Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(IRIM @ 2011 07 23, 12:19)
Linaule, kaip fainai, ir spalva -nestandartas. O cia is mocheros? Nes rastas toks labai ryskus  bigsmile.gif

medvilnes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 07, 16:57)
Pabandau pasitikslint schemą:
user posted image





Sakykit, o pagal šią schemą tik vaikiškas sijonas gaunasi ar ir suaugusiai tinka? smile.gif
Atsakyti
o kur zenklu paaiskinimas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 07 24, 09:25)
Sakykit, o pagal šią schemą tik vaikiškas sijonas gaunasi ar ir suaugusiai tinka? smile.gif


Aš mezgiau nuo 18 eilės, išskalbus gavosi 32 cm. Bet juk galima prikombinuot mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, noriu as tos sukneles, bet va perskaiciau visa tema ir susipainiojau, del schemu. noriu sau, padekit su schema, kuri nebutu vaikiskam ilgiui. vi
vienu zodziu, gelbekit idekit svhema su trumpu aprasymu, nes pasimeciau doh.gif doh.gif doh.gifuser posted image ar sita mergaitei,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo son: 24 liepos 2011 - 17:01
QUOTE(son @ 2011 07 24, 16:59)
sveikos, noriu as tos sukneles, bet va perskaiciau visa tema ir susipainiojau, del schemu. noriu sau, padekit su schema, kuri nebutu vaikiskam ilgiui. vi
vienu zodziu, gelbekit idekit svhema su trumpu aprasymu, nes pasimeciau doh.gif  doh.gif  doh.gif ar sita mergaitei,



Na va, aš ir galvojau, kad bus man sad.gif Patarkit, kaip pasirinkti servetėlę, kuri tiktų suaugusiam? Mano ūgis 164 cm, noriu, kad būtų iki kelių? Kaip pasirinkti schemą? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 07 24, 21:54)
Na va, aš ir galvojau, kad bus man sad.gif Patarkit, kaip pasirinkti servetėlę, kuri tiktų suaugusiam? Mano ūgis 164 cm, noriu, kad būtų iki kelių? Kaip pasirinkti schemą? Ačiū  4u.gif

tai as ne viena
o kaip sitas sijonas, ar sunku user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo son: 24 liepos 2011 - 20:29
QUOTE(son @ 2011 07 24, 21:17)
tai as ne viena
o kaip sitas sijonas, ar sunku


šitas sijonas labai ilga gaunasi, tikrai ne iki kelių ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 24 liepos 2011 - 20:46
Tai va, schemos pasirinkimas man irgi didelis galvos skausmas. Koks sijono ilgis gausis priklauso ir nuo siūlų, kiek patįs, nuo virbalų storio ir nuo pačio mezgimo. Paskutiniu metu mezgiau dukrai suknelę lininę 3 Nr virbalais. Schemoj buvo 115 eilių, pradėjau nuo 25 eilės. Numezgus ir išlyginus buvo 45 cm. Bet po skalbimo patįso min 10 cm. Paskui pagal tą pačią schemą mezgiau iš Maxi irgi 3 Nr virbalais, tai gavosi irgi 45 cm. Dabar mezgu mamai mocherinę 4 Nr virbalais. Schemoj 125 eilės, pradėjau nuo 21 eilės. Reikia apie 60 cm. Žiūrėsim, kas gausis, jau pabaiga ne toli tongue.gif
Atsakyti
aš mezgu pagal beveik to pačio lapuoto sijono schemą moherinukę, tikriau - tik ką ir tepradėjau lotuliukas.gif bet klaidelių randu doh.gif ir tada ardau ir mąstau kaip taisyti...
Atsakyti
o gal kas jau mezgate pagal čia pateikiamą schemą? o gal tik aš kažką nugrybavau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 07 25, 01:53)
o gal kas jau mezgate pagal čia pateikiamą schemą? o gal tik aš kažką nugrybavau... doh.gif

Nus ne tik tu viena nugrybavai. Čia yra klaidelių. Kai aš mezgiau, tai lyginau su originalu. Tik jis labai prastos kokybės. O kai atsipausdini, tai išvis neįžlibini doh.gif Ir tik dalį numezgus radau truputuką geresnės kokybės schemą. Taiup sakant, mezgiau pagal dvi schemas, t.y. lygindama vieną su kita ax.gif
Atsakyti