Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Lankelis - 3 sumegztos
kur yra 2x arba 3x reikia tiek kartų pakartoti tai, kas yra rėmeliuose
1Mw - tai vieną akį išmegzti ir tada pradėti pagal schemą
Manau taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 07 19, 22:31)
Lankelis - 3 sumegztos
kur yra 2x arba 3x reikia tiek kartų pakartoti tai, kas yra rėmeliuose
1Mw - tai vieną akį išmegzti ir tada pradėti pagal schemą
Manau taip  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Dar su tuo suknelės ištysimu paaiškinkit, tysta į ilgį, o kaip rankovės, viršutinė dalis? Tai ją mažesnę megzti ar tokią kokios reikia?
Atsakyti
O dar noriu patarimo, jei pakeisčiau siūlą iš moheros į kokį nors ploną ploną vilnos siūliuką? Ar man ir taip gražiai atrodytų suknelės sijonas?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 07 21, 10:38)
O dar noriu patarimo, jei pakeisčiau siūlą iš moheros į kokį nors ploną ploną vilnos siūliuką? Ar man ir taip gražiai atrodytų suknelės sijonas?


Manau, kad taip. Aš esu mezgusi lininę ir iš Maxi. Ir labai gražiai atrodo
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 07 21, 10:04)
Manau, kad taip. Aš esu mezgusi lininę ir iš Maxi. Ir labai gražiai atrodo


Ačiū.

Visgi nusipirkau moherinius siūliukus ir jungiuosi į gretas pas jus, mergaitės smile.gif

Perskaičiau visą temą, bet man liko šiek tiek neaišku, kaip pasirinkti eilutę, nuo kurios pradėti megzti?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 07 22, 07:37)
Ačiū.

Visgi nusipirkau moherinius siūliukus ir jungiuosi į gretas pas jus, mergaitės smile.gif

Perskaičiau visą temą, bet man liko šiek tiek neaišku, kaip pasirinkti eilutę, nuo kurios pradėti megzti?


Jau išsiaiškinau smile.gif
Atsakyti
siūlai ir man pagaliau atkeliavo biggrin.gif pradėjus iškilo toks klausimas - o kiek akių patartų dėti profės mezgant iš kid mohair siūlų 4nr virbalais jei liemuo - kiek plonesnis nei 70 cm. tikiuosi kas greitai pamatys šį klausimą ir pagelbės 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Linaule, kaip fainai, ir spalva -nestandartas. O cia is mocheros? Nes rastas toks labai ryskus bigsmile.gif
Atsakyti
linaule, laaabai gražu wub.gif
Atsakyti
Linaule, koks kruopštus darbas wub.gif
Atsakyti