Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 06 26, 12:25)
Aš metukų mergytei aplink krūtinukė dėjau 80akių ir pilnai užteko. O nuo kurios eilės raštą pradėti megzti,tai aš maždaug pasižiūriu,jei servetėlė daugiau eilių,tai pradedu maždaug ten,kur rašte gaunasi apie tiek akių (apie 80),o jei nedaug,tai pradedu nuo ankstesnės eilės ir jau tada motyvų dedu tiek,kiek telpa į tas( +-kelios akys) 80akių.Bet taip-čia jau gali gautis ir plačiau.Bet man kol kas viskas pavyko,bet aš dar ir nelabai daug mezgus-dukterėčiai,draugės dukrai.. Su klientėm reikalo neturiu,tai ir praktika dar ne per didžiausia. Nors Viliutee(krikštynų temoj daug jos nuostabių suknyčių) kažkada rašė,kad mažytėms mergytėms ji deda 100-110 akių

radau save pamineta,tad kisuosi i pokalbi.Akiu dedame tiek,kokio pustumo norim sukneles.Jei norim,kad nuo juosteles is karto placiau butu,dedam apie 100.Jei norim,kad palaipsniu pagal rasta isplatetu uztenka 80-90 akiu.Cia jau dar ir nuo mezginio tankumo ir virbalu storio priklauso.
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 06 26, 12:25)
Aš metukų mergytei aplink krūtinukė dėjau 80akių ir pilnai užteko. O nuo kurios eilės raštą pradėti megzti,tai aš maždaug pasižiūriu,jei servetėlė daugiau eilių,tai pradedu maždaug ten,kur rašte gaunasi apie tiek akių (apie 80),o jei nedaug,tai pradedu nuo ankstesnės eilės ir jau tada motyvų dedu tiek,kiek telpa į tas( +-kelios akys) 80akių.Bet taip-čia jau gali gautis ir plačiau.Bet man kol kas viskas pavyko,bet aš dar ir nelabai daug mezgus-dukterėčiai,draugės dukrai.. Su klientėm reikalo neturiu,tai ir praktika dar ne per didžiausia. Nors Viliutee(krikštynų temoj daug jos nuostabių suknyčių) kažkada rašė,kad mažytėms mergytėms ji deda 100-110 akių








Labai ačiū už patarimus ir pagalbą 4u.gif
Atsakyti
mergaites gal sitos sukneles "servetele" kas turit?

user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif jungiuosi prie Jūsų gathering.gif smile.gif ruošiuosi megzti 1 metukų mergytei suknelę, raštelį išsirinkau kaip Gaukselis. Tik iškilo klausimas - kaip apsiskaičiuoti, kiek eilių reikės, norint gauti tam tikro ilgio sijonuką? g.gif ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 06 28, 10:12)
Sveikos, merginos  4u.gif jungiuosi prie Jūsų  gathering.gif  smile.gif  ruošiuosi megzti 1 metukų mergytei suknelę, raštelį išsirinkau kaip Gaukselis. Tik iškilo klausimas - kaip apsiskaičiuoti, kiek eilių reikės, norint gauti tam tikro ilgio sijonuką?  g.gif  ačiū.



issimezgi is siulu pavyzdeli, pvz 20 akiu uzsidedi ir nusimezgi 20 eiliu, tada pasimatuoji, kiek 10 akiu yra cm, ir kike 10 eiliu uzima cm, ir susiskaiciuosi. tarkim tau reikia 25 cm ilgio sijonuko, tai o tavo 10 numegztu eiliu uzima 5 cm tai tau reikia megzti 50 eiliu.
as toki pavyzdeli dar iskalbiu ir palyginu, kad jau butu aisku kas bus kai bus gatavas mezginys.
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 06 28, 08:19)
issimezgi is siulu pavyzdeli, pvz 20 akiu uzsidedi ir nusimezgi 20 eiliu, tada pasimatuoji, kiek 10 akiu yra cm, ir kike 10 eiliu uzima cm, ir susiskaiciuosi. tarkim tau reikia 25 cm ilgio sijonuko, tai o tavo 10 numegztu eiliu uzima 5 cm tai tau reikia megzti 50 eiliu.
as toki pavyzdeli dar iskalbiu ir palyginu, kad jau butu aisku kas bus kai bus gatavas mezginys.


