Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 08, 21:27)
Tai reiskia ismegzti keturias akis ir rasta megzti o paskui vel norint rasta pradeti ismegzti keturias akis

Ne. Tik vieną kartą keturias akis išmezgi, o toliau visus raportus mezgi pagal schemą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 05 08, 21:30)
Ne. Tik vieną kartą keturias akis išmezgi, o toliau visus raportus mezgi pagal schemą  mirksiukas.gif


tikrai taip. Tik pradzioj 4, o paskui nebereikia, tik rasteli kartojat ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Niu va ir as jau galiu pasigirti pabaigtu darbeliu smile.gif
cia rastas is arciau:
user posted image
O cia visa suknele tongue.gif
[url=http://www.radikal.ru][img]
user posted image

Linkiu visoms kantrybes ir ikvepimo 4u.gif Tai mano pima mocherinuke (servetele) su virbalais ir as visai ja patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(planuotuke @ 2011 05 09, 08:19)
Sveikutes  4u.gif
Niu va ir as jau galiu pasigirti pabaigtu darbeliu smile.gif
.....Linkiu visoms kantrybes ir ikvepimo  4u.gif  Tai mano pima mocherinuke (servetele) su virbalais ir as visai ja patenkinta  thumbup.gif


labai grazi wub.gif
o kaip ant zmogaus atrodo? labai prasau foto su suknute ant saves ax.gif
sunku man isivaizduoti kaip ji krenta jau apsivilkus doh.gif
o ka po apacia planuojat vilktis? g.gif
Atsakyti
[quote=Blond,2011 05 07, 22:11]
Labai dekui uz paaiskinima bet gal galite patikslinti nukelti akis tai reiskia nukelti nuo kairio virbalo keturias akis ant desinio ir tik jas ismegzti kitoj eileje.
[/quote]

truputi neteisingai parasiau doh.gif ne nukelt, o ismegzt gerosiom akim 4u.gif
[/quote]


O as dasidejau 4 akis doh.gif doh.gif doh.gif tai ziuriu kad rastas lygtais nepabega, kaip cia taip ziolpai supratau tai nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 05 08, 22:30)
Ne. Tik vieną kartą keturias akis išmezgi, o toliau visus raportus mezgi pagal schemą  mirksiukas.gif


Aciu as jau issinarpliojau viskas kol kas gerai. Be jusu visu patarimu niekaip neiveikciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 05 09, 11:00)
labai grazi wub.gif
o kaip ant zmogaus atrodo? labai prasau foto su suknute ant saves  ax.gif
sunku man isivaizduoti kaip ji krenta jau apsivilkus  doh.gif
o ka po apacia planuojat vilktis? g.gif

Aciu uz ivertinima 4u.gif Pasukne jau uzsakyta pas siuveja, kai tik turesiu galutini varianta butinai pasirodysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 06, 20:12)

Vaje vaje man ir vel neaiskumai 66 eilute kaip cia issifruoti rasta.
Lauksiu pagalbos schmoll.gif is anksto dekoju
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 09, 23:05)
Vaje vaje man ir vel neaiskumai 66 eilute kaip cia issifruoti rasta.
Lauksiu pagalbos schmoll.gif  is anksto dekoju


kur atsiranda sklaiustukai su 2x ..., tai skliaustukuose esanti rasta, siu atveju uzmetimas ir 2 sumegztos kartojat 2 kartus
Atsakyti
planuotuke labai graži suknytė good.gif
Atsakyti
Sveikos, nuo kurios pusės reikia pradėt skaityt servetėlių raštą: kairės ar dešinės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 05 10, 10:04)
Sveikos, nuo kurios pusės reikia pradėt skaityt servetėlių raštą: kairės ar dešinės?  blush2.gif

Gal iš dešinės g.gif Nu kai pasidedu prieš save, tai ir skaitau iš dešinės į kairę g.gif Nu ir paklausei, pasimečiau doh.gif Ne, nu tikrai iš dešinės doh.gif
O aš va mezgu, mezgu ir vėl ardau. Suknelių tai aš jau schmoll.gif , bet tunikas tokias tai joooo bigsmile.gif Mezgu, ale vis per trumpa gaunasi arba per ilga doh.gif Nors turiu ką veikti bigsmile.gif Vyrui sekasi: boba tyli, šnypščia, nesibara, bele tik siūlais apsikarsčius lotuliukas.gif
Atsakyti