Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 22, 14:21)
Suknele megzta nuo apacios i virsu.
user posted image

o gal galima schema sios sukneles?as jau svajoju ja megzt
Atsakyti
QUOTE(mildute6 @ 2011 03 22, 20:25)


o tau jie nesiburbuliuoja? esu iš tokių mezgus suknutę ir tuniką, tai ties pažastimis labai greitai susidarė burbulai.
bet metražas ir kaina vilioja smile.gif tik poto biškuti nusivylimas.

Merginos, man rodos kažkaip temoje reiktų sisteminti info. nes pvz jei norisi schemutės tai tam yra kita temutė, kur galima prašyti jų. i r.t.t galų gale parašyti į autorės až.
aš kažkaip šią temą isivazduoju tokia techniškesnę... blush2.gif
nu nžn, gal nepatiks autorei, ale išsakiau savo nuomonę blush2.gif
Atsakyti
Merginos, man rodos kažkaip temoje reiktų sisteminti info. nes pvz jei norisi schemutės tai tam yra kita temutė, kur galima prašyti jų. i r.t.t galų gale parašyti į autorės až.
aš kažkaip šią temą isivazduoju tokia techniškesnę... blush2.gif
nu nžn, gal nepatiks autorei, ale išsakiau savo nuomonę blush2.gif

Jūs optimistė smile.gif Jeigu net temose kur aiškiai parašyta kad dedamos tik kokios tai rūšies mezginių schemos merginos sugeba ohoho kokias diskusijas suorganizuot tai čia sistemintos info tikėtis neverta...
O aš būdama realistė, rašau kad kuo daugiau nuomonių, minčių, nuotraukų, tuo įdomiau, geriau visoms skaitančioms. Tik labai norisi kad tos nuomonės, vertinimai būtų "į temą", o ne "labas rytas, šiandien numezgiau 3 eilutes..." mirksiukas.gif
Tai irgi tik mano nuomonė smile.gif

Ir dar dėl schemų prašymo. Aš už tai kad mocherinukių suknelių schemų būtų prašoma šioje temoje ir jos siunčiamos ne į AŽ ar dedamos į kitas temas. Nes gražios suknelės schemos dažniausiai norisi ne vienai ir ne tik dabar skaitančioms...
Papildyta:
Aš dar norėčiau grįžti prie virbalų temos. Manau kad bus ne viena pirmąkart perkanti virbalus su valu suknelei megzti. Tad ką manote apie šituos virbalus ? Gal galite pasiūlyti kitų firmų? Kokio ilgio reikia pirkti? Į ką dar atkreipti dėmesį? O gal naudojate dviejų ilgių virbalus- pradžioje trumpesniu valu, o paskui kai akių daugėja- ilgesniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 23 kovo 2011 - 09:15
Dar vienos firmos virbalai ? Gal kam prireiks... smile.gif
Atsakyti
šitos rusiškos temos


user posted image
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 23 kovo 2011 - 10:14
As turiu "addi" firmos virbalus su valu, galiu pasakyti, kad tikrai tvirti, patikimi virbalai. Nenusivyliau nusipirkus, jei reiketu didesnio nr virbalu su valu, pirkciau tik sios firmos. Cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 03 22, 23:09)
o gal galima schema sios sukneles?as jau svajoju ja megzt

Jau rasiau kitoje temoje, kad sios sukneles schemos neturiu, nes improvizavau pagal nuotrauka derindama lapeliu rasta su gerosiomis akimis.
Atsakyti
as beveik viska mezgu bambukiniais http://www.alvita.lt...;category_id=17 tik neziurejau ar ju yra ilgesniu nei 80 cm. Bet man labai patogus.
Atsakyti
Tęsiant virbalų temą smile.gif Ar kas nors turite ir naudojate skirtingų storių virbalų rinkinį su prisukamais skirtingo ilgio valais. Kaip jie- ar nekliūna valas, ar patogūs?
Kur parodyti nete nerandu, bet kas turi supras apie ką aš. Šiaulietės tokį rinkinį gali pasižiūrėti parduotuvėje esančioje Vilniaus - Žemaitės gatvių kampe.
Beje, to rinkinio kaina apie 250 Lt. Kiek jame skirtingo storio virbalų nepamenu...
Papildyta:
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 23, 10:55)
Jau rasiau kitoje temoje, kad sios sukneles schemos neturiu, nes improvizavau pagal nuotrauka derindama lapeliu rasta su gerosiomis akimis.

Tad prašom ta lapelių schemute pasidalint... smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2011 03 23, 11:13)


siuo metu mezgu pagal sita sijona suknele smile.gif
galiu pasakyti, kad sitoje schemoje daug klaidu doh.gif labai privargau, kol issiaiskinau doh.gif be to, cia tik 2 is 3 reikalingu schemu ax.gif
as vadovaujuosi sitomis:

http://radikal.ru/F/...cfe388.jpg.html
http://radikal.ru/F/...299eace.jpg.htm
http://radikal.ru/F/...3c361a.jpg.html

jau liko nedaug, tai galiu pasakyti, kad sitos schemos geros, buvo tik 1 klaidele 31 eilej, jei kas megsit, galesiu parasyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irenairsavi: 23 kovo 2011 - 14:28
Jau liko nedaug, tai galiu pasakyti, kad sitos schemos geros, buvo tik 1 klaidele 31 eilej, jei kas megsit, galesiu parasyt mirksiukas.gif
[/quote]

Kai baigsit prašom rašyt visoms ir rodytis savo variantąsmile.gif
O aš tuo pačiu sudedu visus turimus tos suknelės variantus:
Tikriausiai nuo podiumo, nes kur kitaip tokiu veideliu g.gif
user posted image
Viliutees improvizacija:
user posted image
Suknelė iš jau minėtos Osinkos temos. Ji ne iš mocherio, bet tegul būna pavyzdžiu kokia gali būti viršutinė dalis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 23 kovo 2011 - 14:51
QUOTE(Eledita @ 2011 03 23, 11:28)
Jūs optimistė smile.gif Jeigu net temose kur aiškiai parašyta kad dedamos tik kokios tai rūšies mezginių schemos merginos sugeba ohoho kokias diskusijas suorganizuot tai čia sistemintos info tikėtis neverta...


gali būti lotuliukas.gif
Atsakyti