Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Lurta @ 2011 07 11, 14:26)
Merginos sakė, kad išskalbus ištįsta apie 10 cm.

Mergaitės, čia rimtai taip gali būti?? swoon.gif Nes jei maniškė 10 cm ištįs, tai tik į grabą mane su ja bus galima guldyt (tvarkingai bateliai užsidengtų) huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 07 13, 11:04)
Mergaitės, čia rimtai taip gali būti??  swoon.gif  Nes jei maniškė 10 cm ištįs, tai tik į grabą mane su ja bus galima guldyt (tvarkingai bateliai užsidengtų)  huh.gif


Nu va sakau, bijau nukomentuot... Šian savą skalbsiu, įvertinsiu situaciją smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 07 13, 11:04)
Mergaitės, čia rimtai taip gali būti??  swoon.gif  Nes jei maniškė 10 cm ištįs, tai tik į grabą mane su ja bus galima guldyt (tvarkingai bateliai užsidengtų)   huh.gif

Išskalbiau aš tik sijoną specialiai pažiūrėt, kiek ištįs. Ištįso tik kokius 6-7cm, bet ištįso. Dabar mezgu viršutinę dalį.
Irgi susiduriau su problema: gal virbalus keisti, man ta virbalų vielutę per ilga (megzdama ratu turiu stumti kas 5 akis visą eilę, nes neįmanoma megzt) ar aš mažai akių dėjau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edditocka: 13 liepos 2011 - 21:44
QUOTE(Edditocka @ 2011 07 13, 22:43)
Išskalbiau aš tik sijoną specialiai pažiūrėt, kiek ištįs. Ištįso tik kokius 6-7cm, bet ištįso. Dabar mezgu viršutinę dalį.
Irgi susiduriau su problema: gal virbalus keisti, man ta virbalų vielutę per ilga (megzdama ratu turiu stumti kas 5 akis visą eilę, nes neįmanoma megzt) ar aš mažai akių dėjau?


o kokio ilgio virbalai su valu? ir kiek akiu uzdeta?

As turiu virbalus su valu 40, 50, 60, 80 cm tai kazkaip problemu nera net mazylems mezgant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 07 13, 13:04)
Mergaitės, čia rimtai taip gali būti??  swoon.gif  Nes jei maniškė 10 cm ištįs, tai tik į grabą mane su ja bus galima guldyt (tvarkingai bateliai užsidengtų)  huh.gif


Na kiek skaiciusi komentaru tai buna tokiu siulu kur visai nepatysta tai reiskia priklauso nuo siulo ir manau nuo mezgimo laisvumo. Vistiek norint suzinoti reiktu isskalbti smile.gif
Jau komentavo kazkas kad mano sijonas patyso mazdaug apie 10 cm tiksliai neziurejau nes vistiek man buvo per trumpas pagal viena rasta turejau prijungti kito kad butu iki keliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 07 13, 23:19)
As turiu virbalus su valu 40, 50, 60, 80  cm  tai kazkaip problemu nera  net mazylems mezgant  ax.gif

Lusasita, o kur pirkai tuos trumpus valinius?
nes as kazkaip nerandu pirkt, o su 80 cm tai nemezgimas gaunasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 07 14, 10:19)
Lusasita, o kur pirkai tuos trumpus valinius?
nes as kazkaip nerandu pirkt, o su 80 cm tai nemezgimas gaunasi  unsure.gif


as 50 cm pirkau gerose akyse addi valinukus
o 40 ir 60, vietineje panevezio parduotuveje siulu. Bet 40 cm nera itin patogus,

O dar esu parsinesus valinukus pigius po 4 lt ir iskart issitrauke valas renkant akis.
Tai kirpau vala kuo trumpiau, merkiau jo galiuka i super momenta ir kisau vala atgal i virbala blush2.gif
puikiausi trumpavaliniai virbalai gavosi ir lig siol super duper veikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Aisku su brangiais virbalais taip nebuciau zaidusi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 14 liepos 2011 - 10:07
QUOTE(Lusasita @ 2011 07 14, 11:06)
as 50 cm pirkau  gerose akyse addi valinukus
o 40 ir 60,  vietineje panevezio parduotuveje siulu. Bet 40 cm nera itin patogus,


Aiskiuks, dairysiuos Gerose akyse..
Atsakyti
Pati dar tik motyvus mezginėju, bet dėl ilgio jau prisiskaičiau pas rusaites - tiesiog paimti savęs pašios platumo pagalvę ir ant jo užvilkti pataria sijoną bei patempti. ištempus teoriškai plius minus gautume ilgį, koks bus užsivilkus.
Dar nežinau ar šis patarimas labai jau geras, nes maniškiai siūlai dar neatkeliavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 07 13, 22:19)
o kokio ilgio virbalai su valu? ir kiek akiu uzdeta?

As turiu virbalus su valu 40, 50, 60, 80  cm  tai kazkaip problemu nera  net mazylems mezgant  ax.gif

Virbalus su valu turiu 100 ir 80cm, tai ant tų 80cm, 2,5mm dabar mezgu. Akių dėjau suknelės viršui 80. unsure.gif (liemens apimtis 70cm). Lusasita, kiek dedat jūs? Norėčiau, kad suknelė labiau aptemta būtų, negu laisva.
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 07 13, 11:04)
Mergaitės, čia rimtai taip gali būti??  swoon.gif  Nes jei maniškė 10 cm ištįs, tai tik į grabą mane su ja bus galima guldyt (tvarkingai bateliai užsidengtų)  huh.gif


Išskalbiau sijonuką mocherinukės, kadangi buvo per trumpa, specialiai patampiau, ištįso 5-7 cm maždaug.
Atsakyti
Labas planuooju megzti sia servetele
user posted image

gal galite paaiskinti biski zenklus blush2.gif
user posted image
tai ar geraiu suprantu 29 eile burbuliukas uzdejimas kvadratelis gera o tas lankelis ka reiske?
ir dar neaisku 43 eileje 2xburbuliukas tai du kart uzdeta po aki?
Ir dar 53 eileje ten pradzioje Mw ka reiske?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulemeile: 19 liepos 2011 - 21:14