Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

http://img64.imageshack.us/img64/9061/suknelee1.jpg





Mezgu 98 eilute ir mano akys uzkliuvo uz 125 eilutes. Esu suglumus :nzn: Ten juk tik 2 akys !!!

Vel kreipiuosi pagalbos pas jus merginos help.gif[/quote]
Atsakyti
[quote=Laima S.,2011 06 18, 20:29]
<a href='http://img64.imageshack.us/img64/9061/suknelee1.jpg' target='_blank'>http://img64.imageshack.us/img64/9061/suknelee1.jpg</a>
Mezgu 98 eilute ir mano akys uzkliuvo uz 125 eilutes. Esu suglumus :nzn: Ten juk tik 2 akys !!!

Vel kreipiuosi pagalbos pas jus merginos help.gif[/quote]
[/quote]

o ko panikuoji? bigsmile.gif
tai ir megzi visa rata pagal duota rasta: 1 uzdetoji, 3 sumegztis i veina ir vel 1 uzdetoji 3 sumegztos i viena.
Atsakyti
Ne moherinė, bet servetėlinė smile.gif
user posted image
Atsakyti
čia gal lininukė? Atrodot super duper thumbup.gif
Atsakyti
Aha, čia linas. Ir mano pamaivai labai patiko smile.gif
Atsakyti
servetėlinė moherinukė krikštynoms

user posted image

user posted image
Atsakyti
Naiste777 super labai graziai atrodo as masciau ir sau linini sijona megztis bet vis nedysau bet dabar tikrai reiks, nes labai graziai ziurisi
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 06 23, 10:06)
servetėlinė moherinukė krikštynoms


grazute,lengvute kaip snaigyte wub.gif kokie siuliukai ir kokio storio virbalais megzta?
Atsakyti
Sumąsčiau ir aš nusimegzti sau suknutę, bet pirmiausiai galvoju pradėti nuo suknelės dukterėčiai. Išsirinkau raštą, bet kilo keletas galbūt kvailų klausimų: 1. kaip pradėti megzti? ar apsiskaičiuoti kiek akių yra mano mezginyje ir rašte apskaičiuot tas akis ir tik nuo tos eilės pradėt? Ar pradėt raštą nuo pirmos eilės? Bet ar tada nesigaus labai plati ta suknelė? Kaip apsikaičiuot ir kaip pradėt megzt? 2. Rašte radau ženklą, kurio dar nebuvau sutikusi- lankelis ir virš lankelio skaičius trys, bet lankelis į viršų, ne į apačią. Aš manau, kad trys akys išmegztos iš vienos? ar aš teisi?
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2011 06 26, 10:00)
Sumąsčiau ir aš nusimegzti sau suknutę, bet pirmiausiai galvoju pradėti nuo suknelės dukterėčiai. Išsirinkau raštą, bet kilo keletas galbūt kvailų klausimų: 1. kaip pradėti megzti? ar apsiskaičiuoti kiek akių yra mano mezginyje ir rašte apskaičiuot tas akis ir tik nuo tos eilės pradėt? Ar pradėt raštą nuo pirmos eilės? Bet ar tada nesigaus labai plati ta suknelė? Kaip apsikaičiuot ir kaip pradėt megzt? 2. Rašte radau ženklą, kurio dar nebuvau sutikusi- lankelis ir virš lankelio skaičius trys, bet lankelis į viršų, ne į apačią. Aš manau, kad trys akys išmegztos iš vienos? ar aš teisi?

Kokio amžiaus dukterėčia? O tą ženklą aš ir turbūt taip suprasčiau,bet būna,kad mezgant paskui jau pagal raštą matai,ką reik daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 06 26, 10:58)
Kokio amžiaus dukterėčia? O tą ženklą aš ir turbūt taip suprasčiau,bet būna,kad mezgant paskui jau pagal raštą matai,ką reik daryt  mirksiukas.gif



Dukterėčiai bus tik metukai. pasiėmus žiūriu į tuos raštus ir nežinau nuo ko ir kaip pradėt smile.gif

Dukterėčia
Atsakyti
QUOTE(ritag @ 2011 06 26, 11:26)
Dukterėčiai bus tik metukai. pasiėmus žiūriu į tuos raštus ir nežinau nuo ko ir kaip pradėt  smile.gif

Dukterėčia

Aš metukų mergytei aplink krūtinukė dėjau 80akių ir pilnai užteko. O nuo kurios eilės raštą pradėti megzti,tai aš maždaug pasižiūriu,jei servetėlė daugiau eilių,tai pradedu maždaug ten,kur rašte gaunasi apie tiek akių (apie 80),o jei nedaug,tai pradedu nuo ankstesnės eilės ir jau tada motyvų dedu tiek,kiek telpa į tas( +-kelios akys) 80akių.Bet taip-čia jau gali gautis ir plačiau.Bet man kol kas viskas pavyko,bet aš dar ir nelabai daug mezgus-dukterėčiai,draugės dukrai.. Su klientėm reikalo neturiu,tai ir praktika dar ne per didžiausia. Nors Viliutee(krikštynų temoj daug jos nuostabių suknyčių) kažkada rašė,kad mažytėms mergytėms ji deda 100-110 akių
Atsakyti