Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 07, 19:01)
Paskui vel iskart klausiu 46 eilute +4 reiskia uzdeti keturias akis  dabar klausimas ar iskart pabaigus rasta visas keturias uzdeti o paskui kitoj eilute mezgant megzti veina gera kita bloga?



Mergytės, help.gif help.gif pastrigau ties 46 eilute... išmezgus 4 akis pradžioje, pabaigoje pritrūkstu tų 4 akių... (kaip ir buvo man mezgant dviem virbalais...). doh.gif Gal turit kas kokių minčių? Eilėj prieš tai gavos 196 akys. Ačiū iš anksto 4u.gif Gaukselis sakė išsiaiškino, man nepavyksta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 07 02, 13:20)
Mergytės,  help.gif  help.gif  pastrigau ties 46 eilute... išmezgus 4 akis pradžioje, pabaigoje pritrūkstu tų 4 akių... (kaip ir buvo man mezgant dviem virbalais...).  doh.gif  Gal turit kas kokių minčių? Eilėj prieš tai gavos 196 akys. Ačiū iš anksto  4u.gif Gaukselis sakė išsiaiškino, man nepavyksta...  verysad.gif


As tas keturias akis kai ismezgu pradzioje paskui pabaigoje vel panaudoju ir kaip ir netruksta tada tu akiu 4u.gif

Papildyta:
30 puslapyje ten merginos irgi aiskinasi del tos 46 eilutes sito rasto, gali pasiskaityti bet as mezgiau taip kaip tau parasiau anskciau tos keturios akys paslenka rasta i kaire puse.
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 07 02, 19:20)
As tas keturias akis kai ismezgu pradzioje paskui pabaigoje vel panaudoju ir kaip ir netruksta tada tu akiu  4u.gif

Papildyta:
30 puslapyje ten merginos irgi aiskinasi del tos 46 eilutes sito rasto, gali pasiskaityti bet as mezgiau taip kaip tau parasiau anskciau tos keturios akys paslenka rasta i kaire puse.


30 psl. kažkaip nesuprantu... doh.gif bandysiu, kaip Jūs sakot smile.gif gal pavyks ax.gif
Atsakyti
Gal kas galit paaiškinti kaip čia su tuo mezginio užbaigimu? blush2.gif
user posted image
Iš pradžių galvojau, kad paprastai nuleist akis ir apmegzti vašeliu kilputėmis, bet aprašyme rašoma, kad paskutinėje eilėje reikia perkelti akis ir palikti atviras akis schmoll.gif Taip pat rašoma, kad "užtvirtinimas" akių vąšeliu sudaro kraštelį su mažais dantukais. unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
Šiaip ne taip nunarpliojau pirmąjį savo darbuką, tik jis dar nėra baigtas. Kol kas numezgiau sijonuką dukterėčiai, kuriai bus metukai. Uždėjau 90 akių, sijonukas prasidės po krūtinuke, dabar nežinau kaip viršų pabaigti. Galvoju megzti reglanu, tik nežinau po kiek akių sumegzti ir kiek palikti, nes modeliukas toli, pamatuoti negaliu, todėl nelabai įsivaizduoju smile.gif, o be to reglanu megsiu taip pat pirmą kartą ax.gif .
Atsakyti
user posted image
user posted image

na rodau savo pirma blyna, jusu visu patarimu prisirasius,tik juostele manau i ryskesne keisiu.Mezgiau su rankovem nes bandziau spet Joninem bet nesigavo doh.gif

Nagai niezti bandyt dabar sudetingesne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 07 03, 11:16)
Gal kas galit paaiškinti kaip čia su tuo mezginio užbaigimu?  blush2.gif
user posted image
Iš pradžių galvojau, kad paprastai nuleist akis ir apmegzti vašeliu kilputėmis, bet aprašyme rašoma, kad paskutinėje eilėje reikia perkelti akis ir palikti atviras akis  schmoll.gif Taip pat rašoma, kad "užtvirtinimas" akių vąšeliu sudaro kraštelį su mažais dantukais.  unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

pagal mane tai su vaseliu suimi 3 arba 4 akis(pagal rasta)i viena ir mezgi atitinkama kilpuciu skaiciu(3 arba4 pagal rasta.t.y.-jei suemiai 3 akis tai 3 kilputes,jei 4akys-4kilputes)
Atsakyti
Kristina A-A, labai thumbup.gif tie pirmi blynai į pirmus nepanašūs biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lurta: 04 liepos 2011 - 09:18
QUOTE(4mamyte @ 2011 07 03, 22:08)
pagal mane tai su vaseliu suimi 3 arba 4 akis(pagal rasta)i viena ir mezgi atitinkama kilpuciu skaiciu(3 arba4 pagal rasta.t.y.-jei suemiai 3 akis tai 3 kilputes,jei 4akys-4kilputes)

Dėkui 4u.gif
Vakar paėmiau ir užbaigiau standartiniu būdu - nuleisdama akis ax.gif Ale gi šiandien sumąsčiau nors dalį nuardyt ir pažiūrėt kaip atrodys jūsų aprašytu būdu. Pirminis variantas visdėlto atrodo geriau. Darant schemoje nurodytu gaunasi labai jau nemažos skylės verysad.gif Vaizdelis nekoks unsure.gif
Atsakyti
išdrysau ir aš mocheriukę prisijaukinti ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 04 liepos 2011 - 12:31
smile.gif GRAŽU
O man nepavyksta įkelti foto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fėja4: 04 liepos 2011 - 13:33
Mezgu suknytę smile.gif puikiai pavyksta, raštelis su manim draugauja biggrin.gif clap.gif ačiū už pagalbą mezgėjėlėms 4u.gif
Atsakyti