Ačiū, panele J, mėginsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 09, 12:09)
Aciu as jau issinarpliojau viskas kol kas gerai. Be jusu visu patarimu niekaip neiveikciau smile.gif


Mergaitės, dabar man pagalbos reikia unsure.gif mezgu to rašto pavyzduką (2 virbalais, ne apvaliai), pastrigau ties 46 eile - kai išmezgiau tas 4 akis, tada jų pritrūkau eilės pabaigoj verysad.gif ar mezgant ratu šiek tiek kitaip akys pasiskirsto?
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 06 28, 19:25)
Mergaitės, dabar man pagalbos reikia  unsure.gif mezgu to rašto pavyzduką (2 virbalais, ne apvaliai), pastrigau ties 46 eile - kai išmezgiau tas 4 akis, tada jų pritrūkau eilės pabaigoj  verysad.gif ar mezgant ratu šiek tiek kitaip akys pasiskirsto?

Greičiausiai šią eilę reikia pradėt 4 akim anksčiau,bet tai įmanoma tik mezgant apvaliai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurta @ 2011 06 28, 20:25)
Mergaitės, dabar man pagalbos reikia  unsure.gif mezgu to rašto pavyzduką (2 virbalais, ne apvaliai), pastrigau ties 46 eile - kai išmezgiau tas 4 akis, tada jų pritrūkau eilės pabaigoj  verysad.gif ar mezgant ratu šiek tiek kitaip akys pasiskirsto?


Kai mezgi aplinkui gerai viskas gaunasi vistiek gi grizti prie tu akiu pradzios wink.gif as pagal ta servetele gana trumpa sijona gavau. Man paskui Viliuteee parode ka galeciau priderinti kitos schemos rasta kad ilgesnis gautusi.
As mezgiau sau nuo 24 eiles ir ilgis gavosi apie 45 cm virbalai buvo trecio nr bet gana laisvai mezgu. mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaukselis: 28 birželio 2011 - 19:00
QUOTE(Gaukselis @ 2011 06 28, 18:53)
Kai mezgi aplinkui gerai viskas gaunasi vistiek gi grizti prie tu akiu pradzios wink.gif as pagal ta servetele gana trumpa sijona gavau. Man paskui Viliuteee parode ka galeciau priderinti kitos schemos rasta kad ilgesnis gautusi.
As mezgiau sau nuo 24 eiles ir ilgis gavosi apie 45 cm virbalai buvo trecio nr bet gana laisvai mezgu.  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Ačiū labai 4u.gif aš megsiu mergytei suknytę, tai įsiteksiu su tiek eilučių, kiek yra smile.gif
Siūlus nusipirkau mohera su šilku, pavyzdėlį dabar 3,5 numerio virbalais mezgiau, tai visai neblogai atrodo smile.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuolytes 4u.gif Noriu paklausti daug mezganciu moherines sukneles kiek mazdaug sumezgat siuliuku vaikiskai ir suaugusiai suknytei? na cia mazdaug 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinuleV: 28 birželio 2011 - 21:52
QUOTE(KristinuleV @ 2011 06 28, 22:52)
Sveikos darbstuolytes 4u.gif  Noriu paklausti daug mezganciu moherines sukneles kiek mazdaug sumezgat siuliuku vaikiskai ir suaugusiai suknytei? na cia mazdaug 4u.gif  ax.gif

Na vaikiškai maždaug 2-2,5 kamuoliukus sumezgiau,kiek mezgiau (mochera su šilku 25g ir,jei neklystu,250m), o sau kostiumėlį iš 4 kamuoliukų nusinarpulinau.Mezgiau 4,5nr virbalais,nes aš mezgu ne laisvai
Atsakyti