Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

letute 25, paziurek 8 psl, zinute nr 86, idejau lietuviska simboliuku vertima, ir apie zvaigzdutes ten parasyta mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sherry @ 2011 04 15, 17:34)
Sveikos
Ar cia sitos serveteles schema? Dar nelabai schemose gaudausi blush2.gif



taip, cia is sitos serveteles, bet cia tik viena schema is dvieju
Papildyta:
QUOTE(4mamyte @ 2011 04 15, 18:30)
baigineju as pirma schema,liko paskutine eile.ir ka jus manot-man jau gana to ilgio,nes jei megsiu dar sekancias schemas,tai gausis toks durnas ilgis-nei ilga nei normali  g.gif na,matot,mano ugis zemas,gal todel.susinervinau


as mezgiau is visu 3 schemu, tai suknia gavosi labai ilga, nors pradzioj planavau vos vos zemiau keliu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(A.Astike @ 2011 04 12, 14:31)

Pabandžiau ir aš megsti mocherinukę ax.gif  tik padariau kaip sarafaną  mirksiukas.gif Labai nepeikit blush2.gif


man kazkodel nuotraukos nerodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irenairsavi: 16 balandžio 2011 - 08:12
Antroji dalis:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2011 04 16, 16:05)
Antroji dalis:

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherry: 16 balandžio 2011 - 20:17
QUOTE(letute25 @ 2011 04 15, 22:43)
[irenairsavi] noriu pradeti tavo ideta "rozine "schemute megzti, bet niekaip nesuprantu tu papildomu zenklu su zvaigzdutem ir t.t. Jei mezgu su valu, tai i juos nekreipti demesio ar kaip cia? blush2.gif

as irgi neikirtau kaip su ta zvaigzdute daryt reikia,nors tikrai nesu naujoke mezgime ir schemose gaudausi,ir lietuviska vertima gal 5 kartus skaiciau blush2.gif uz tai persimeciau ant kitos scemos ir toliau mezgiau pagal ja,o kur kas nors neaisku,tai tiesiog pagal rasta pritaikiau.ir gerai gavosi
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 04 17, 11:51)
as irgi neikirtau kaip su ta zvaigzdute daryt reikia,nors tikrai nesu naujoke mezgime ir schemose gaudausi,ir lietuviska vertima gal 5 kartus skaiciau blush2.gif uz tai persimeciau ant kitos scemos ir toliau mezgiau pagal ja,o kur kas nors neaisku,tai tiesiog pagal rasta pritaikiau.ir gerai gavosi


panos, tikrai cia nera ko nesuprasti: pvz 28 eile pradzioj pazymeta zvaigzdute, tai mezgama visa laika gerosiomis akimis, tik kai lieka 2 akys iki naujos eiles, jas sumegzti kartu su pirmaja sekancios eiles akimi, t.y. 3 akys kartu sumegztos (2 paskutines 28 eiles akys ir 1 pirma 29 eiles akis), nu nezinau, gal aiskiau? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irenairsavi @ 2011 04 17, 14:10)
panos, tikrai cia nera ko nesuprasti: pvz 28 eile pradzioj pazymeta zvaigzdute, tai mezgama visa laika gerosiomis akimis, tik kai lieka 2 akys iki naujos eiles, jas sumegzti kartu su pirmaja sekancios eiles akimi, t.y. 3 akys kartu sumegztos (2 paskutines 28 eiles akys ir 1 pirma 29 eiles akis), nu nezinau, gal aiskiau?  g.gif  biggrin.gif


O ka patartum padaryti, kad ta suknele nebutu tokia ilga, nes ismetus 2 shema nesamones gausis, o jei as pradeciau megzti nuo 21 eiles, bet tada speju nelabai grazu tada bus g.gif beja as uzsidejau 132 akis, ar nebus per daug?
Atsakyti
QUOTE(letute25 @ 2011 04 17, 15:55)
O ka patartum padaryti, kad ta suknele nebutu tokia ilga, nes ismetus 2 shema nesamones gausis, o jei as pradeciau megzti nuo 21 eiles, bet tada speju nelabai grazu tada bus  g.gif beja as uzsidejau 132 akis, ar nebus per daug?


as dejau tiek akiu, tai galiu pasakyt, kad galejau 2 motyvais mazesne daryt, tai pasimate tik gerokai numezgus, tai nebeardziau, bet nieko, tas pataisoma, mezgant i virsu po to pamazint akiu galima biggrin.gif
galima ismest ir antra schema ir trecios puse, bet reikia tada skaiciuoti ir labai derinti, kad akiu butu nei per daug, nei per mazai doh.gif
imetu Viliuteee's megzta suknute, tikiuosi nesupyks, cia matosi, kad daug ismesta smile.gif megzta tik pirma schema ir treciosios apacia, be to su kokio 5 nr virbalais, uztat motyvu dejo turbut tik 4. maniske suknia gavosi kazkokia princesiska doh.gif turbut niekada neuzsidesiu g.gif nors siaip ziureti ir liesti labai grazu ir smagu bei malonu lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irenairsavi: 17 balandžio 2011 - 21:31
Kokia sauni tema bigsmile.gif Kur jus anksciau buvot, pries kokius du menesius biggrin.gif
Nunarpliojau ir as pora sukneliu dukrytems krikstynoms. Idedu parodyt, kas gavosi smile.gif

Pirmoji, mazajai 1.5 metuku dukrytei. Pirmoji mano megzta suknele, tai nevisai pavykusi, kas liecia virsutine dali. Galvoju permegzt virsu, nes rankovyciu noretusi kitokiu ax.gif
user posted image

Ir antroji, 5,5 metuku mergytei. Sita gavosi gerai, viskas taip, kaip sumaniau smile.gif Dirzelis ir gelytes tiesiog siaip padetos, paziuret, kaip atrodytu, dar nenusprendziau, kaip papuost virsu.
user posted image
O cia dar tik sijonas antrosios sukneles.
user posted image

Dabar suku galva del pasijonio. Kaip ir is ko ji pasiut doh.gif Nelabai kokia is manes siuveja. Gal patartumet kas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blond: 17 balandžio 2011 - 23:27
QUOTE(Blond @ 2011 04 18, 00:21)
Ir antroji, 5,5 metuku mergytei. Sita gavosi gerai, viskas taip, kaip sumaniau smile.gif Dirzelis ir gelytes tiesiog siaip padetos, paziuret, kaip atrodytu, dar nenusprendziau, kaip papuost virsu.

antra suknytė labai graži, gal gali man schemutę įmesti, norėčiau dukrai komunijai tokios thumbup.gif . Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 04 18, 08:50)
antra suknytė labai graži, gal gali man schemutę įmesti, norėčiau dukrai komunijai tokios thumbup.gif . Iš anksto dėkoju 4u.gif


aha, ir as noreciau antrosios schemos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2011 04 18, 08:50)
antra suknytė labai graži, gal gali man schemutę įmesti, norėčiau dukrai komunijai tokios thumbup.gif . Iš anksto dėkoju 4u.gif


prasom 4u.gif https://picasaweb.go...telesVirbalais#
rastelis parodytas 83 ir 84 nuotraukoj. Suknyte gaunasi ilga pakankamai.
Atsakyti
Blond, fantaštiškos suknytės. O kokie čia siūlai? Aš irgi suku galvą dėl mažosios krikštynų suknelės. Noriu servetėlinės bet ne moherinės g.gif
Atsakyti