Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

mezgiau šitą sijoną kad šitam rašte niekur nėra dviejų užmetimų g.gif
skaičiukas 2 arba 3,4,5,6 ir t.t reiškia kad tiek akių reikia išmegsti gerai paskui vienas užmetimas ir vėl tiek gerų akių koks skaičiukas parašytas ,tada tas kampukas juodas tai 2 akys sumegstos kartu į kairę arba dešinę,o trikampukas tai 3 akys sumegstos kartu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2011 05 02, 13:38)
mezgiau šitą sijoną kad šitam rašte niekur nėra dviejų užmetimų  g.gif
skaičiukas 2 arba 3,4,5,6 ir t.t reiškia kad tiek akių reikia išmegsti gerai paskui vienas užmetimas ir vėl tiek gerų akių koks skaičiukas parašytas ,tada tas kampukas juodas  tai 2 akys sumegstos kartu į kairę arba dešinę,o trikampukas tai 3 akys sumegstos kartu

user posted image


O ten kur eilute prasideda juodu taskiukas tuscias langelis ir vel juodas taskiukas? tai ais suprantu kad uzmetimai du nes tuscias langelis nieko nereiskia
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 02, 14:02)
O ten kur eilute prasideda juodu taskiukas tuscias langelis ir vel juodas taskiukas? tai ais suprantu kad uzmetimai du nes tuscias langelis nieko nereiskia


taskiukas - uzmetimas,
tuscias langelis cia - gera akis mirksiukas.gif
Atsakyti
http://public.fotki....b65fab513b.html

Sveikures noriu antrai savo vestuviu dienai sita nusimegzti, gal galit pasakyti nuo kur ja pradeti megzti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 02 gegužės 2011 - 16:05
QUOTE(-Radė @ 2011 05 02, 17:07)
taskiukas - uzmetimas,
tuscias langelis cia - gera akis  mirksiukas.gif


Kazkur tikrai buvau skaiciusi forume kad tuscias langelis nieko nereiskia bet aciu uz pagalba. Tik dabar kita beda atsirado is profesionaliu kuriai labai dekinga paaiskino kad gana neilgas sijonas gaunasi ir galams reikia prideti kita dar rasta. Gal kas gal galite pagelbeti ir ideti ar nurodyti schema
Papildyta:
QUOTE(-Radė @ 2011 05 02, 17:07)
taskiukas - uzmetimas,
tuscias langelis cia - gera akis  mirksiukas.gif


Kazkur tikrai buvau skaiciusi forume kad tuscias langelis nieko nereiskia bet aciu uz pagalba. Tik dabar kita beda atsirado is profesionaliu kuriai labai dekinga paaiskino kad gana neilgas sijonas gaunasi ir galams reikia prideti kita dar rasta. Gal kas gal galite pagelbeti ir ideti ar nurodyti schema
Atsakyti
Super viska ka reikejo issiaiskinau o schema zadejo is profesionaliu paskui suteikti. Kaip faina kai profesionales yra uzimtos bet vistiek padeda mum pradedanciojom
ACIU LABAI LABAI
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 02, 21:36)
Kazkur tikrai buvau skaiciusi forume kad tuscias langelis nieko nereiskia bet aciu uz pagalba. Tik dabar kita beda atsirado is profesionaliu kuriai labai dekinga paaiskino kad gana neilgas sijonas gaunasi ir galams reikia prideti kita dar rasta. Gal kas gal galite pagelbeti ir ideti ar nurodyti schema


Sijonas gaunasi tikrai trumputis. Mezgiau pagal sia servetele suknele, tikejaus, kad bus gera penkiametei, bet tiko tik 1.5 m. mergytei. Tai jei jus sau norit megzt, tai tikrai bus trumpa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaukselis @ 2011 05 02, 21:36)
Kazkur tikrai buvau skaiciusi forume kad tuscias langelis nieko nereiskia bet aciu uz pagalba. Tik dabar kita beda atsirado is profesionaliu kuriai labai dekinga paaiskino kad gana neilgas sijonas gaunasi ir galams reikia prideti kita dar rasta. Gal kas gal galite pagelbeti ir ideti ar nurodyti schema


yra ir tokių schemų, kur tuščias langelis nieko nereiškia, bet šioje schemoje reiškia- gerąją akį 4u.gif
Atsakyti
va mazdaug tokio ilgio gaunasi sijonas.mergina nedidelio ugio.
user posted image
Atsakyti
hm..... man tikrai aisku bus per trumpa bet bijau dabar ieskotis kitos schemos nes jau sita man isaiskinote daug informacijos suteikete nuo kur ir kiek akiu pradeti nes mano klubai platus ir sake kad butent sis rastas neiskart plateja. Gal paskui vistiek pagelbesit ir padesite prijungti kito rasto elementa. Sia savaite jau tureciau gauti siulus ir bandysiu pradeti narplioti smile.gif
Atsakyti
padesiu smile.gif
Atsakyti
Villiuteee-padekite man prasau issiaiskinti,ka reiskia tas rombas 45-63 eilese?
ar cia suimti tiek akiu ir sekancioje eileje ismegzti tiek pat akiu?
aciu... 4u.gif
user posted image
Atsakyti