Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 06 14, 15:03)
Ir visai netoli,o tiesiog greta-ant to pačio laiptelio. Labai gražu  4u.gif

dekui ax.gif net nesitikejau,kad kas taip ivertins blush2.gif
Atsakyti
Merginos reikalinga jusu pagalba gal galite patarti gera siula vestuvinei suknelei as labai noriu sniego baltumo siulo su blizgesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2011 06 15, 19:54)
Merginos reikalinga jusu pagalba gal galite patarti gera siula vestuvinei suknelei as labai noriu sniego baltumo siulo su blizgesiu  blush2.gif


manau geraiusia eiti i siulu parduotuve naturoj matysi, pardaveja jei gera patars kiek ir kokiu siulu reikia.
Atsakyti
user posted image


Mane taip uzkabino serveteline thumbup.gif

Schema skaitau jau be problemu, bet va kita beda islindo.

Cia nuotraukoje matote numegztas 63 eilutes, o ilgis tik apie 15 cm g.gif

Virbalai 3,5 nr. Mezgu gan laisvai. Schema sudaro 209 eilutes, bet bijau,

kad ir tiek man bus permazai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Merginos patarkit ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 06 15, 19:36)
manau geraiusia eiti i siulu parduotuve naturoj matysi, pardaveja jei gera patars kiek ir kokiu siulu reikia.

vat kad dar neradau tokios pardavejos kuri patartu kur klausiausi tai visut tik peciais trauko ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2011 06 16, 15:24)

Mane taip uzkabino serveteline  thumbup.gif

Schema skaitau jau be problemu, bet va kita beda islindo.

Cia nuotraukoje matote numegztas 63 eilutes, o ilgis tik apie 15 cm  g.gif

Virbalai 3,5 nr. Mezgu gan laisvai. Schema sudaro 209 eilutes, bet bijau,

kad ir tiek man bus permazai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Merginos patarkit ka daryt?




panašu kad sijonuko bendras ilgis gausis apie 50 cm - pamatuok save turėtų būti maždaug iki kelių, nebent norėjosi ilgo iki žemės tada jau bėda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2011 06 16, 15:24)
user posted image

Merginos patarkit ka daryt?


o ten nera taip schemoje kad kas anra eilute mezgama tik gerosiomis akimis?
g.gif

QUOTE(Januse @ 2011 06 16, 16:38)
vat kad dar neradau tokios pardavejos kuri patartu kur klausiausi tai visut tik peciais trauko ir tiek  doh.gif


keista.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 06 17, 07:41)
o ten nera taip schemoje kad kas anra eilute mezgama tik gerosiomis akimis?
g.gif
keista.. blink.gif



Labas,

Dauguma serveteliniu rastu, kas antra eile mezgama geromis akimis, manau, kad tavo atveju irgi taip reikia daryti 4u.gif
Atsakyti
merginos, norejau paklausti, ka reiskia sutartiniuose zenkuose toks zenklas panasus i astuoneta? va panasus i toki B
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 06 17, 05:41)
o ten nera taip schemoje kad kas anra eilute mezgama tik gerosiomis akimis?
g.gif
keista.. blink.gif




Aaaaaaaaaaaa, kokia esu ziopla doh.gif Juk pradejau megzti nuo 27 eiles lotuliukas.gif

Na manau man atleistina, nes tai mano pirma mocherinuke, kuriai labai ilgai ruosiausi, studijavau forumus, vaziavau i LT pirkti virbalu, siunciausi siulus is Turkijos, ieskojau schemu, jas pati braiziausi, na vienu zodziu, maniau kad per tuos kelis menesius viska jau suzinojau, bet istikruju viskas paaiskejo mezgimo procese per sitas paskutines dvi dienas.

Aciu visoms uz pagalba, mezgu toliau, bet jau pagal schema matau kad i vakara kreipsiuos pagalbos blush2.gif
Atsakyti
Reik pagalbos ax.gif Kaip išmegzti 53 eilėj pirmą ženklą? Schema Kaip suprantu, iš trijų akių reik padaryti 2. Bet kaip? Kažką dabar supinkeriavau, gal nesimatys blush2.gif Bet 79 eilėj tokių ženklų jau daug, kaip padaryt teisingai?
Atsakyti
Jau išsiaiškinau
Atsakyti