Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(rklp @ 2011 04 20, 16:58)
http://2.bp.blogspot...-h/iren08s2.jpg
  radau sia suknele, ir noriu pabandyti si rasta,bet ten rusiskai viskas  doh.gif  ir vat problema  ax.gif


o kaip numegztas toks rastas atrodo, gal yra ir foto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 04 20, 23:15)
o kaip numegztas toks rastas atrodo, gal yra ir foto? ax.gif

246 zinute, psl. atgal mirksiukas.gif

rklp lygines eiles - blogom akim mirksiukas.gif

as mezgiau ratu nuo virsaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 20 balandžio 2011 - 22:42
aciu,taip ir darysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2011 03 22, 14:21)
Suknele megzta nuo apacios i virsu.
user posted image

gal kas nors turit situ lapeliu motyvu schema?ieskociau kitoj temoj,bet,kad nemoku perkelti foto verysad.gif
Atsakyti
sveikos. aš jau mezgu savai suknelei rankoves tiesiu lapelių raštu. o gal kuri nors žinot platėjantį lapelių raštą? reiktų sijonui blush2.gif
Atsakyti
kazi kur dingo visos serveteliniu sukneliu mezgejos g.gif pradzioj taip smagu buvo diskutuoti,o dabar tema apleista verysad.gif ir temos autore dingo unsure.gif as jau baigiau savo suknele,dabar dziusta.veliau ikelsiu foto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 04 26, 10:31)
kazi kur dingo visos serveteliniu sukneliu mezgejos g.gif  pradzioj taip smagu buvo diskutuoti,o dabar tema apleista  verysad.gif  ir temos autore dingo unsure.gif as jau baigiau savo suknele,dabar dziusta.veliau ikelsiu foto biggrin.gif

Susilo oras ir servetelines suknutes pakeite kitos. Rudenejant tema vel bus pilna aktyviu mezgeju ir plepuciu wink.gif
Papildyta:
QUOTE(4mamyte @ 2011 04 21, 21:25)
gal kas nors turit situ lapeliu motyvu schema?ieskociau kitoj temoj,bet,kad nemoku perkelti foto verysad.gif

Suknele mano, ji megzta pagal sitos sukneles lapeliu motyva, orginalu motyva radau tik tada kai suknele buvo jau numegzta doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
... ir temos autore dingo...
Temos autorė šįkart buvo tik temos pradėjėja smile.gif Mat kokis kelis kartus skirtingose vietose paskaičiau kad yra daug norinčių mocherinukę suknutę megzti ir nei viena nedrįsta pradėti tokią temą, tai ir........... smile.gif
Sėkmės visoms mezgančioms. O aš kol kas tik užsuku pasidžiaugti ir pasigrožėti Jūsų darbais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eledita: 26 balandžio 2011 - 13:08
QUOTE(Laima S. @ 2011 04 19, 00:40)
Ir vel man kyla neaiskumai. As sitoje schemoje kazkodel matau ne 8 o 16 motyvu  doh.gif  Gal kas paaiskintu kaip reikia skaiciuoti tuos motyvus ?  bigsmile.gif

user posted image

pradzioje sitoje schemoje yra 8 motyvai(sukuriai)veliau is ju pasidaro po 2 ir gaunasi 16.

palyginimui.mano variantas (norint didesnio klioso)is 12 motyvu,kurie pasidvigubino ir gale jau 24
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 26 balandžio 2011 - 15:08
IngridaGal,patikek kaip as daviausi visur ieskodama siu lapeliu shemos,kazkur radus persikeliau i savo kompiuteri,bet ten buvo tik dalis scemos,nieko nesigavo,tada NET ISMOKAU ikelt foto i foruma ir jau tada kazkas man pagelbejo ir dave sia scema.bet aciu ir tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 04 27, 18:40)
IngridaGal,patikek kaip as daviausi visur ieskodama siu lapeliu shemos,kazkur radus persikeliau i savo kompiuteri,bet ten buvo tik dalis scemos,nieko nesigavo,tada NET ISMOKAU ikelt foto i foruma ir jau tada kazkas man pagelbejo ir dave sia scema.bet aciu ir tau 4u.gif

Tikiu, nes as 3 sav ieskojau butent tokiu lapeliu schemos, tada dar savaite kasdien eksperimentavau su virbalais kol kazka panasaus pavyko ismegzti.. o kai tokiu rastu numezgiau dvi sukneles, atsirado ir orginalus rastas doh.gif
Atsakyti
as jau daug metu mezgu ir nelaikau saves ziopla,bet man vistiek nesigavo is nuotraukos.o tu tikrai saunuole!
Atsakyti