčiai krikšto suknytę, pradėjau iš anksto, tai dabar per daug nesiskubinu smile.gif

Sveiki,nutariau ir as pabandyt nusimegsti mocherinuke. Tiksliau dukrai. Labai noreciau sita rasteli. Bet nelabai suprantu reiksmiu. Gal galetumete issifruoti? mezgime as naujoke(nerime specializuojuos biggrin.gif ),tai nei vieno zenklo nepazistu. Tik tuos trikampiukus.bent maniau,kad pazistu(sumegzti i viena ar kita puse).O tai kaip tada 14 eilej? jei tik sumezginet po dvi,tai gi susitrauks sijonas g.gif Paaiskinkit,prasau,man tundrai. Ar bent nurodykit,kur zenklu paaiskinimai randasi
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 07 25, 13:17)
beje, su kuria schema lyginote ir kaip gavosi? arba gal pasižymėjote ką taisėte? būčiau labai dėkinga už tokią info, nes bandau megzti tą sukniuką savo vestuvėms, tai nesinori savo svajonės sudirbti  ax.gif

sios temos 4 pslp tikslesne sijono schema ideta. Savo mazei mezgiau pagal ja suknele.
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2011 07 25, 19:29)
sios temos 4 pslp tikslesne sijono schema ideta. Savo mazei mezgiau pagal ja suknele.

vel prisiskaiciau ir pasimeciau, padekit imeski bet kokia schema su zenklu paaiskinimuir imu ir mezgu 000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 07 25, 14:17)
beje, su kuria schema lyginote ir kaip gavosi? arba gal pasižymėjote ką taisėte? būčiau labai dėkinga už tokią info, nes bandau megzti tą sukniuką savo vestuvėms, tai nesinori savo svajonės sudirbti  ax.gif

Pabandykit šitą, ji ryškesnė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 07 26, 08:47)
Pabandykit šitą, ji ryškesnė
user posted image

ačiū 4u.gif
Atsakyti
blush2.gif nu jaučiu visai durnas klausimas

Iš kurios pusės schemoj skaityt raštą ? Pirma mezgiau buvo aprašymas kaip kas ir kada, dabar bandysiu pagal schemute ir susimakalavau blush2.gif , noriu pirma susirašyt žodiškai raštą doh.gif
Atsakyti
Iš dešinės į kairę, t.y. nuo skaičiuko žyminčio eilę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 07 26, 17:08)
Iš dešinės į kairę, t.y. nuo skaičiuko žyminčio eilę  drinks_cheers.gif


Ačiū 4u.gif , kap mezgam taip ir raštą skaitom doh.gif

Nu bandau rašytis šį raštą

user posted image

ir pradėsiu blush2.gif

LaPerla buvo rašius, kad darė 12 motyvų nuo 15 eilės ten po 17 akių tai viso 204 akys g.gif ar neperdaug ? liemuo 90 klubai 114 blush2.gif
Atsakyti