Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Lusasita @ 2011 06 27, 13:30)
mergaites gal sitos sukneles "servetele" kas turit?

user posted image


sveikos, mane ir domintų, noriu savo mažiukei tokios wub.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
QUOTE(4mamyte @ 2011 06 30, 07:49)

nemokejau kitaip ikelti schemos.bet gal kas nors padesit man.nesuprantu shemos.dabar esu ties53 eile,ten kur gale raporto eina 2 uzmetimai ir ta varnele,tai pagal mane turetu buti 2sumegztos akys,bet tada kazkaip nesigauna g.gif ir dar-pastebejau,kad nuo61 eiles mazeja akiu skaicius? g.gif
skubu megzt,kadangi laiko nedaug beliko ir kiekviena uzdelsta diena man tiksi kaip bomba.buciau be galo dekinga
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 06 30, 08:54)
user posted image
Papildyta:

nemokejau kitaip ikelti schemos.bet gal kas nors padesit man.nesuprantu shemos.dabar esu ties53 eile,ten kur gale raporto eina 2 uzmetimai ir ta varnele,tai pagal mane turetu buti 2sumegztos akys,bet tada kazkaip nesigauna  g.gif  ir dar-pastebejau,kad nuo61 eiles mazeja akiu skaicius? g.gif skubu megzt,kadangi laiko nedaug beliko ir kiekviena uzdelsta diena man tiksi kaip bomba.buciau be galo dekinga


man rodos 3, ne [/[COLOR=purple]COLOR]dvi

nemažėja
Atsakyti
Gal turite sios serveteles schemas
user posted image
Atsakyti
Nu nebegaliu istvert.
SCHEMU PAIESKU TEMA CIA:

http://www.supermama...?...33355&st=96

Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 06 30, 11:27)
Nu nebegaliu istvert.
SCHEMU PAIESKU TEMA CIA:

http://www.supermama...?...33355&st=96


Oi, aš irgi vienon temon nusigrybinau... blush2.gif po to gėda patapo, kad klausiau ne ten, kur reikia... nu bet pasitaiko... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 06 30, 07:54)
user posted image
Papildyta:

nemokejau kitaip ikelti schemos.bet gal kas nors padesit man.nesuprantu shemos.dabar esu ties53 eile,ten kur gale raporto eina 2 uzmetimai ir ta varnele,tai pagal mane turetu buti 2sumegztos akys,bet tada kazkaip nesigauna  g.gif  ir dar-pastebejau,kad nuo61 eiles mazeja akiu skaicius? g.gif
skubu megzt,kadangi laiko nedaug beliko ir kiekviena uzdelsta diena man tiksi kaip bomba.buciau be galo dekinga


o sitoje schemyteje user posted image ka reiskia >, V. ir tos rodylytes?

kaip supratau rodykle i virsu - trys sumegztos,
V su 2 zenkliuku 2 sumegztos,
rodyklyte zemyn 2 sumegztos

Ar cia gerai supratau blush2.gif

O tas < ka reiskia ?
Atsakyti
[quote=Lusasita,2011 06 30, 16:41]
o sitoje schemyteje user posted image ka reiskia >, V. ir tos rodylytes?

kaip supratau rodykle i virsu - trys sumegztos,
V su 2 zenkliuku 2 sumegztos,
rodyklyte zemyn 2 sumegztos

Ar cia gerai supratau blush2.gif

O tas < ka reiskia ?
[/qutai persukta akis
Papildyta:
rodykle zemyn-2 sumegztos i kaire
varnele 2 sumegztos i desine
sonu paversta varnele geroji persukta akis
rodykle i virsu-3 sumegztos akys
siaip rastas mezgasi labai lengvai,nesunku susigaudyti,tik va dabar iskilo dilema.bet jei panele J sako,kad viskas gerai gausis,tai einu toliau prie darbo
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 06 30, 11:05)
man rodos 3, ne [/[COLOR=purple]COLOR]dvi

nemažėja


na,zinok,tada pagal viska reikia 5 sumegzt g.gif ,nes 51 eilej kai buvo uzmetimas,3 geros,uzmetimas,tai viso gavosi 5 akys,ech,bus kas bus,kad ir kaip nesinori ardyt,teks rizikuot ir sumegzt 5 akis,tik man baisu is kur paskui reikes gauti akiu,kad 3 kartus po3 sumegzti,nes pakol kas mano paskaiciavimais turetu trukti...
Atsakyti
[quote=4mamyte,2011 06 30, 19:10]
[quote=Lusasita,2011 06 30, 16:41]
o sitoje schemyteje user posted image ka reiskia >, V. ir tos rodylytes?

kaip supratau rodykle i virsu - trys sumegztos,
V su 2 zenkliuku 2 sumegztos,
rodyklyte zemyn 2 sumegztos

Ar cia gerai supratau blush2.gif

O tas < ka reiskia ?
[/qutai persukta akis
Papildyta:
rodykle zemyn-2 sumegztos i kaire
varnele 2 sumegztos i desine
sonu paversta varnele geroji persukta akis
rodykle i virsu-3 sumegztos akys
siaip rastas mezgasi labai lengvai,nesunku susigaudyti,tik va dabar iskilo dilema.bet jei panele J sako,kad viskas gerai gausis,tai einu toliau prie darbo
[/quote]


aciu labai , del tos > persuktos akies susimakalavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 06 30, 12:27)
Nu nebegaliu istvert.
SCHEMU PAIESKU TEMA CIA:

http://www.supermama...?...33355&st=96


Aciu, jog Jus tokia maloni. Begu i schemu tema paziureti, gal jau idejote ta schema cool.gif

Nemanau, jog jei serveteliniu sukneliu temoje ieskau servetelines sukneles schemos, tai elgiuosi netinkamai ir tersiu sia tema. Neieskau gi sakute nerto salio ar pan. Ir mano patirtis tokia, jog Jusu nurodytoje temoje man dar niekas nera idejes mano prasomos schemos.
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2011 07 01, 10:51)
Aciu, jog Jus tokia maloni. Begu i schemu tema paziureti, gal jau idejote ta schema cool.gif

Nemanau, jog jei serveteliniu sukneliu temoje ieskau servetelines sukneles schemos, tai elgiuosi netinkamai ir tersiu sia tema. Neieskau gi sakute nerto salio ar pan. Ir mano patirtis tokia, jog Jusu nurodytoje temoje man dar niekas nera idejes mano prasomos schemos.



Nėra už ką. Bet ten ir yra schemu paieškų tema, o čia žmonės aiškinasi kaip jas išmegzti.
Atsakyti