Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(Karusia @ 2011 03 23, 11:13)

as pradejau megzti pagal irenairsavi ikelta schema,bet dabar mezgu pagal sita,kadangi ji paprastesne
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2011 04 10, 16:00)
carnitaster Čia megzta pagal skėčio schemą,va visa shema (manau tai ko tu nori reikia nuo kokios 87 eilės  ax.gif )


labai labai tau ačiū 4u.gif
Atsakyti
Uzstrigau ...........
Radau klaida rolleyes.gif
Zodziu - mezgu, klystu, ardau ir vel toliau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 11 balandžio 2011 - 08:37
QUOTE(4mamyte @ 2011 04 10, 17:50)
as pradejau megzti pagal irenairsavi ikelta schema,bet dabar mezgu pagal sita,kadangi ji paprastesne


pradzioj tik taip atrodo, bet veliau labai klaidu privelta doh.gif jei mezgi pagal sita, tai vis tiek siulau toli nepadeti tos "rozines" schemos - tikrai prireiks mirksiukas.gif sekmes mezgant 4u.gif
as tai jau seniai pabaigiau, graziai gavosi, bet va uzstrigau su virsutine suknios dalimi - kai sijona pabaigiau, tai ir motyvacija nusilpo, yra jausmas kad ir taip padaryta labai daug biggrin.gif
Atsakyti
Aš noriu pasitikslint kaip šitą eilę megzt?
user posted image

Kitam forume radau paaiškinimą: "Tie 1MV ir 2MV rodo, kad turi pagal raštą išmegzti tiek akių (vieną ar dvi) eilės pabaigoje ir tik tada pradėti naują eilę".

Šitoj schemoj 4 akis pridėt reikia, tai negi visas 4 iš karto išmegzti pabaigus vieną eilę ir pradedant kitą? g.gif

Dėkoju iš anksto už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
[quote=Tila,2011 04 09, 13:49]
Nežinau ar teisingai darau, bet kai mezgu iš moheros, mazgo galuose palieku ilgesnius siūlo galus ir paskui išorinėj pusėj suneriu su mezginiu.
Gal yra geresnių būdų ax.gif

Tila mirksiukas.gif , gal gali smulkiau papasakoti apie tą siūlų galų paslėpimą papasakot blush2.gif .Niekaip nesuprantu g.gif kaip tu ten išorinėje pusėje ( čia blogojoje? g.gif ) suneri su mezginiu.Ar turi omeny viduje blogoje mezginio pusėje su vąšeliu tuos siūlų galiukus užslepi? Ar darai mazgelį, užriši galus?
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 08, 09:14)
Vakar įkeltoje nuorodoj tikrai yra. Palengvinu paieškas ir įkeliu smile.gif
user posted image

sveikos. tai visgi aš vėl su klausimu blush2.gif šita suknelė yra skirta vaikui ar suaugusiam? nes man dabar reikia apsispręst ar aš priekį numezgiau ar nugarą. biggrin.gif
jei priekį, tai per aplink bus 152 akys. o jei nugarą, tada - 174 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2011 04 11, 10:32)
Tila mirksiukas.gif , gal gali smulkiau papasakoti apie tą siūlų galų paslėpimą papasakot blush2.gif .Niekaip nesuprantu g.gif  kaip tu ten išorinėje pusėje ( čia blogojoje? g.gif ) suneri su mezginiu.Ar turi omeny viduje blogoje mezginio pusėje su vąšeliu tuos siūlų galiukus užslepi? Ar darai mazgelį, užriši galus?

Aš pabandysiu nufotografuot ax.gif Nes kai aiškint pradedu, dar neaiškiau pasidaro

QUOTE(Li @ 2011 04 11, 10:32)
sveikos. tai visgi aš vėl su klausimu  blush2.gif  šita suknelė yra skirta vaikui ar suaugusiam? nes man dabar reikia apsispręst ar aš priekį numezgiau ar nugarą.  biggrin.gif
jei priekį, tai per aplink bus 152 akys. o jei nugarą, tada - 174  4u.gif

Nei vaikui, nei suaugusiam. Čia yra servetėlės schema. Tu apsiskaičiuoji kiek akių tau reikia, tada pagal tai susižiūri kiek reikės raportų (schemoje yra vienas raportas pavaizduotas).
Pvz. aš savo mažosios sijonukui ėmiau 80 akių. Megzu pagal kitą schemą, bet ėmiau 8 raportus.
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 11, 10:35)
Nei vaikui, nei suaugusiam. Čia yra servetėlės schema. Tu apsiskaičiuoji kiek akių tau reikia, tada pagal tai susižiūri kiek reikės raportų (schemoje yra vienas raportas pavaizduotas).
Pvz. aš savo mažosios sijonukui ėmiau 80 akių. Megzu pagal kitą schemą, bet ėmiau 8 raportus.

šitą tai supratau. ale gal yra čia mezgančių arba mezgusių suknelę sau? kiek maždaug akių per aplinkui iš viso būna? aš paprasčiausiai bijau, kad nenusimegsčiau "maišo" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 04 11, 10:53)
šitą tai supratau. ale gal yra čia mezgančių arba mezgusių suknelę sau? kiek maždaug akių per aplinkui iš viso būna? aš paprasčiausiai bijau, kad nenusimegsčiau "maišo"  biggrin.gif


Yra preliminarus skaičiavimas. Išsimatuoji savo apimtis, tada paskaičiuoji akis, kiek jų reikėtų Internete (kitam forume) mezgėjos idėję preliminarią formulę - 15 akių - apytiksliai 10 cm. Jei tavo apimtis tarkim 60 cm, skaičiuoji 6x15 = 90 akių. Na ir dar kelias akis užmeti rezervan ax.gif


SOLI-SO
L, nelabai matosi, bet gal matysis. Čia blogojoj pusėj paslėptas siūlas. Gerojoj nieko nesimato.
user posted image
Tiesiog siūlo galus blogojoj pusėj užneri už nėrinio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tila: 11 balandžio 2011 - 10:17
Li, as mezgu sau dabar, bet nenoriu placios, tai pas mane tik gal kokie 6 motyvai. Bandau taip, kad pamatyciau rasta, kaip jis ilgeja, kiek plateja...paskui megsiu su 8 motyvais.
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 11, 11:09)
Yra preliminarus skaičiavimas. Išsimatuoji savo apimtis, tada paskaičiuoji akis, kiek jų reikėtų Internete (kitam forume) mezgėjos idėję preliminarią formulę - 15 akių - apytiksliai 10 cm. Jei tavo apimtis tarkim 60 cm, skaičiuoji 6x15 = 90 akių. Na ir dar kelias akis užmeti rezervan  ax.gif


ačiū apsisprendžiau. numegztoji dalis bus priekis. ir nugaroj dar siūsiu užtrauktuką 4u.gif
Atsakyti