Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Mano mocherinuke ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 04 09, 10:38)
Sveikos, aš turiu vieną klausimą.
Tila, kur yra eilės pradžia tarkim tavo nurodytoje schemoje? prie skaičiuko?  blush2.gif
sakau, kol mezgu priekį ir nugarą - atrodo lengva, bet kai preisiu prie sijono, bus  swoon.gif  biggrin.gif


kaip tik VEL mezgu sia servetele doh.gif lotuliukas.gif

pradejau nuo 21 eiles (8 motyvai po 19 akiu = 152 akys)

uzdejau 152 akis .
eilutes pradzia prie skaiciuko ( ja pasizymiu spalvotu siulu)
kur apvesti lopineliai tai tiek kartu kartoti ta pati
kur eilutes pradzioj 1Mv, pvz 47 , 51, 55 eilute... tai ismezgam viena gera aki, o jau tada rasta mezgam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 09 balandžio 2011 - 13:19
QUOTE(Tila @ 2011 04 09, 13:49)
Akivaizdu, kad neskaitei ką kalbėjom smile.gif
Lusalita jau aiškino dėl šitos schemos 4u.gif  Pacituoju ją  4u.gif

ačiū už rūpestį 4u.gif

QUOTE(Kiurtė @ 2011 04 09, 14:10)
Mano mocherinuke  ax.gif


mano spalva panaši o gal ir tokia pati bigsmile.gif
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 09, 14:17)
kaip tik VEL mezgu sia servetele  doh.gif  lotuliukas.gif

pradejau nuo 21 eiles (8 motyvai po 19 akiu = 152 akys)

uzdejau 152 akis .
eilutes pradzia prie skaiciuko ( ja pasizymiu spalvotu siulu)
kur apvesti lopineliai tai tiek kartu kartoti ta pati
kur eilutes pradzioj 1Mv, pvz 47 , 51,  55 eilute... tai ismezgam viena gera aki, o jau tada rasta mezgam

hm. aš nugarai mezgu 82 akis, o priekiui darysiu 92 blush2.gif įtariu bus "maišas" unsure.gif
tada gal geriau daryt priekį iš 82 akių g.gif o nugarą iš 70 (dar ne vėlu) ir megzt pagal šitą schemą sijoną g.gif
aš mezgu atskirai priekį ir nugarą ir paskui susiūsiu ir megsiu sijoną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 04 09, 09:40)
1. Jau daug kartų sakyta, kad tušti langeliai nieko nereiškia, jų nėra, į juos nežiūrim. Jie tik tam, kad būtų lengviau schemą nupaišyt. mezgam tik rutuliukus, juodus langelius ir pan.
2. Turi būti aišku, supratus NR 1 smile.gif


ačiū labai labai aciuks.gif
kažkaip pražioplinau perskaitinėdama apie tuos tuščius langelius blush2.gif
o kitur kažkur internete radau, kad reikia nukelti neišmegztas akis, tai vat dėl to ir gavosi nesąmonė. doh.gif

dar kartelį ačiukas, pasirodysim, kai baigsim būtinai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 04 09, 14:37)
ačiū už rūpestį  4u.gif
mano spalva panaši o gal ir tokia pati  bigsmile.gif

hm. aš nugarai mezgu 82 akis, o priekiui darysiu 92  blush2.gif  įtariu bus "maišas"  unsure.gif
tada gal geriau daryt priekį iš 82 akių  g.gif  o nugarą iš 70 (dar ne vėlu) ir megzt pagal šitą schemą sijoną  g.gif
aš mezgu atskirai priekį ir nugarą ir paskui susiūsiu ir megsiu sijoną  4u.gif



o tu cia sau?

as tai mergytei mazai, tai krutine - nugara pas mane bus aplink apie 88 akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 09 balandžio 2011 - 14:38
QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 08, 08:09)
Sveikos, o čia tai šauni tema  4u.gif Norėjau pabandyti visada, bet nedrįsdavau, nes čia man tamsus miškas  doh.gif  Pradėsiu megzti, bet žinoma ne nuo savęs, o lėlei  blush2.gif Tik va perskaičiau temą, ir klausimėlis atsirado  g.gif jūs pradžioje pirma mezgate kitu siūlu, po to jį nuardote, o kai jį nuardote? Ir kaip tada pradeda megzti aukštyn, jei pirmai mezgėte žemyn. Kabinate už šalia einančio siūlo, gaunasi akys peršokusios per puse akies? Aš taip įsivaizduoju. Kaip ten yra iš tikrųjų  g.gif
Gal nepasirodysiu labai kvaila  ax.gif Dėkinga iš anksto už paaiškinimą  4u.gif

as tai isivaizduoju,kad kai nuardysiu ta siula,surinksiu paprasciausiai akis ir megsiu i virsu,as dar iki to momento nepriejau,bet manau,kad niekas nepersoks per puse akies,ir net zymes neliks kad cia jau kita kryptim
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 4mamyte: 09 balandžio 2011 - 15:31
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 09, 15:37)
o tu cia sau?

taip, aš čia sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 04 09, 16:28)
as tai isivaizduoju,kad kai nuardysiu ta siula,surinksiu paprasciausiai akis ir megsiu i virsu,as dar iki to momento nepriejau,bet manau,kad niekas nepersoks per puse akies,ir net zymes neliks kad cia jau kita kryptim



Nieko nesimato, aš taip dariau ir nesimato mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
nu va saunu,ir as taip galvoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės, man reikia jūsų pagalbos. Reikalingas raštelis, kurį apibraukiau, tik apačia, gal žinot iš kokios servetėlės megzta, o gal ką panašaus galite pasiūlyti? g.gif
user posted image
Atsakyti
carnitaster Čia megzta pagal skėčio schemą,va visa shema (manau tai ko tu nori reikia nuo kokios 87 eilės ax.gif )

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alacka33: 10 balandžio 2011 - 15:01
Labukas,
mezgu ir aš garsiąją mocherinukę pagal Lucasitos schemą. Sijonas jau pabaigtas, sujungtas su virsutine dalimi. Užstrigau ties rankovėmis. Kokia rankovės apačioje apimtis turėtų būti 1 metukų mergytei? Rankovės statytos.

Ačiū atsakiusioms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 10 balandžio 2011 - 15:40