Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Li @ 2011 04 11, 10:32)
sveikos. tai visgi aš vėl su klausimu  blush2.gif  šita suknelė yra skirta vaikui ar suaugusiam? nes man dabar reikia apsispręst ar aš priekį numezgiau ar nugarą.  biggrin.gif
jei priekį, tai per aplink bus 152 akys. o jei nugarą, tada - 174  4u.gif

si shemute tik is 78 eiliu. as pradejau nuo 21 eiles tai sijonukui ismezgiau 58 eilutes. isskalbus man gavosi rasto 30 cm . Nu tai moteriskai suknytei padalkos sakyciau tik g.gif

servetele pagal sia shemute yra is 10 motyvu, tada pilnas saules kliosas. Kadangi mano suknytes mazytes, ir virsuj dar paraukimas nemazas, tai saules klioso man uztenka is 8 motyvu . Nors esu mezgusi ir is desimt user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 11 balandžio 2011 - 10:49
Lusalita, gal galėtum pagelbėt ir man, atsakyt į mano klausimą dėl schemos? ax.gif 4u.gif Jis keliom žinutėm aukščiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 11, 11:44)
si shemute tik is 78 eiliu. as pradejau nuo 21 eiles  tai sijonukui ismezgiau 58 eilutes. isskalbus man  gavosi rasto 30 cm .  Nu tai moteriskai suknytei padalkos sakyciau  tik g.gif

scemutę tai manau galima du kartus kartot. ar ne? tada bus ilgesnė suknytė. bet aš bijau dėl to, kad ji paskui man per pusiaujį bus didelė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 11, 09:57)
Aš noriu pasitikslint kaip šitą eilę megzt?
user posted image

Kitam forume radau paaiškinimą: "Tie 1MV ir 2MV rodo, kad turi pagal raštą išmegzti tiek akių (vieną ar dvi) eilės pabaigoje ir tik tada pradėti naują eilę".

Šitoj schemoj 4 akis pridėt reikia, tai negi visas 4 iš karto išmegzti pabaigus vieną eilę ir pradedant kitą?  g.gif

Dėkoju iš anksto už pagalbą  4u.gif


tiesiog 4 akis ismezgi gerom ir toliau pagal schema rasta mezgi mirksiukas.gif istikruju jas reiktu nukelti, bet man patogiau ismegzti, ir siulo nereik saugot, kad nesutraukt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2011 04 11, 12:57)
tiesiog 4 akis ismezgi gerom ir toliau pagal schema rasta mezgi  mirksiukas.gif  istikruju jas reiktu nukelti, bet man patogiau ismegzti, ir siulo nereik saugot, kad nesutraukt  ax.gif

Ačiū labai už paaiškinimą aciuks.gif
Bet kad įsitikinčiau, kad tikrai teisingai supratau dar perklausiu. Vadinasi čia nereikia išmegzti, t.y. uždėti papildomų akių, bet tiesiog kai baigi eilę, tada išmezgi 4 geras akis ir tik tada nuo 5 akies pradedi narpliot raštu: Užmetimas-3 geros akys-užmetimas-dvi sumegztos akys ir t.t."?
Ar ne taip kažką supratau blush2.gif
Atsakyti
supratai gerai smile.gif
4 akytes gerai ismezgi pasizymi eilutes pradzia ir rastuoji pagal schema mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Li @ 2011 04 11, 11:55)
scemutę tai manau galima du kartus kartot. ar ne? tada bus ilgesnė suknytė. bet aš bijau dėl to, kad ji paskui man per pusiaujį bus didelė  biggrin.gif



GAAAAAAAALLL g.gif g.gif g.gif g.gif nesu tokia profesionale kad kuricau naujas shemas blush2.gif blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif serveteles mezgu tik pagal scemas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 11, 13:41)
GAAAAAAAALLL g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  nesu tokia profesionale kad kuricau naujas shemas blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  serveteles mezgu tik pagal scemas  4u.gif

supratau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 11, 13:41)
supratai gerai smile.gif
4 akytes gerai ismezgi  pasizymi eilutes pradzia ir rastuoji pagal schema  mirksiukas.gif

Dideliausias ačiū už pagalbą 4u.gif

QUOTE(Li @ 2011 04 11, 14:13)
supratau  smile.gif  4u.gif

Tuos lapelius ko gero būtų galima kartot. Bet čia jau atskiras menas smile.gif
Gal rinkis kitą schemą, bus paprasčiau narpliot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 11, 14:15)
Gal rinkis kitą schemą, bus paprasčiau narpliot mirksiukas.gif

radau lietuvišką vieną schemą. man kaip pradedančiai jaučiu bus viskas paprasta ir aišku. ale, kadgi ten servetėlė nedidukė, tai suknelė bus trumputė biggrin.gif
Atsakyti
daug serveteliu
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif
reikia pagalbos,mezgejeles gelbekit.kaip praplatinti suknele per krutine,kad nesimatytu uzdetu akiu? nuo juosmens iki krutines viskas buvo gerai,bet krutine nemazo dydzio,todel gali buti labai aptempta.bandziau uzdeti,bet va kas gavosi.
user posted image
atrodo tragiskai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 11 balandžio 2011 - 17:07
jei nenori skyluciu , siula tarp dvieju akiu ismezgi persukta( kryzmine) akimi mirksiukas.gif
Atsakyti