Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(SapniukE` @ 2011 05 17, 15:45)
sakykit o kaip jus istampot macheriukes? dregnas? man gavosi truputi trumpa tai galvoju kaip istampyti, kad prasitemptu siek tiek?
aciu ax.gif

Šlapią išpurčiau ir pakabinau ant pakabos, kad išdžiūtų ax.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Dabar iskilo dar vienas klausimas bet ne su mezgimu o su pasijoniais. Kokios formos jus darotes pasijonius? Ir kokios spalvos pvz jeigu juodas su melsvu kaip galvojate ar grazu dutu melsvas pasijonis?
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 18, 15:38)
Dabar iskilo dar vienas klausimas bet ne su mezgimu o su pasijoniais. Kokios formos jus darotes pasijonius? Ir kokios spalvos pvz jeigu juodas su melsvu kaip galvojate ar grazu dutu melsvas pasijonis?

Aš djau tokį paprastą,tiesų,pasijonį. Kai reikia labai iškilmingos suknelės,tai man gražu ir kliošiniai-tada tokia pasipūtus suknia būna. Bet gal daugiau nuotakom tokius deda g.gif Net nežinau...
O dėl spalvų tai man jau ir būna baisi problema apsispręsti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 05 17, 16:37)
Ištampyti reikia drėgną po skalbimo. Mano sijonas, pvz., tempėsi apie 10 cm.

negasdinkit, mergaites, as kriksto suknute mazai princesei mezgu jeu ji man 10 cm issitems kur as ja desiu doh.gif o laikas spaudzia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2011 05 18, 18:13)
negasdinkit, mergaites, as kriksto suknute mazai princesei mezgu jeu ji man 10 cm issitems kur as ja desiu doh.gif  o laikas spaudzia lotuliukas.gif

O tu nieko nedaryk-nei sklabk,nei lygink ir bus gerai mirksiukas.gif Nors man viena vaikiška ir taip,kol siuvėja pasiuvo pasuknelę-pasitempė...
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 05 18, 18:46)
O tu nieko nedaryk-nei sklabk,nei lygink ir bus gerai  mirksiukas.gif  Nors man viena vaikiška ir taip,kol siuvėja pasiuvo pasuknelę-pasitempė...

skalbti teks, kai nakcia mezgu kai jau nebematau per miegus, tai mezgini po lova nuleidziu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2011 05 18, 18:13)
negasdinkit, mergaites, as kriksto suknute mazai princesei mezgu jeu ji man 10 cm issitems kur as ja desiu doh.gif  o laikas spaudzia lotuliukas.gif

As tai nusimezgiau sijona,ji isploviau,paziurejau kiek issitempe ir tada virsu primezgiau pamatavusi.
Laikas ir mums pasirodyti,nors baigiau jau seniau,dabar jau antra baigineju.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2011 05 18, 20:49)
Laikas ir mums pasirodyti,nors baigiau jau seniau,dabar jau antra baigineju.

wub.gif Ir modeliukas, ir suknelė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2011 05 18, 18:13)
negasdinkit, mergaites, as kriksto suknute mazai princesei mezgu jeu ji man 10 cm issitems kur as ja desiu doh.gif  o laikas spaudzia lotuliukas.gif


Nuo siūlų labai daug priklauso. Girdėjau, kad su šilku visai netįsta. Mano tai buvo patys pigiausi va šitie. Ir, manau, kuo sijonas trumpesnis, tuo mažiau tįsta.

Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 05 18, 20:57)
Nuo siūlų labai daug priklauso. Girdėjau, kad su šilku visai netįsta. Mano tai buvo patys pigiausi va šitie. Ir, manau, kuo sijonas trumpesnis, tuo mažiau tįsta.

Del tysimo tai kiek siulu isbandziau, visi kazkiek patista, su silku maziau, su sintetika - labiau, bet as manau, kad tas tysimas ir nuo mezgimo tankumo ir rasto labai priklauso, nes kai kurie rastai linke temptis i ilgi, kiti i ploti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2011 05 18, 19:57)
skalbti teks, kai nakcia mezgu kai jau nebematau per miegus, tai mezgini po lova nuleidziu lotuliukas.gif

Nu tada teks lotuliukas.gif Vakar per Travel and living kanalą žiūrėjau laidą apie miniatiūrinę nuotaką,kuriai ,atėjus pasimatuoti į saloną suknelės,ji buvo stipriai per ilga.Pagal suknelės papuošimus jos kirpti jau nebuvo galima,tai problema išspręsta buvo taip: prisiūtas pūstas pasijonis.Taigi,Kodencija,preadėk rūpintis kuo pūsi suknelę,jei per ilga taps lotuliukas.gif
Atsakyti