Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Lusasita @ 2011 04 11, 18:09)
jei nenori skyluciu  , siula tarp dvieju akiu ismezgi persukta( kryzmine) akimi mirksiukas.gif

aciu 4u.gif .taip ir padariau.skylute zymiai mazesnes.be to paslepiau jas i pazastis.tai gi viskas gerai.
Atsakyti
pasikartoju, gal visgi sulauksiu patarimo unsure.gif
QUOTE(bambyze @ 2011 04 10, 16:38)
Labukas,
mezgu ir aš garsiąją mocherinukę pagal Lucasitos schemą. Sijonas jau pabaigtas, sujungtas su virsutine dalimi. Užstrigau ties rankovėmis. Kokia rankovės apačioje apimtis turėtų būti 1 metukų mergytei? Rankovės statytos.

Ačiū atsakiusioms smile.gif

Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2011 04 11, 21:01)
pasikartoju, gal visgi sulauksiu patarimo  unsure.gif



kokio plocio TURI but nezinau g.gif . nu pamatuoji riesiuka ir mezgi. jei nori placiu rankovyciu, mezgi placiau . As aptemptu nedarau, man graziau jos laisvos. Kartais akiu bun tiek pat kiek rankovytes virsuje ir ties riesiuku veriu siuline gumyte, kad patraukt.

Statytom rankovytem maziukem nedariau dar nei karto
Atsakyti
Turiu toki kvaila klausima- sijonas jau pagaliau eina i pabaiga ir jau prisirisau 8 kamuoliuka siulu doh.gif Cia rialu ar jau turiu beda? Man pardaveja sake suknelei reikia 10 cool.gif
Atsakyti
thumbup.gif pabaigiau suknute thumbup.gif Pirmas bandymas aisku kaip pirmas blynas, bet dabar jau galiu imtis rimtesnio darbelio biggrin.gif Pasirodysiu po isskalbimo smile.gif
Dekui visoms, kurios nuosirdziai konsultuojate 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ir toms, kurios klausiate, nes man iskyla tie patys klausimai, belieka skaityti atsakymus, patarimus biggrin.gif

planuotuke, dar parasyki kokiais siulais mezgi, kokiais virbalais, kokio ilgio suknute ir kokio dydzio. Tik tada atsakymo sulauksi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 12 balandžio 2011 - 07:44
QUOTE(planuotuke @ 2011 04 12, 08:17)
Man pardaveja sake suknelei reikia 10  cool.gif

Sveikos. iš kokių siūlų mezgi? aš tai mezgu iš YarnArt KidMohair. tai man sakė reiks 6. (vienam kamuoliuke 25g. siūlo)
Atsakyti
user posted image
Pabandžiau ir aš megsti mocherinukę ax.gif tik padariau kaip sarafaną mirksiukas.gif Labai nepeikit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 11, 22:25)
kokio plocio TURI but nezinau  g.gif . nu pamatuoji riesiuka ir mezgi. jei nori placiu rankovyciu, mezgi placiau . As aptemptu nedarau, man graziau jos laisvos. Kartais akiu bun tiek pat  kiek rankovytes virsuje ir ties riesiuku veriu siuline gumyte, kad patraukt.

Statytom rankovytem maziukem nedariau dar nei karto

Dekui, Lucasita, už atsakymą.
Deja, negaliu pamatuoti mergytės riešiuko, nes ji kitame mieste. Todel ir klausiu, gal kas turite salia savęs metinukę smile.gif
O as bijau daryti reglaną - nebandžiau, bijau prašauti pro šalį, megzdama krikštynoms suknytę unsure.gif Nors man taip gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 12 balandžio 2011 - 16:10
QUOTE(bambyze @ 2011 04 12, 17:10)
Dekui, Lucasita, už atsakymą.
Deja, negaliu pamatuoti mergytės riešiuko, nes ji kitame mieste. Todel ir klausiu, gal kas turite salia savęs metinukę  smile.gif
O as bijau daryti reglaną - nebandžiau, bijau prašauti pro šalį, megzdama krikštynoms suknytę  unsure.gif Nors man taip gražu  wub.gif

As siulyciau nedaryti prigludusiu ties riesu rankoviu, nes tuomet sunkiau aprengti buna. O jei jau nuspresite daryti prigludusias paprasykite, kad pamatuotu rankyte, nes vienu jos storesnes, kitu visai kudutes..
Atsakyti
Sveikos
Ar cia sitos serveteles schema? Dar nelabai schemose gaudausi blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(irenairsavi @ 2011 04 11, 09:36)
pradzioj tik taip atrodo, bet veliau labai klaidu privelta  doh.gif jei mezgi pagal sita, tai vis tiek siulau toli nepadeti tos "rozines" schemos - tikrai prireiks  mirksiukas.gif sekmes mezgant  4u.gif
as tai jau seniai pabaigiau, graziai gavosi, bet va uzstrigau su virsutine suknios dalimi - kai sijona pabaigiau, tai ir motyvacija nusilpo, yra jausmas kad ir taip padaryta labai daug  biggrin.gif

baigineju as pirma schema,liko paskutine eile.ir ka jus manot-man jau gana to ilgio,nes jei megsiu dar sekancias schemas,tai gausis toks durnas ilgis-nei ilga nei normali g.gif na,matot,mano ugis zemas,gal todel.susinervinau
Atsakyti
[irenairsavi] noriu pradeti tavo ideta "rozine "schemute megzti, bet niekaip nesuprantu tu papildomu zenklu su zvaigzdutem ir t.t. Jei mezgu su valu, tai i juos nekreipti demesio ar kaip cia? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letute25: 15 balandžio 2011 - 21:44