Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(DEM @ 2011 05 10, 12:31)
Gal iš dešinės g.gif  Nu kai pasidedu prieš save, tai ir skaitau iš dešinės į kairę g.gif  Nu ir paklausei, pasimečiau doh.gif  Ne, nu tikrai iš dešinės doh.gif

aš jau išsiaiškinau, kad nuo tos pusės, kur eilės numeris nurodytas mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
paklausiu neprotingai blush2.gif jei aš tokia, kap cia pasakius, toli nuo 90-60-90, kaip apskaičiuot akis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 05 10, 16:42)
Laba,
paklausiu neprotingai  blush2.gif jei aš tokia, kap cia pasakius, toli nuo 90-60-90, kaip apskaičiuot akis?  g.gif


As galiu pasidalinti tai ka gavau jau is kitu profesionaliu. Pvz mano liemuo 115 o klubai apie 125 tai dejau 140 akiu bet cai reikia atsizvelgti ir i tai kiek raportui reikia akiu gali svyruoti tas skaicius. Daug kur skaiciau kad mazdaug reikia pasimegzti su tuo siulu pavyzduka ir skaiciuoti kiek akiu ieina pvz i 10 cm ir skaiciuoti pagal tiek kiokia tavo apimtis.
Atsakyti
turiu dar vieną klausimą blush2.gif
ką schemose reiškia juodas trikampiukas?
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 05 12, 11:15)
turiu dar vieną klausimą  blush2.gif
ką schemose reiškia juodas trikampiukas?


Paprastai juodas trikampiukas reiskia tris sumegztas akis. Va cia, galit paziuret, yra paaiskinimai:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2011 05 12, 11:32)
Paprastai juodas trikampiukas reiskia tris sumegztas akis. Va cia, galit paziuret, yra paaiskinimai:


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 11, 23:52)
As galiu pasidalinti tai ka gavau jau is kitu profesionaliu. Pvz mano liemuo 115 o klubai apie 125 tai dejau 140 akiu bet cai reikia atsizvelgti ir i tai kiek raportui reikia akiu gali svyruoti tas skaicius. Daug kur skaiciau kad mazdaug reikia pasimegzti su tuo siulu pavyzduka ir skaiciuoti kiek akiu ieina pvz i 10 cm ir skaiciuoti pagal tiek kiokia tavo apimtis.

sita metoda naudoju visada kai mezgu paparstais siulais 4u.gif ir jis visada pasitvirtindavo iki tol, kol pradejau megzti suknele is mocheros ir dar kiaurarasciu. As pavyzdziui 140 akiu dejau kai liemens apimtis 95 cm. O kai skaiciavau pasimezgusi pavyzduka man ju gavosi virs 200 doh.gif Gerai, kad Viliutee paprotino deti tik 140 akiu, nes ji labai pasiduoda tempimui, kiaurastis labai atlaisvina mezgini ir butu buve tikrai per daug akiu mirksiukas.gif o jei apimtis 115 tai nezinau ar tikrai jums uzteks 140 akiu, nes man gavosi tik tik tokia nei aptempta, nei laisva thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgu štai šitą:

user posted image

ir užstrigau ties 43 eile. ten 42 paskutinė akis yra 43 eilės pirma akis, o toliau raštas eina taip: 3 sumegztos, 5 geros, 2 sumegztos, užmetimas ir persukta akism tris kartus, tada užmetimas, 2 sumegztos, 5 geros, 2 sumegztos? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li: 13 gegužės 2011 - 15:51
sveikutės,
numezgiau savo mezginuką, ką toliau su juo daryti,užstrigau ties lyginimu, reikia sausą ar drėgną lyginti?ir dar klausimas, pasijonis, pasuknė turi būti taipat kliošinė, kaip ir sijonas?
Atsakyti
QUOTE(arbuziuke @ 2011 05 15, 15:49)
sveikutės,
numezgiau savo mezginuką, ką toliau su juo daryti,užstrigau ties lyginimu, reikia sausą ar drėgną lyginti?ir dar klausimas, pasijonis, pasuknė turi būti taipat kliošinė, kaip ir sijonas?

ojazau blink.gif blink.gif ,tikiuosi,kad dar neislyginot......Jokiu budu nelyginkit!!!As taip sugadinau savo moherinuke verysad.gif Tiesiog iskratykit ir palikit dziuti patiesta.

Pasijonis ,zinoma,graziau kliosinis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 11, 21:52)
As galiu pasidalinti tai ka gavau jau is kitu profesionaliu. Pvz mano liemuo 115 o klubai apie 125 tai dejau 140 akiu bet cai reikia atsizvelgti ir i tai kiek raportui reikia akiu gali svyruoti tas skaicius. Daug kur skaiciau kad mazdaug reikia pasimegzti su tuo siulu pavyzduka ir skaiciuoti kiek akiu ieina pvz i 10 cm ir skaiciuoti pagal tiek kiokia tavo apimtis.

Labai dėkui. Tada dar kvailesnis klausimas blush2.gif : jūsų rašto atveju akys skaičuojamos nuo liemens, t.y. žemyn mezgama?
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 05 15, 18:42)
Labai dėkui. Tada dar kvailesnis klausimas  blush2.gif  :  jūsų rašto atveju akys skaičuojamos nuo liemens, t.y. žemyn mezgama?


Taip mano sijonas mezgamas nuo liemens zemyn. Ir 140 akiu man tikrai uztenka. gal tikrai cia reikia dar ziureti nuo rasto bet kai man patare 140 akiu tai ur uzteko.
Atsakyti