Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Zuviukas:) @ 2011 07 04, 14:30)
išdrysau ir aš mocheriukę prisijaukinti  ax.gif


labai kruopstu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 07 07, 08:49)
Mezgu suknytę smile.gif puikiai pavyksta, raštelis su manim draugauja  biggrin.gif clap.gif ačiū už pagalbą mezgėjėlėms  4u.gif


o as dar tik svajoju apie si reikala doh.gif
o kuris rastelis jums lengvai pasidave? 4u.gif
Atsakyti
Labai naudinga tema thumbup.gif

turiu klausimų mezgančiosioms: kuriuos virbalus verčiau įsigyti ir ar 4 tinkamiausias dydis bandžiau megzti su trečiu numeriu - man atrodo per smulku būtų, o pamezgus su 4,5 atrodytu per daug skylėtai, ar aš klystu)? : 1 ar 2 ?
Atsakyti
Sirvita, raštelis štai šitas

user posted image


aš irgi svajojau svajojau, seilė vis tekėdavo bežiūrint ax.gif , galiausiai apsiskaičiau ir pradėjau megzti bigsmile.gif mezgu dukterėčiai krikšto suknytę, pradėjau iš anksto, tai dabar per daug nesiskubinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 07 11, 10:11)
Labai naudinga tema  thumbup.gif

turiu klausimų mezgančiosioms: kuriuos virbalus verčiau įsigyti ir ar 4 tinkamiausias dydis bandžiau megzti su trečiu numeriu - man atrodo per smulku būtų, o pamezgus su 4,5 atrodytu per daug skylėtai, ar aš klystu)? : 1 ar 2 ?

Aš pasirinkau auksinį viduriuką - 3,5. Bet dabar galvoju kad geriau būtų 4 numerio. Nors ir mezgu laisvai.
Nežinau ką patars tokių suknelių profės, bet rinkitės bambukinius virbalus. Ypač jei esate tik pradedančioji. Nes kai pabandžiau megzti su metaliniais, tai nespėjau akių gaudyti. Iš kitos pusės nuolatinis akių "gaudymas" neleidžia atsipalaiduot mezgant.
Atsakyti
Ačiū, Tajka.
Slydimas nėra bėda ( kad ir ką esu mezgusi, akys nuo metalinių bėga, bet nedažnai), man svarbiau, kad nekliuvinėtų ties valo pradžia g.gif nes pabandžius megzti senais senais virbalais šitokia bėdą iškart pastebėjau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasc: 11 liepos 2011 - 10:07
QUOTE(Rasc @ 2011 07 11, 11:06)
  nes pabandžius megzti senais senais virbalais šitokia bėdą iškart pastebėjau...

Pirk naujus.Man ir su senais kliūdavo,o dabar naujoviškuose šita problema išspręsta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 07 11, 09:58)
Sirvita, raštelis štai šitas
....aš irgi svajojau svajojau, seilė vis tekėdavo bežiūrint  ax.gif , galiausiai apsiskaičiau ir pradėjau megzti  bigsmile.gif mezgu dukterėčiai krikšto suknytę, pradėjau iš anksto, tai dabar per daug nesiskubinu smile.gif


aciu 4u.gif
kitas klausimas
kokio ilgio vaikui suknute gaunasi? g.gif
o jei ant manes 1.60m ugio? tai iki kiek butu? iki keliu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 07 11, 12:09)
aciu 4u.gif
kitas klausimas
kokio ilgio vaikui suknute gaunasi? g.gif
o jei ant manes 1.60m ugio? tai iki kiek butu? iki keliu? g.gif


Visada prašom smile.gif aš pradėjau nuo 18 eilės, dar nepabaigiau, tai negaliu pasakyt dėl ilgio. Mezgu iš kid mohera su šilku. Virbalų storio tik nežinau, bet maždaug 4 - 4,5. Merginos sakė, kad išskalbus ištįsta apie 10 cm. Pirmas čia mano toks darbelis, bijau nukomentuot, kad paskui blogai nebūtų... doh.gif
Gaukselis sakė mezgėsi, jei neklystu nuo 24 eilės, gavosi 45 cm ilgis.
Atsakyti
dar paklausiu: šitoje schemoje ką reiškia ženklai? Kadangi rusiškai gaudausi nelabai kaip, pabandžiau spėti:
vertikalus brūkšnys - geroji akis,
apskritimas - užmetimas,
lygiašonis trikampis - 3 sumegztos akys,
rombas - kryžminė persukta akis,
pasvirę trikampėliai - po dvi sumegztas akis atitinkamai į kairę ar dešinę?

Žinau, kad šios ar laaabai panašios schemos paaiškinimas buvo, tačiau ženklų vertimo paveikslėlių neberodo doh.gif todėl tikiuosi pagalbos:)
Atsakyti
QUOTE(Rasc @ 2011 07 11, 15:12)
rombas - kryžminė persukta akis,

Šiaip tai viską teisingai surašėt. Nelabai supratau kur čia rombą matot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tajka: 11 liepos 2011 - 15:34
QUOTE(Tajka @ 2011 07 11, 16:34)
Šiaip tai viską teisingai surašėt. Nelabai supratau kur čia rombą matot?  g.gif


kitam lape tą rombuką man atrodo užmačius buvau, tai apsigėdinau dabar blush2.gif lotuliukas.gif ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti