Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Viliuteee @ 2011 04 26, 14:04)
user posted image

pradzioje sitoje schemoje yra 8 motyvai(sukuriai)veliau is ju pasidaro po 2 ir gaunasi 16.

palyginimui.mano variantas (norint didesnio klioso)is 12 motyvu,kurie pasidvigubino ir gale jau 24
user posted image




Didelis aciu 4u.gif Viskas is karto aisku tapo smile.gif

Siulu turiu jau nemazai papirkus (jei ka domina, visada perku online is Turkijos, antradieniais buna ispardavimai, tai pav. per ispardavima uz 300 gr. moherio moku 4.83 euro + atsiuntimas http://www.yarn-para.../kid_mohair/tik virbalu teks LT ieskoti, nes Airijoj su tuo didele problema smile.gif Kita savaite griztu kelioms dienoms, gal galit patart kur papirkt geru virbalu moherinukems megzti. Gyvenu Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2011 04 27, 20:49)
Kita savaite griztu kelioms dienoms, gal galit patart kur papirkt geru virbalu moherinukems megzti. Gyvenu Vilniuje.

Aš turiu tris skirtingus. Geriausius (vokiškus) vos už 4lt įsigijau Gariūnų naujame paviljone, kur prekiauja siūlais. O prieš tai pirkau siūlų parduotuvėse, tai nepatiko visiškai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 28, 06:49)
Aš turiu tris skirtingus. Geriausius (vokiškus) vos už 4lt įsigijau Gariūnų naujame paviljone, kur prekiauja siūlais. O prieš tai pirkau siūlų parduotuvėse, tai nepatiko visiškai  schmoll.gif



Oooo Gariunai, simta metu juose nebuvau tongue.gif

As turiu vienus virbalus nusipirkus pabandymui cia Airijoje, tai siulas visiskai neslysta. Na ir virbalu ismieru rasti sudetinga, gavau pirkti maziausius 4.

Skaiciau forume kad ADDI firmos geri virbalai. Bandysiu ju ieskoti parduotuvese, tik nelabai laisvo laiko tam turesiu. Gal galite kas pameteti adresiukus?
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2011 04 28, 09:14)
Skaiciau forume kad ADDI firmos geri virbalai. Bandysiu ju ieskoti parduotuvese, tik nelabai laisvo laiko tam turesiu. Gal galite kas pameteti adresiukus?

Man tie virbalai labai patinka. Tiek kad pati pirkau juos už 5 Lt, o parduotuvėje mūsų mieste mačiau 15 Lt
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2011 04 28, 09:14)
Skaiciau forume kad ADDI firmos geri virbalai. Bandysiu ju ieskoti parduotuvese, tik nelabai laisvo laiko tam turesiu. Gal galite kas pameteti adresiukus?


aš ebay' juj nusipirkau Addi virbaliokus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laima S. @ 2011 04 28, 09:14)
Oooo Gariunai, simta metu juose nebuvau  tongue.gif

As turiu vienus virbalus nusipirkus pabandymui cia Airijoje, tai siulas visiskai neslysta. Na ir virbalu ismieru rasti sudetinga, gavau pirkti maziausius 4.

Skaiciau forume kad ADDI firmos geri virbalai. Bandysiu ju ieskoti parduotuvese, tik nelabai laisvo laiko tam turesiu. Gal galite kas pameteti adresiukus?

Aš į Gariūnus važiuoju paprastai tik dėl siūlų. Ten ir pasirinkimas, ir kainos geriausios.

Pabaigiau šiandien iš aš savo moherinukę. Kai išdžius, padarysiu foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 28, 15:14)
Aš į Gariūnus važiuoju paprastai tik dėl siūlų. Ten ir pasirinkimas, ir kainos geriausios.

Pabaigiau šiandien iš aš savo moherinukę. Kai išdžius, padarysiu foto  ax.gif

O kuriame skyriuje Gariunuose perkate? Nes viena viena vieta yra Mildaros savanoriu pr. filialas wink.gif
Lauksiu foto, smalsu pamatyti suknute wink.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 04 28, 15:28)
O kuriame skyriuje Gariunuose perkate? Nes viena viena vieta yra Mildaros savanoriu pr. filialas wink.gif
Lauksiu foto, smalsu pamatyti suknute wink.gif

Dažniausiai pas vyriškį geltonam kioske arba moterytes (eilės nepamenu, bet pakraštyje) - pas jas pasirinkimas geras, padaro nuolaidas, nes jau įsidėmėjo smile.gif

Naujame Gariūnų pastate tik virbalus pirkau, bet 3 vietose siūlais prekiauja taip pat. Ir kur audinius pardavinėja angare siūlų yra, bet negausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2011 04 26, 16:04)
user posted image



Kox grazus rastelis wub.gif Jamu rolleyes.gif
O tuos dvigubus uzmetimus (2 x o) kaip daryti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 04 29, 21:55)
Kox grazus rastelis wub.gif  Jamu rolleyes.gif
O tuos dvigubus uzmetimus (2 x o) kaip daryti? blush2.gif


cia kurioj eilej?
Atsakyti
Sveikos mezgejeles. As vel su klausimais lendu. Ka reiskia sios schemos 23 eil paskutinis simbolis? Ka reiskia 11,25 ir kt. Eiluciu pradzioje esantys 1MZ?
user posted image

Atsakyti

Man irgi kyla daugybe klausimu susijusius su situ mezgimu. Jeigu as noreciau kad platetu tik nuo klubu nuo kurios eiles man reiktu pradeti megzti jeigu mano apimtis mazdaug apie 110 cm? ir kiek mazdaug akiu gautusi tada?

O del tu dvieju uzmetinu tai kiek suprantu padarai du uzmetimus bet kai megsi kita eile be rassto darysi viena gera aki o kita bloga kad nesigautu labai didele skyle.

https://picasaweb.go...206884934436562[/IMG]
Atsakyti